DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #830858  autor: robriot77
 23 paź 2015, 19:14
nie wiem czy to tylko u mnie wystepuje ale wysylajac pw to wiadomosc sie nie zapisuje w wyslanych.
nawet nie wiem czy wogole ja wyslalem :D

a moze to ja cos zle robie?

szukam odpowiedzi

Od admina: zmodyfikowałem tytuł, aby był bardziej jasny.
 #831615  autor: Blank
 27 paź 2015, 22:07
Cześć,
Po wysłaniu wiadomości, wiadomość trafia do folderu Do wysłania. Tam pozostaje tak długo, jak długo odbiorca wiadomości jej nie przeczyta.
Tym samym, jeśli wiadomość jest w wysłanych, oznacza to, że została już przeczytana przez odbiorcę.

Pozdrawiam :)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #833325  autor: Blank
 04 lis 2015, 21:33
Jeżeli wiadomości nie ma, ani w folderze Wysłane, ani Do Wysłania, to najprawdopodobniej nie udało się jej wysłać (chyba, że usunąłeś ją samemu, oczywiście :)).
Pamiętaj, aby przeczytać treść komunikatu, jaki pojawia się po zatwierdzeniu wysłania wiadomości. Może się bowiem okazać, że np. odbiorca wyłączył odbieranie wiadomości prywatnych.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #833622  autor: Blank
 06 lis 2015, 11:47
Ja, i wielu innych użytkowników jakoś problemów nie zauważyłem. phpBB to beznadziejny skrypt, ale tragedią bym go nie nazwał.
Może po prostu po naciśnięciu wyślij, wylogowało cię? To jedyne, co mi przychodzi do głowy.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #834505  autor: Sirmark
 11 lis 2015, 21:55
robriot77 pisze:zadnego komunikatu nie bylo.
po prostu ta poczta jest tragiczna
A możesz po prostu wysłać jeszcze raz np. do mnie i zobaczyć czy zadziała?

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #834676  autor: Blank
 12 lis 2015, 21:09
SirmarK,
Tak, wysyłał do mnie testowo ;)

Przypuszczam, że wtedy go po prostu wylogowało. PS. Nie dałoby się coś z tym zrobić? W normalnych skryptach, w takiej sytuacji, treść zapisywana jest w sesji, i po zalogowaniu, wraca ;)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #834683  autor: Sirmark
 12 lis 2015, 22:10
divhashmorex pisze: PS. Nie dałoby się coś z tym zrobić? W normalnych skryptach, w takiej sytuacji, treść zapisywana jest w sesji, i po zalogowaniu, wraca
Czyste PHPBB chyba nie ma takiej funkcjonalności. A co do tego wylogowywania, to chciałbym temu się przyjrzeć, jak IT znajdzie chwilę czasu. Choć połączenie tych logowania obu systemów troche nam juz krwi napsuło.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew