DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #843434  autor: Niezgodna7
 03 sty 2016, 21:55
i dlaczego blokujecie bez żadnej informacji - wpisy z Opery mini?
Co to ma za związek ze spamem?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #845035  autor: Sirmark
 13 sty 2016, 19:01
Calm7, a ty czemu spamujesz i trolujesz z innymi? Czemu muszę kasować tyle śmiecia?

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #845043  autor: Niezgodna7
 13 sty 2016, 19:43
panie, masz pan coś do mnie, to pan pisz, to raz.
Jak pan komuś odpisujesz - wypada odpisać na pytanie główne w temacie, bo ja tu drugorzędnie wpisałem, to dwa.
Widzę, że uważasz mnie pan za jedynego piszącego z opery mini.
to trzy.
A po cztery - nie muszę pisać z opery i tak jak pan określasz trolować i spamować, a jednak tego nie robiłem.
Po piąte - możesz se pan przypisywać do mnie wszystko co złe , normalka, tak jak każdy to mi robi - więc tu, na otwartej stronie wygarniaj dalej pomyje pod moim adresem.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #845046  autor: Sirmark
 13 sty 2016, 20:13
Calm7, napisałem konkretnie do ciebie w tym przypadku, korzystając, a okazji. Ja nie mam problemu z odróżnianiem nicków.
Calm7 pisze:Widzę, że uważasz mnie pan za jedynego piszącego z opery mini.
to trzy.
A po cztery - nie muszę pisać z opery i tak jak pan określasz trolować i spamować, a jednak tego nie robiłem.


To źle widzisz pan.
Jasne, że pan nie musi spamować z opery mini, spamować można przecież z dowolnego adresu.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #845047  autor: Niezgodna7
 13 sty 2016, 20:31
nie wiem czy pan odróżnia - chodzi o zarejestrowany nick?
*
jak coś źle robię, to się nie czeka tygodniami, tylko wcześniej się informuje o co chodzi, i gdzie i kto.
Teraz to ja pamiętam co pisałem?!
**
ps. jeśli ktoś kłamie i się podszywa pode mnie, to nie myśl pan sobie, że tego nie wygarnę na portalu.
pan uważa to za spam, a ja za niezbędne reakcje swoimi sposobami.
Zresztą o tej sprawie nie mamy co rozmawiać, a zgody nie było i nie będzie między nami.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #845051  autor: Sirmark
 13 sty 2016, 20:56
Calm7, proszę nie udawać, że nie wie pan o co chodzi.
Calm7 pisze:ps. jeśli ktoś kłamie i się podszywa pode mnie, to nie myśl pan sobie, że tego nie wygarnę na portalu.
pan uważa to za spam, a ja za niezbędne reakcje swoimi sposobami.
Zresztą o tej sprawie nie mamy co rozmawiać, a zgody nie było i nie będzie między nami.
Ja jestem do użytkowników bardzo cierpliwy. Ale w końcu moja cierpliwość się skończy i pana konto zostanie zablokowane. Właśnie za robienie śmietnika w komentarzach.
Nie ma pan nic w komentarzach mądrego i związanego z tematem do napisania to proszę się powstrzymać albo iść "na onet".

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #845071  autor: Niezgodna7
 13 sty 2016, 22:37
Widzę, że nawet najprościej pisząc, tłumacząc - nic pan nie rozumie lub nie chce, więc nie będę odpisywał, bo mija się to z celem.
A walczyć ciągle z administracją oraz trollami portalu nie mam zamiaru.
PS. Ja się nie wycofam z dbania o swoje dobre imię, więc sobie pan banuj moje konto, a multitrol niech zaczepia innych użytkowników - bo tego też pan nie zrozumiał, dodatkowego celu skupienia jego na mnie.
Szkoda, że jestem taki zły wyłącznie dla administracji, a nie innych użytkowników tego portalu, bo tylko dlatego nie odszedłem wtedy całkiem, na wzgląd na nich.
___Tym razem___ nie będę tolerował pańskiego podejścia do mnie i się pożegnamy.
Zakończę działalność, czytać i zaglądać do forum będę - takie przyzwyczajenie.
B. O.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #845706  autor: Mila89
 18 sty 2016, 12:34
SirmarK pisze: Ja jestem do użytkowników bardzo cierpliwy. Ale w końcu moja cierpliwość się skończy i pana konto zostanie zablokowane.
PROSIMY!
Calm7 pisze: PS. Ja się nie wycofam z dbania o swoje dobre imię,
dbania o co???
Szkoda, że jestem taki zły wyłącznie dla administracji, a nie innych użytkowników tego portalu,
dla wszystkich jestes TROLEM
i się pożegnamy.
Zakończę działalność, czytać i zaglądać do forum będę - takie przyzwyczajenie.
B. O.
CZEKAMY!

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6