DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #839524  autor: WOJTAS
 10 gru 2015, 18:31
Jak w temacie, może ktoś coś z tym zrobi i piszę tu do redakcji. Proszę spróbować dodać funkcję dla zarejestowanych użytkowników blokady wszystkich postów danego usera ponieważ teraz to nie działa.
 #839541  autor: Niezgodna7
 10 gru 2015, 19:15
a to to nie działa tylko po wykupie konta premium..?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #839565  autor: WOJTAS
 10 gru 2015, 20:42
No niestety, mam wykupione konto premium i nie działa...
 #839626  autor: Gregrin
 10 gru 2015, 23:57
Jeśli chodzi o forum to wejdź na profil osoby (klikając w nick) i kliknij na "Dodaj do wrogów". Posty będą automatycznie chowane i wyswietlane info "Ten post został napisany przez ignorowanego użytkownika (NAZWA). Wyświetl ten post.". Funkcja na forum nie wymaga konta premium.
 #840766  autor: WOJTAS
 16 gru 2015, 17:58
Jezu, zróbcie coś z tym bo nie działa...
 #840780  autor: bazooka
 16 gru 2015, 19:07
Działa, działa... ale daj se spokój z tym - ta funkcja jest kompletnie bez sensu.
Dodajesz gościa do wrogów, i przeglądasz temat, czytasz posty, a między innymi jest post Twojego "wroga", którego możesz zobaczyć jeśli klikniesz by wyświetlić.
Jeśli go nie przeczytasz, a inni będą się do niego odnosić to stracisz wątek, nie będziesz wiedział o co chodzi i suma-sumarum i tak go przeczytasz. Po co więc to ukrywać, po co kogokolwiek dodawać do wrogów, jeśli nie tolerujesz kogoś opinii to może znak, że nie jesteś gotów do dyskusji.
Możesz równie dobrze czyjeś posty ignorować, nie zwracać na nie uwagi - nie ma sensu ich ukrywać.
 #840790  autor: Maks SIM
 16 gru 2015, 19:46
WOJTAS pisze:Jezu, zróbcie coś z tym bo nie działa...
WOJTAS - może opisz chociaż w skrócie co się dzieje i o jaką sytuacje chodzi ?
Czasami lepiej nie reagować na jakiś oszołomów.
______________________________________________________________________
P.S
Niektórzy odreagowują jakieś niepowodzenia, czy stresy życiowe na portalach społecznościowych,
W psychologi behawioralnej to podchodzi pod mechanizm "projekcji", albo "przemieszczenia".
Skrajnym przypadkiem takich mechanizmów obronnych może być prześladowcza psychopatia.
Napisze o tym w innym dziale.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #840795  autor: Morvius
 16 gru 2015, 20:11
Akurat funkcja blokowania podglądu postów blokowanych użytkowników i w moim przypadku nie działa. Widocznie coś sie popsuło.

Klasyczny obserwator wątku.
 #840798  autor: Maks SIM
 16 gru 2015, 20:32
Właśnie też sprawdziłem i działa:
Obrazek
WOJTAS - u Ciebie też widzisz taki obrazek przy ignorowanym użytkowniku?
Morvius pisze: Akurat funkcja blokowania podglądu postów blokowanych użytkowników i w moim przypadku nie działa. Widocznie coś sie popsuło.
Morvius - jako moderator zawsze będziesz widział posty użytkowników,
tak samo jak użytkownik nie ma możliwości dodania moderatora do listy tzw."wrogów".
Ostatnio zmieniony 06 sty 2016, 20:29 przez Maks SIM, łącznie zmieniany 1 raz.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #841760  autor: Sirmark
 23 gru 2015, 19:33
Morvius pisze:Akurat funkcja blokowania podglądu postów blokowanych użytkowników i w moim przypadku nie działa. Widocznie coś sie popsuło.
Hmm. Zgłoszę to do wyjaśnienia. Bo może ktos coś mi popsuł w jakichś przypadkach.
ale, jeszcze tylko mi powiedz, czy piszesz o głownym serwisie czy o forum.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #841804  autor: Morvius
 23 gru 2015, 23:01
Mówię o głównym serwisie. Moda mam tylko na forum za to tam jestem jak zwykły użytkownik tylko, że premium i nie powinienem mieć podglądu.

Klasyczny obserwator wątku.