DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #818056  autor: Mila89
 19 sie 2015, 14:03
Witam serdecznie

Mój poprzedni pomysł dot przesunięcia liczby ukrywanych komentarzy z -4 do -10 zdał egzamin(tj przynajmniej widać wszystkie komentarze a nie tylko te "pro play")
Zatem daje kolejna propozycje dot pozbycia sie trolli z portalu(z tym ze zaznaczam ze nie wiem czy jest to w ogole technicznie mozliwe)

Otóż: Chciałbym widzieć od kogo dana osoba dostała plusy i minusy za daną wypowiedz
Chodzi o to zeby po kliknieciu w ocene np -5 pokazywało kto wystawił minusy a kto plusy danej wypowiedzi. Minusować i plusować moga tylko zalogowani wiec wyświetlałyby sie konkretne niki
Dzieki temu notorycznych trolli mozna by BANOWAĆ za rozbijanie dyskusji

Ps opcja wyswietlania ników dostepna najlepiej dla wszystkich zeby KAZDY widział kto trolluje systemem oceniania

Pozdrawiam i czekam na wasze zdanie :)

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6
 #818058  autor: Golarz Filip
 19 sie 2015, 14:20
Zawsze mnie to ciekawi: czy dla Was wyrażenie własnej, powtarzam własnej, subiektywnej opinii jest bezpośrednio związane z tym, że ktoś się z tym zgadza czy też nie?
Masz swoje zdanie, nie atakujesz PERSONALNIE innego użytkownika, więc jakie ma znaczenie, czy Twoje zdanie się komuś podoba czy nie? Wyrażam opinię czy ewentualnie dyskutuję z kimś, ze zdaniem kogo się nie zgadzam a minusy co mają mi powiedzieć? Nie jestem politykiem czy celebrytą by liczyć się ze zdaniem innych, co oni sądzą na mój temat, klikając plus bądź minus.

Wiem, że pokolenie które po raz pierwszy siada przed komputer już nie zna życia bez portali społecznościowych i ilość lajków determinuje ich dalsze życie, ale to prowadzi do paranoi.
Podejmujesz dyskusję, to mówisz to co myślisz, a nie to co chcą usłyszeć inni i w nagrodę czekasz na plusa...

Jeśli dziś miałbym decydować o tym, czy pozostawić te plusy, odpowiem tak: likwidacja ale w zamian bardziej restrykcyjna polityka moderacji komentarzy tam się znajdujących.
Pisanie dwóch, trzech wyrazów, to nie jest opinia; do tego personalne wycieczki i pogaduszki o wszystkim też do usunięcia. Możliwość komentowania bez rejestracji oczywiście zostaje, ale tylko na warunkach o których piszę w zdaniu poprzednim.
 #818060  autor: goral2099
 19 sie 2015, 14:31
Pomysł Mila89 - ci, dla których jest to sprawa wagi państwowej, wreszcie zobaczą swoich odwiecznych, życiowych wrogów. ;) Pytanie tylko czy to uspokoi sytuację, czy rozpęta się wojna.

A co do stanowiska Filipa...żeby nie powtarzać, dam ci tylko +1. :D
 #818062  autor: Xavi
 19 sie 2015, 14:38
Dokładnie tak nie wiem w czym problem z tym minusowaniem. Nie zwracam na to uwagi i nie ma dla mnie znaczenia czy są plusy czy minusy. Jeśli to kogoś uszczęśliwia niech sobie minusuje do woli. Co nie zmienia faktu że dobrze by coś zrobić z komentarzami bo te żałosne pyskówki to już momentami szambo! Powiedzcie Ci co pamiętają dlaczego kiedyś na GOL-u było po kilkaset komentarzy pod newsami a potem kicha.
 #818067  autor: Mila89
 19 sie 2015, 14:52
Tu nie chodzi o podniesienie sobie samooceny i pisanie komentarzy zeby zdobyc jak najwiecej "plusów" tu chodzi o coś innego...

