DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #817970  autor: eVyeVy
 18 sie 2015, 22:17
Witam.

Z góry przepraszam, jeżeli zakładam temat w złym dziale, ale ciężko było mi to konkretnie sprecyzować. Mam pytanie, ponieważ do mojej dziewczyny od jakiegoś czasu notorycznie wydzwaniają numery zagraniczne (z przeróżnych krajów). Zazwyczaj są to krótkie sygnały (wyłudzenia z nadzieją, że ktoś oddzowni). Ostatnio połączenia te robią się coraz bardziej natarczywe i to w środku nocy. Czy istnieje jakaś możliwość zablokowania owych połączeń (w telefonie bądź u operatora)? Telefon Xperia M2 w sieci Virgin Mobile.
 #818100  autor: fortel
 19 sie 2015, 17:07
Oczywiście, są programy blokujące rozmowy i smsm-y na Androida, dostępne w sklepie Google Play. Wystarczy pobrać i zainstalować w telefonie. Ja używam aFirewall PRO, spisuje się doskonale.
 #1077208  autor: natalciabuczek803522
 28 lip 2019, 06:34
Mam ten sam problem codziennie o 5.50 dzwoni do mnie numer napoczątku w telefonie mi karty nie czytało karty SIM gdy ją włożyłami o 5.50zadzwobil do mnie jeden z numerów to zobaczylam że dzwonił 3 razy z rzędu gdy odebrałam ten nocy połączenie trwało 1 s po czym ktos się rozłączył ale dziś nie dałam za wygraną i czekalam na telefon i p 5m50 zadzwonił ale z innego kraju
:cry:
 #1111136  autor: Wszept
 04 lut 2021, 19:06
Witam

Jakiś czas temu złapałem się w pułapkę telefonów z zagranicy i bycia nękanym telefonami o każdej porze.

Wcześniej posiadałem telefon z androidem, więc znalezienie aplikacji blokującej numery zagraniczne nie było trudne, jednak niedawno przesiadłem się na iphonea i mój koszmar wrócił.

Wiem, że jest opcja cichych połączeń jednak ze względu na charakter pracy nie mogę pozwolić sobie na nieodbieranie niezapisanych telefonów.

Czy jest tutaj ktoś w stanie polecić mi aplikację na iphona, która byłaby w stanie blokować wszystkie numery zagraniczne, a nie tylko te wpisane na czarną listę bądź ograniczonej liczby prefixów?

Pozdrawiam :)