DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Co sądzisz o tym sagemie?

Super
23
61%
Dlaczego nie ma edge?
2
5%
Dlaczego taki tani?
6
16%
Nigdy bym nie tknął (tknęła)?
7
18%
 #84429  autor: dakoolk
 06 lip 2006, 01:30
Witam!
Wlasnie wybieram sie do wloch i zauwazylem nowe cudo sagema (jak w temacie: http://www.tre.it/3foryou/Offerta3/Vide ... A_HTML.htm ) w sieci 3 kosztuj tylko 49euro w prepaidzie!!! czyli jak za darmo...
zastanawiam się tylko, czy możnaby z tego zdjąć simlocka.
Dlatego jesli ktos z forumowiczow posiada jakiegos boxa do zdejmowania simlockow z nowszych sagemow i ma wiec dostep do updateow softu do odblokowywania, czy moglby napisac, czy operacja taka jest mozliwa?
Dzieki i pozdrawiam!

Da_Koolk
Ostatnio zmieniony 06 lip 2006, 12:03 przez dakoolk, łącznie zmieniany 1 raz.

 #84475  autor: stodola
 06 lip 2006, 11:33
Fajny sagem. Popraw linka bo nie chce wejść (wywal nawias na końcu linku) Boxa na pewno nikt nie posiada bo kosztuje ok 1500 zł (podobno :roll:) i z zdjęciem sim-locka z tego telefonu w serwisie tez bedzie ciezko. Baardzo mało serwisów w polsce ściąga sim-locki z nowych sagemow wiec z tym bedzie to samo :/
Pozdrawiam :smt006

Obrazek
Obrazek
Sprzedam Sagema my400x. Chętnych proszę o kontakt na PW / GG ;)

 #84478  autor: Rozmaryn
 06 lip 2006, 11:41
Masz błąd w temacie, Twój link prowadzi do myW-8 (a nie myX-8).

 #84481  autor: dakoolk
 06 lip 2006, 12:06
[ Dodano: 2006-07-06, 12:07 ]
stodola pisze:Fajny sagem. Popraw linka bo nie chce wejść (wywal nawias na końcu linku) Boxa na pewno nikt nie posiada bo kosztuje ok 1500 zł (podobno :roll:) i z zdjęciem sim-locka z tego telefonu w serwisie tez bedzie ciezko. Baardzo mało serwisów w polsce ściąga sim-locki z nowych sagemow wiec z tym bedzie to samo :/
Pozdrawiam :smt006
Dzieki za odpowiedz!
Niestety nie pocieszyles mnie w tej kwestii :smt009 , bo fonik jest naparwde super. Pozostaje popytac jeszcze w samych Wloszech, oni maja tanie prepaidy,wiec powinni miec i rynek odblokowywania... :?
Pozdrawiam! :smt006

PS-dzieki za uwagi techniczne-juz poprwailem oczywiscie.

Da_Koolk

 #84525  autor: kamil1221
 06 lip 2006, 18:32
Ja kupywałem mojego Sagema we Włoszech.
Najlepiej jak to zrobisz w sieci TIM - bo tam telefony nie maja simloca.
Jak pamiętam to w sieci 3G są simlocki.
On tam kosztuje (w8) 49 euro - ale w abonamencie - sam chciałem tam kupić telefon - ale jakiegoś LG do 3 generacji.
Poprosiłem kuzyna co zna perfekto italiano, aby się spytał co i jak i okazało się ze tak tanio bo w abonamencie na rok z simlockiem.

W sieci TIM jest na przykład dostępny Sagem my800X za 189 euro (3G telefon)
http://www.tim.it/consumer/c365/i4128/o4157/prodotto.do

Zobacz tez inne telefony http://www.tim.it/consumer/c365/i4128/o4157/prodotto.do

Powodzenia.

