DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #837926  autor: rafalisko
 02 gru 2015, 19:11
witam :)

długo już przeglądam forum i w końcu nadszedł czas żeby się zarejestrować by po pierwsze: podziękować za wiedzę czerpaną z Forum a po drugie by móc trochę popisać i popytać.

co do pierwszego to dziękuję za ogromną bazę wiedzy zgromadzoną tutaj i przekazywaną dalej.

co do drugiego....
zastanawia mnie pewna sprawa- kończy mi się umowa na FunPacka i chciałem ją przedłużyć (a mam z nimi umowę już ładnych kilka lat!!!) na stronie ORANGE ale... są pewne problemy i nieścisłości!!! problemy pojawiają się gdy jestem zalogowany do mojego konta i przy próbie "przejścia " ze strony głównej z ofertami do strony już z formularzem to cały czas nie ma takiej możliwości bo pojawia się "błąd formularza"!!!

a co do nieścisłości- to chodzi o pieniążki jakie miałbym płacić.... na głównej stronie wychodzi, że za FunPacka z comfort+ jest cena 113 zł z groszami(nie mam aktywnej linii tel) a jak już przejdzie się dalej (oczywiście jako niezalogowany!!!) to nagle cena wzrasta dokładnie o 10 zł za ten sam pakiet!!!! dzieje się to także przy innych pakietach TV.... czy może też się z tym spotkaliście?! wiecie skąd ta "dycha" się tam wzięła?!

dzwoniąc do linii sprzedażowej orange- to tylko się wkurzam bo osoby tam obsługujące mało co wiedzą i chciałyby "wepchnąć" byle co byleby tylko coś sprzedać... :(

jak się dobrze poszuka na oficjalnej stronie orange to pokazują się jakieś oferty z promocjami w pakietach TV dla dotychczasowych klientów ale nie można ich "kupić" w takiej cenie bo nagle ta wzrasta!!!! o co tu chodzi?
 #838238  autor: kamil1221
 04 gru 2015, 12:20
Ściągasz regulamin z ich strony i sprawdzasz. Oferta na aneks i aktywacje niczym się nie różni.

FanPack: 59,90zł
Utrzymanie łącza: 29,24zł
Comfort+: 24,00zl
Razem = 113,14zł | przy umowie na 2 lata.
Przy umowie na rok umowa o 10zł droższa.

Prędkości do 10, 20, 80Mb/s
 #838260  autor: robriot77
 04 gru 2015, 13:24
korzystniejsza opcja wg mnie jest wybranie pakietu extra+ bo roznica wychodzi raptem 5.90zl

przy tym pakiecie sa dwa warianty

pierwszy:
pakiet extra+ od 1 do 12miesiaca cena 0zl od 13-24 cena 59zl. w ciagu kontraktu 24m wyjdzie nam kwota do zaplacenia za pakiet ten 29,90m.

drugi:
pakiet extra+ do 1 do 12 cena 29,90 od 13 do 24 cena 49,90. tu juz wychodzi srednia na miesiac 39.9zl

comfort+ to koszt co miesiac 24zl
extra+ wariant pierwszy 29,9