DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.

Moderator: Moderatorzy

 #816598  autor: szyman12
 10 sie 2015, 13:02
Witam

Widzę dużo pytań dotyczący przejścia z Orange na Droopsa. A czy abonenci Netii na kablach Orange też mają taką możliwość?
 #816652  autor: Maniek99
 10 sie 2015, 17:42
Oficjalnie się nie da, ale niektórym się udaje.
Napisz im przez konto że interesuje cię sam drops.
W odpowiedzi pewnie napiszą że się nie da, ale oddzwoni konsultant, z którym pewnie da się to wytargować.
 #816684  autor: szyman12
 10 sie 2015, 20:54
Dzięki za podpowiedź, choć strzelam że nic z tego, bo już w tej chwili jestem na samym internecie :?
 #817030  autor: zoltan666
 12 sie 2015, 22:47
Maniek99 pisze:Oficjalnie się nie da, ale niektórym się udaje.
W odpowiedzi pewnie napiszą że się nie da, ale oddzwoni konsultant, z którym pewnie da się to wytargować.
Ja tak im napisałem i do mnie zadzwonili. Zapytali czy wiem, że w Dropssie będę płacił więcej niż płacę aktualnie w Netii (o 4 zł. więcej). Ja im na to, że będę mógł wtedy zrezygnować z telefonu i płacić tylko za internet. A oni, że niestety nie mogą mi zaoferować migracji z Netii na Dropssa. W takim razie sprawdzę oferty innych dostawców internetu - tak im odpowiedziałem. I na tym się skończyło. Aktualnie sprawdzam jak u mnie z zasięgiem i działaniem LTE.
 #824491  autor: zoltan666
 21 wrz 2015, 11:40
Teraz jak już wypowiedziałem Netii umowę na internet nagle okazało się, że jest możliwość przejścia z Netii na Dropssa, ale ja już nie jestem tym zainteresowany.
 #824570  autor: Maniek99
 21 wrz 2015, 19:25
No niestety, tak to już jest z Netią.
Przez tą ich ślamazarność, są już pewnie kilkaset baniek w plecy, plus klienci, którzy już nigdy do nich nie wrócą.
 #828084  autor: zoltan666
 09 paź 2015, 22:24
Od wczoraj nie mam już internetu stacjonarnego z Netii na łączach Orange. Umowę wypowiedziałem, wczoraj był termin wyłączenia usługi. Numer stacjonarny przeniosłem z Orange do Halonet (voip). Do wczoraj na stronie Orange zlecenie rezygnacji z PSTN było w trakcie realizacji, od wczoraj jest jako zrealizowane. Router nadal się synchronizuje, choć już niżej niż wcześniej, więc łącza chyba nie odłączyli. Co w takiej sytuacji po przeniesieniu telefonu i rezygnacji z internetu stacjonarnego dzieje się z przyłączem telefonicznym? Odłączają tylko na centrali i to wszystko?
 #828126  autor: jleszek
 10 paź 2015, 10:45
U mnie po przeniesieniu telefonu stacjonarnego z Orange do Halonet na tej miedzianej parze znikło napięcie ,ale modem się synchronizował.
Co ciekawego - telefon analogowy był cały czas podłączony do miedzi i po jakimś miesiącu - dwóch zadzwonił (jakaś kobieta pytała o pana Józia :-) ), okazało się że dzwoni mi czyjś telefon ,ja też mogłem wykonywać z niego połączenia (pokazywał się numer abonenta z miejscowości położonej kilka wiosek dalej ) .
Z tego telefonu zadzwoniłem do Orange aby zgłosić błąd - nie zrobili tego ,po prostu kazali odłączyć telefon analogowy od gniazdka.
 #828132  autor: Mart87
 10 paź 2015, 10:54
Netia wprowadziła również umowę na czas nieokreślony, to czymś się różni od dropssa?
 #828135  autor: zoltan666
 10 paź 2015, 11:03
Mart87 - sprawdź co z opłatą za utrzymanie łącza.