Jeżeli dajmy na to ktoś pisze ze w nowej ofercie Play bez limitu jest za 89,9zł a w poprzedniej bylo za 49zł czyli Play zrobil podwyzke o 40zl" czyli pisze oczywista oczywistość po czym dostaje -8 tzn ze otrzymał je od trolli Playa
Dla zwykłych uzytkownikow to kompletnie nic nie zmienia kazdy bedzie dalej pisał normalnie tylko bedzie widać kto TROLLUJE a ze nik bedzie widoczny to moze sie jeden i drugi zastanowi nastepnym razem

Obecnie bez czytania postow wiadomo ktore posty sa "pro play" (z plusami) a które krytykujace Play(z duza iloscia minusów) Pozatym niektorzy uzytkownicy z "miejsca" zgarniaja minusy nijako za "swoj nik"

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6
 #818085  autor: KR2615
 19 sie 2015, 16:04
Mila89 pisze:... to moze sie jeden i drugi zastanowi nastepnym razem
Akurat!

Lepiej już wprowadzić bilans, że np. liczba minusów nie może przekroczyć 1/2 ilości plusów. Inaczej taki użytkownik z automatu zgłaszany jest administracji.
 #818120  autor: Niezgodna7
 19 sie 2015, 20:09
ehhh... ale wymyślacie...
Jak już - to niech będą i minusy i plusy.
Ukrywanie komentarzy - 10, no niech będzie. Byle nie mniej.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #818452  autor: Niezgodna7
 21 sie 2015, 11:59
Nie wiem czy zauważyliście, ale od pewnego dnia - wywiało wszystkich minusowaczy! Czyżby na Taśmowej opindol jakiś był, czy co...
:- )
PS.
,, taki news o play na telepolis? nie ma
minusów? niemożliwe."
**
,,Hej Pabloki, klakierki z Play chyba od
wczoraj maja wolne bo nie minusujo
(sic!) ;)"
 #818486  autor: Mila89
 21 sie 2015, 13:54
Na taśnowej przestraszyli sie ze poznamy loginy pracowników Play minusujacych komentarze ;-)

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6
 #818505  autor: Niezgodna7
 21 sie 2015, 16:15
Zuuuuupełnie inne Telepolis się zrobiło!
Serio, fajniej, spokojniej, milej...
:-)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #818511  autor: Golarz Filip
 21 sie 2015, 16:35
Calm7, pytam całkiem serio: dla Ciebie ważne jest, jaki kolor cyferki wyświetla się w rogu telefonu przy każdej opinii?
Co z treścią komentarza, jest dla Ciebie ważna? Zadaję pytania, bo naprawdę trudno jest mi zrozumieć ( rozumiem działanie, żeby nie było ;) fenomen lajków, plusów i retweetów; że takie pierdoły potrafią warunkować czyjeś zainteresowanie bądź nie.
Może się mylę, ale takie pojmowanie pierdół jakim są te w/w rzeczy, powoduje, że płatne trolle ( jeśli takowe w ogóle istnieją ) spełniają swoją rolę; bo wystarczy zrobić skrypt, który będzie oceniał każdą Twoją opinię, którą zostawisz gdziekolwiek w Internecie pod swoim nickiem i rozumiem, to warunkuje Twój stan ducha i że coś Ci się podoba.
Może wmów sobie, że te minusy stawia BOT, a nie człowiek; że ktoś kiedyś zrobił żart i każdy komentarz zostawiony przez osobę, która w polu nazwa wpisze Calm7, jest negowany/minusowany czy jak na Wykopie np.- zakopywany ;-)
Boże sam czuję, że piszę o jakimś matriksie...
 #818515  autor: Niezgodna7
 21 sie 2015, 16:51
Zauważam różnicę, nie jestem tu od wczoraj - widocznie mam z tym (tymi?) na pieńku, stąd moja wrażliwość.
I daj się cieszyć chwilą....
:- p

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #818612  autor: Mila89
 22 sie 2015, 09:59
Golarz Jeżeli w 1 poscie +i - uwazasz (slusznie) za wyrazenie opini na zasadzie zdadzam sie nie zgadzam to dlaczego nie chcesz zeby bylo widoczne kto sie zgadza a kto nie??? System z plusami i minusami jest aktualnie nic nie zrobimy to czy nie sadzisz ze warto byloby ograniczyc zjawisko trollingu??? Gdzie kazda opinia pro play ma mase plusow a anty play sporo munusow??? Zobacz jak jest teraz w ost temacie play... Cisza i spokoj nie lepiej??? Dziwoe ci soe bo teraz bronisz platnych troli... Zmiana niczego negatywnego nie wprowadza nie pokazuje sie twoj adres czy pesel poprostu widac kto "sie zgadza a kto nie tudziez kto troluje" i to wszystko

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6