DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.

Moderator: Moderatorzy

 #834282  autor: alterego
 10 lis 2015, 12:43
Hej,

Dzisiaj przez telefon przedłużałem neostradę na kolejne 2 lata - Pan powiedział, że mogę wziąć za 39 zł abonament w promocji geopromocja. Spytałem o dodatkowy prezent, który reklamują na stronie (żona chciałaby tego smartwatacha czy tam smartbanda). Pan odpowiedział, że te prezenty są tylko w tej droższej wersji - pakiecie szybka neostrada. Sprawdziłem jednak teraz na stronie i online mogę wybrać prezent przy przedłużeniu nawet z geopromocją. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy to jakiś błąd na stronie, czy prezenty są dostępne również w tej promocji?
 #834284  autor: maker3
 10 lis 2015, 13:09
Prezenty są po prostu dostępne tylko przez Internet. Przez telefon, to pewnie konsultant dostaje prowizje, a nie klient prezent. Taki bonus za samoobsługę.

A z tą "Szybką Neostradą" to chyba jakiś niedouczony pracownik. Teraz dla wszystkich jest Neostrada za 39zł, niezależnie czy jest się obszarze objętym geopromocja czy nie. Oferta nazywa się "Superpromocja Neostrady".

Zamów przez Internet, dodatkowo dostaniesz papierową wersje umowy, bo przez telefon, to tylko jakiś świstek A4 dostaniesz, nawet nie poleconym.
 #834295  autor: alterego
 10 lis 2015, 13:48
To dziwne, bo twierdził, że prezent jest dostępny i u niego, ale tylko przy tej droższej opcji i że się nie opłaca, bo wtedy mam większy abo, więc prezent nie jest za darmo.

U mnie przez net wygląda to tak:
Obrazek

I nie ma jakiejś superpromocji. Po przełączeniu na szybką neostradę faktycznie cena rośnie. Prezent mogę wybrać i przy geopromocji (radiobuttony są aktywne), ale na górze w opisie brakuje "z atrakcyjnymi prezentami do wyboru." więc jest to co najmniej niejednoznaczne.
 #834301  autor: maker3
 10 lis 2015, 14:24
http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 638045.pdf
Punkt 5. 4)
Jakbyś nie miał Geopromocji, to byłaby "Superpromocja".
Efekt jest ten sam. Każdy może mieć Neo za 39zł.

A po co trzymają starszą promocję, to chyba nawet Orange nie wie. Może w droższej ofercie starcza na premię dla konsultanta, jak i na prezent dla klienta.
Tak samo zagadką jest dlaczego ludzie z słabą linią płacą 10zł za Funboxa, a ci z lepszą (80Mb/s) 1zł. #logikaOrange
 #834302  autor: M a r c i n
 10 lis 2015, 14:31
Moja babcia dostała drukarkę, przedłużałem jej tydzień temu

Obrazek
 #834304  autor: alterego
 10 lis 2015, 14:39
Marcin: ale w geopromocji za 39 zł brutto? Dobra zamówiłem przez internet i wybrałem watchbanda dla żony, dzwoniła Pani i potwierdziłem i twierdzi, że dostanę prezent. To ciekawe...

Nic to jak przyjdzie umowa od konsultanta z infolinii to najwyżej nie podpiszę, a wezmę tę z prezentem :D
 #834320  autor: M a r c i n
 10 lis 2015, 18:12
No za 39 zł, ale nie w geopromocji tylko Superpromocji. Drukarka przyszła razem z umową :D

Obrazek