DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.

Moderator: Moderatorzy

 #828558  autor: AhmedTerrorist
 13 paź 2015, 09:51
Znowu firma Orange daje ciała tak jak 2 lata temu z YouTube nie można było korzystać
tylko w firmie Orange tak teraz inne serwisy na których można oglądać filmy online
działają żałośnie wolno czyli poniżej 1Mb/s filmy zacinają się problem występuje
po 21:00 przykłady stron http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewto ... p=15028319
 #839867  autor: mateuszbed
 12 gru 2015, 11:45
mam ten sam problem;/ nie da się spokojnie nic oglądać na ipla i tvnplayer bo cały czas buforuje.. zwariować można.. nie zmienię internetu bo mam umowę.. jak z nimi walczyć, żeby coś zrobili?
 #845293  autor: jedrek
 15 sty 2016, 13:03
mateuszbed pisze:jak z nimi walczyć, żeby coś zrobili?
Z lipnym orange walczy się tak: "koniec umowy, żegnajcie na zawsze". Z betonem nic nie załatwisz. Tylko zmiana operatora na wszystko inne co nie prowadzi ruchu przez orange i problemy z youtube i podobnymi stronami mijają od kopa. Przerabiałem to na własnej skórze. Tam nie ma z kim gadać, wieczny nic nie możemy, betonowa ściana.
A w czym ma pomóc zmiana DNS? Jak DNS kuleje to także najzwyklejsza strona bez strumienia video nie będzie się ładować.
Pozostaje tylko doinstalować sobie wtyczkę lub skrypt do ulubionych dodać, który będzie podejmował pobieranie video do pliku i zapisywaniu na dysk skoro się to wszystko dławi.
Pobierze się to się ogląda na spokojnie.
 #845294  autor: pakierhakierxd
 15 sty 2016, 13:22
Nie zawsze jest wybór operatora :)
Ja mam z kablowego tylko wybór Netia(na łączach Orange) ,Orange lub kablówka ale trzena zapłacić parę stów za instalację lub mobilny co jak będzie więcej ludzi będzie gorzej działać niż kabel.
Też w Netii miałem kiedyś tak że coś wolno buforowało...

Pozdrawiam :)
 #845303  autor: maniek89
 15 sty 2016, 14:02
Jaką masz konkretnie ofertę? Ja korzystam z ich internetu mobilnego LTE FreeNet i wszystko zawsze odbywa się w ułamkach sekundy - jestem wciąż w zasięgu LTE.