DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #846122  autor: Ryszard Lubicz
 20 sty 2016, 07:57
Kilka dni temu dostałem rachunek z Netii za telefon stacjonarny.
Wszystko by było ok ale spojrzałem i miałem 20 kilka zł za połączenia. Miesięcznie może wykorzystuję z 15 minut a mam co miesiąc 200 darmowych na całą UE. Zadzwoniłem do BOK i pani mi podała , że było dzwonione na numery 70... itd. Tak pomyślałem i mówię , że raczej na 99% nikt nie dzwonił a w sumie jest to nie możliwe bo mamy blokadę na tego typu numery. Pomyślałem jeszcze raz i przypomniało mi się , że czasem ktoś dzwoni do nas ale po podniesieniu słuchawki nic nie słychać. Było już kilka takich połączeń. Pani z BOK powiedziała , że to może być to.
W ramach dobrej współpracy anuluje rachunek za te połączenia. Kazała zgłaszać takie przypadki ale nie wie czy da się coś z tym zrobić.
Co o tym myślicie i czy jest na to jakaś rada?

Grażynko wybacz...
 #846140  autor: aizo
 20 sty 2016, 09:49
Czy nie są to połączenia BOK?To, że Ci powiedziała o numerach 70* równie dobrze mogło oznaczac, że dzowniłeś na 80*...
Wejdz na Netia Online i zobacz na jakie numery to były połączenia oraz kiedy były wykonywane

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #846181  autor: Ryszard Lubicz
 20 sty 2016, 12:52
Do BOK nie dzwoniłem a nawet jak bym dzwonił to za każde połączenie "zjada" 1 impuls a mi naliczyło 20zł.
To mniej więcej takie numery:
801000861
804104104

Grażynko wybacz...
 #846229  autor: Maniek99
 20 sty 2016, 17:01
No to akurat te numery (morele.net i inpost) nie są liczone za tylko jeden impuls.

Podstawa przy pakietach, to nie dzwonić na numery specjalne.
90% firm ma też numer zwykły, ale ludziom się nie chce sprawdzić. Niechlubnym wyjątkiem jest tu infolinia Neostrady.