 #84617  autor: dakoolk
 07 lip 2006, 11:51
kamil1221 pisze:
Poprosiłem kuzyna co zna perfekto italiano, aby się spytał co i jak i okazało się ze tak tanio bo w abonamencie na rok z simlockiem.
(...)
W sieci TIM jest na przykład dostępny Sagem my800X za 189 euro (3G telefon)
Hej!
Dzieki,ale mi wlasnie chodzi o to, ze ten myw-8 jest w takiej SUPER cenie i fakt, ze z simlockiem (stad moj topic), ale nie w promocji wiazanej-tam promocja wiazana w prepaidzie wyglada tak, ze trzeba zlozyc dyspozycje polecenia zaplaty na 23 miesiace, albo zlecenie obciazenia karty (cos jak u nas np. oferty mix, ale platnosc wymagana jest co miesiac) - w takiej wlasnie promocji - patrz: http://www.tre.it/3foryou/Offerta3/Prom ... A_HTML.htm sa duuzo lepsze telefoniki za 50E, tansze lg sa za darmo, a tego sagema wogole w nich nie ma. Natomiast w promocjach abonamentowych telefonu u nich nie dostaje sie na wlasnosc, tylko w taki rodzaj leasingu, po uplywie umowy mozna go wykupic za symboliczne euro.

W tej promocji, do ktorej dalem linka na poczatku sprawa ma sie tak, ze telefon ma po prostu simlocka, ktory po 10 miesiącach mozna sciagnac za oplata, a po 19 miesiacach nawet za darmo-oczywiscie sciagajac simlocka tracimy gwarnacje, wiec jesli ktos mieszka we wloszech i pasuja mu taryfy 3, to tak nie robi i jakis biznes ciagle z tego maja, bo cena za ewentualne sciagniecie simlocka to ok. 100-150E,wiec ewentualnie dostaja cene jak za tel niesubsydiowany...

(tez znam niezle wloski ;-) )

dlatego wlasnie tego rodzaju promo jest tak atrakcyjna i problem tkwi tylko w simlocku, ktorego jak na razie nikt nie potrafi sciagnac (no moze nie jak w nokiach 6630/6680 i nxx, ale w kazdym razie jeszcze nie udalo mi sie znalezc takiego serwisu :? )

Zobaczymy...
Jakby udalo mi sie znalezc takowy to dam znac.

Pozdrawiam!

Da_Koolk

 #84627  autor: Shila
 07 lip 2006, 13:38
Skoro juz taki temat powstał to sie podepne..

Każdy telefon kupowany we Włoszech na kartę ma simlocka? czy go nie ma? Byc moze jak znow pojade to tam jakiegos fona bym kupila.. ale nie wiem jak to jest, czy wejdzie mi polska karta czy jak?

Telepolis.pl

 #84632  autor: kamil1221
 07 lip 2006, 14:45
Jak kupisz w sieci TIM na karte to tam nie ma na 100% simlocka.
Najlepiej jak przed kupnem poogladasz telefony i poprosisz o to czy mozesz włożyć swoja karte sim z polski - oczywiscie roaming musisz miec wlaczony i sprawdzisz czy dziala.

 #84633  autor: Shila
 07 lip 2006, 15:08
i poprosisz o to czy mozesz włożyć swoja karte sim z polski
Dobre ;) Oby babka po angielsku umiala nawijac bo ja ni w zab włoskiego ;)

W tamtym roku mialam kupowac tam k750i, ale ceny na wakacje były wywindowane :( A tak po za tym piszesz, ze jak kupie w sieci TIM to nie ma simlocka.. tylko teraz taka sprawa, ze ja nie wiem w jakij tam sieci sprzedaja. W tym miasteczku gdzie bylam jest sklep z komorkami po prostu. To nie jest zaden salon TIMa, Vodafone'a czy innego.. Tam nie bylo takich zestawow jak u nas np POP czy Tak Tak..

Telepolis.pl

 #84641  autor: kamil1221
 07 lip 2006, 16:36
Jak ja kupowałem to tez nie było czegoś takiego jak zestawy typu tak-tak i inne.
Kupujesz telefon i papa.
Dostajesz telefon w pudelku producenta, płacisz i dowidzenia.

A jak chcesz kupić zestaw startowy to musisz mieć ze sobą koniecznie paszport, bo inaczej nie sprzedają.

W tamtym roku zestaw w sieci TIM kosztował 15 euro w tym 5 euro na wygadanie.

 #84807  autor: dakoolk
 08 lip 2006, 16:36
kamil1221 pisze:
Dostajesz telefon w pudelku producenta, płacisz i dowidzenia.
(...)
W tamtym roku zestaw w sieci TIM kosztował 15 euro w tym 5 euro na wygadanie.
Dokladnie tak jak pisze kolega, tylko w sieci "3" maja w zestawach, z simlockiem (stad tez duuzo nizsze ceny i caly watek;-) ). Problem moze byc z simlockiem-tak jak w przypadku tego sagema, ale z lg u8XXX spokojnie mozna sciagnac simlocka-juz za ok 45zl-pytalem w rzeszowie i w warszawie w komisach.

