DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

Jestes za działem VoIP

Tak
1
20%
Tak Jak najbardziej
Brak głosów
0%
Co to jest VoIP
Brak głosów
0%
Co to jest VoIP
Brak głosów
0%
Nie
3
60%
Wsioryba
1
20%
 #43  autor: true
 06 sty 2005, 00:44
;)

 #56  autor: limaK
 06 sty 2005, 15:32
VoIP niech sobie będzie tylko nie każdy musi przecież z niego korzystać.

 #59  autor: WitekT
 06 sty 2005, 15:39
Powtórzę to, co napisałem w innym wątku na tym forum - nie chcemy tworzyć nic sztucznego, nic na siłę. Z czasem, gdy po prostu zbierze się dużo postów na dany temat, to utworzy się dany dział.

Po co tworzyć coś, co przy złym rozeznaniu gustów czytelników będzie puste? Albo będą 2 posty na miesiąc?

 #60  autor: Irek
 06 sty 2005, 15:47
Moim zdaniem dział VOIP jest niepotrzebny!

 #84  autor: true
 06 sty 2005, 22:58
VoIP to przyszlosc. Oszczednosc, kwestia tylko czy ludzie nie uswiadoieni technicze beda potrafili z tego kozystac ;)

 #85  autor: WitekT
 06 sty 2005, 23:16
true pisze:VoIP to przyszlosc. Oszczednosc, kwestia tylko czy ludzie nie uswiadoieni technicze beda potrafili z tego kozystac ;)
Jaka przyszłość... To już teraźniejszość - większość ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy, że koszysta z VoIP. Zastąpi ona całkowicie w sposób niezauważalny tradycyjną telefonię.

 #93  autor: true
 07 sty 2005, 16:31
Tak moze tylko ze placa normalne stawki za polaczenia. Ja mysle o tej czesci voip o ktorej czesc ludzi nawet nie ma pojecia. O tym ze podpinaja telefon do sieci lokalnej i maja rozmowy za 90 gr ! ;)

 #94  autor: WitekT
 07 sty 2005, 16:47
Utowrzymy go tak szybko, jak szybko ludzie będą o tym pisać w dużych ilościach na forum. :)