DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #835439  autor: konior
 17 lis 2015, 18:57
Witam serdecznie, o to pytania:
1. Szyfrowanie danych - co to dokładnie daje i na ile jest to bezpieczne, minusy plusy. ? jest dużo o szyfrowaniu danych, ale starych artykułów. Ew. proszę o namiary.

2. Niedawno chyba dopiero wyskoczyła mi aktualizacja 5.1. Czy będzie coś więcej, bo wiem, że jest 5.1.1 a coś dalej 5.x.x jest? bo 6.0 chyba już tu nie ma co liczyć.

3. W zabezpieczeniach widzę opcje Agenty zaufania(w której mam tylko Smart Lock (Google)) oraz aplikacje monitorujące (Clean master, CM security, MotoCarelnt, Usługi Google Play i Sklep Google Play) czym są te opcje i czy to bezpieczne ?

4. Różnica między 2G a 3G jest tylko w szybkości internetu ? Literka z E na H się zmienia jeszcze

5. Czym jest VPN - może mnie ktoś oświeci bo nigdy nie potrafiłem tego zrozumieć
 #842974  autor: sumix
 31 gru 2015, 11:38
1. szyfruje wszystkie Twoje dane - bezpieczestwo na plus, szybkosc dostepu do danych na minus
2. 5.1 jest ostatnim andkiem na moto G
3. -
4.2G = E , 3G = H lub H+ - nie tylko predkosc internetu
5. VPN -> google pomoze?