Pozdrawiam!

 #85119  autor: Fokus
 10 lip 2006, 23:33
Ogolnie telefonik fajny wizualnie.. ale co on ma w sobie ?

 #85120  autor: kamil1221
 10 lip 2006, 23:39
Fokus pisze:Ogolnie telefonik fajny wizualnie.. ale co on ma w sobie ?

No jest do 3G, mp3, karty pamieci, e-maila.
Ogolnie fajny wyglad...
Z tego co wiem juz za niedlugo Sagem my700X bedzie dostepny w orange - oczywiście z orangeMenu.

 #91368  autor: abc_rlz.
 03 sie 2006, 16:53
Nie wiem czy to prawda , ale dzis znajomy mi powiedzial ze chlop na giełdzie w Krakowie(na balickiej) sciaga simlocki z tego fona. Koszt to 50 zł + Polskie menu. Sam jade to przebadać juz w srode więc dam znać jeżeli sie da :)

 #94956  autor: alkatrasy
 14 sie 2006, 11:26
abc_rlz. pisze:Nie wiem czy to prawda , ale dzis znajomy mi powiedzial ze chlop na giełdzie w Krakowie(na balickiej) sciaga simlocki z tego fona. Koszt to 50 zł + Polskie menu. Sam jade to przebadać juz w srode więc dam znać jeżeli sie da :)
No to jak Juz sie dowiesz daj znac,tez bym sie wybrala bo mam ten telefonik a z blokada bezuzyteczny niestety...

Pozdrawiam

 #95894  autor: abc_rlz.
 17 sie 2006, 12:06
niestety sie nie da :(

 #96730  autor: rudzien
 19 sie 2006, 22:57
Spoko nie martw sie za tydzien max miesiac sobie obaj zdejmiemy simlocki ........

Piszac to powołuje sie na sklepy GSM wktórych byłem mianowicie siec SFERA i SIMLOCK tam maj aktualizacje 2 w ciagu miesiaca przynajmniej taki mi powiedziano


NO I UWAGA CENA TEGO TELEFONU NA ZACHODZIE WYNOSI 50 euro WIEC JAK CHCECIE KUPYWAC NA ALLEGRO TO BEZ TARGOWANIA SIE NIE POLECAM

Sam kupiłemi nawet dostałem paragon

Pozdrawiam :-)

 #96899  autor: xfunio
 20 sie 2006, 16:05
Widzialem jak w ciagu tygodnia od jednej sztuki do kilku sie pojawilo na allegro sam bylem zainteresowany kupnem jak tylko go zobaczylem na aukcji zadzwonilem do kolesia i mowi ze nie ma sprawy ze bez simlocka sprzeda bo gdzies wokolicy mu sciagaja teraz znow wyjechal do wloch po anstepna partie jego cena to 380zł ze zdjetym simlockiem nie wiem czy to prawda ma sie odezwac jak wroci czyli za jakies półtora tygodnia..Ale z tego co sie orientowałem i an wolumenie i w wawie po komisach to bedzie wielki problem bo nie maja nic do niego..problemem jest znalezienie komius gdzie wywala orange menu z x6-2 i zdejma simlocka a co mowic z tego tela.Mimo wszytsko Sagem to najlepszy telefon juz za swojej kadencji mialem 2 teraz mam 3...Super bateria bardzo dobry jak nie najlepszy zasieg inne telefony sie chowaja..

 #96965  autor: rudzien
 20 sie 2006, 20:48
Spoko to daj znac jak on sie pojawi ale bez simlocka jest dlatego ze juz go kupil bez simlocka niestety a w porzadnych serwisach w sieci tak jak sfera takie rzeczy robia pozdrawiam

 #101534  autor: xfunio
 02 wrz 2006, 15:23
Pojawił się na aukcji allego Sagem myW-8 bez simlocka o to Link w cenie 450zł za nowego...pozdr jak ktośby miał jakiś test albo troche więcej informacji o tym telefonie to niech zamieści na forum...pozdr