DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #814896  autor: cin_mar
 30 lip 2015, 16:19
Witam

Posiadam pakiet funpack, który kończy się we wrześniu i w związku z tym chciałbym przejść jedynie na neostradę bez TV czy telefonu stacjonarnego.

Proszę mi powiedzieć czy mogę on-line przedłużyć umowę zamawiając jedynie neostradę, czy obowiązującą umowę na funpack muszę wypowiedzieć i wziąć nowy abonament jedynie na neostradę?

Jeśli tak to jaki będzie koszt ponownej instalacji i przyłączenia po wypowiedzeniu umowy funpack?


PS. rozumiem również że przy obecnej promocji neostrady 80Mb/s za 39,90 pełny miesięczny koszt wyniesie:

39,90 - abonament za neostradę 80Mb/s na 24mce
29 - utrzymanie łącza
1 - wynajem routera funbox 2.0

razem ok 70zł


proszę mnie poprawić jeśli się mylę.

Z góry dziękuję za pomoc
 #814901  autor: Maniek99
 30 lip 2015, 17:23
Przyłączenie to zdaje się kilka stówek, więc niema co się w to bawić.
Ja bym na wypowiedzeniu napisał od razu czego oczekuję.
Pewnie nawet jakbyś wypowiedział umowę bez żadnego dopisku, to i tak oddzwonią z pytaniem co Ci się nie podoba w Orange i wtedy zamawiasz normalnie Neo.

70zł będzie pod warunkiem że załapiesz się na VDSL, w ADSL dzierżawa modemu jest droższa, chyba że masz swój.
 #814911  autor: cin_mar
 30 lip 2015, 17:50
Nie dopisałem, obecnie już posiadam instalacje VDSL gdyż mam w Funpacku Neostradę 40Mb/s, jedynie w grę wchodziło by zmianienie routera Funbox na Funbox 2.0 gdyż ten się wiesza non stop, mimo że zmieniany już był na inny egzemplarz, a swojego routera VDSL nie chcę kupować gdyż to wydatek rzędu 300zł.

Natomiast co do napisania na wypowiedzeniu chęci zmiany na Neostradę można spróbować, bo oczywiście po kontakcie z BOK usłyszałem że nie można przedłużyć umowy na innych warunkach jedynie kontynuując Funpacka, którego nie chcę. Tak więc Pani poleciła mi właśnie rezygnację i podpisanie kolejnej umowy po jej zakończeniu.

Jedynie właśnie martwię się o dodatkowe koszta związane z ponowną instalacją łącza, których najchętniej bym ominął bo teoretycznie łącze istnieje i nie chcę go likwidować.

Standardowa polityka Orange, byle bym tylko podpisał na ich warunkach, Pani zaproponowała mi wielka obniżke abonamentu na 110zł przy podstawowym pakiecie TV i internecie 40Mb/s jaki mam. Gdy zapytałem jak to jest skoro nowy klient dostaje Neo 80Mb/s z voip i TV za 59,90 + 29 utrzymanie łącza co daje, plus minus 90zł a mnie jako stałemu klientowi propnuje Pani abo za 20zł więcej i gorszy internet, Pani stwierdziła że ta oferta skierowana jest jedynie dla nowych klientów...
 #814918  autor: kamil1221
 30 lip 2015, 18:17
Możesz przejść na produkty składowe, ale musisz dokonać tego w salonie Orange. Powinieneś zostać połączony z działem utrzymania Klienta w salonie. Po tej rozmowie, konsultant będzie mógł wprowadzić zamówienie na przejście na usługi składowe.
 #814962  autor: robriot77
 30 lip 2015, 23:49
pani opowiada Ci glupoty.
mozesz bez problemu skorzystac z tej nowej promocji i zaplacisz ok 89zl. pewnie chcial Ci wsadzic to sama promocje co juz masz ;p
tak jak kolega pisze idz do salonu bo chyba przez strone nie zrobisz tego co chcesz.
nawet jezeli zrezygnujesz z funpacka i na nowo zalozysz sama neo to zaplacisz tylko aktywacje 49zl.
za podlaczenie 0zl
funpacka zamien na neo i na pots (telefon stacjo analogowy) i zawies go zamkniesz sie w kwocie jak dobrze licze 62,14zl