DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #811358  autor: dan7
 11 lip 2015, 22:37
Witam Wszystkich.
Mam nowe zapytanie do Was.
Mam numer w Play który chcę sprzedać. Nawet mogę go wam podać - 539 301 400 - numer leży na półce. Numer był w T-Mobile i został przeniesiony do Play - jest więc zarejestrowany na mnie. Teraz pytanie - za ile mogę go sprzedać i jak go wyrejestrować (czy muszę go wyrejestrować przed sprzedażą).
Robiliście już coś takiego ?

Pozdrowionka z wyspy Wolin !

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #811382  autor: bazooka
 12 lip 2015, 09:20
@dan7 - wyrejestrować jak najbardziej... no i usunąć jak najszybciej z tego posta - choć to już pewnie za późno, google przechwyciło... jak już to podaj: 5X9 X01 400, albo 539 X0Y Z00.
Powodzenia w sprzedaży, choć szczerze powiedziawszy, nie obraź się, ale takie numery koło "złotych" nie leżały...prefiks fatalny, a dwa zera na końcu mam w swoich 4 numerach i nie zapłaciłem za nie ani grosza - podobne można wyrwać jako startery za free, a i z ładniejszymi prefiksami.
Wartość numeru może być większa gdy są w ciekawej taryfie z zainstalowanym jakimś unikatowym "mykiem" - jakieś darmówki na cały rok po jakiejś sieci bez doładowania... np teraz zajrzyj do tematu na forum o FAKT mobile skoro jesteś z tym numerem w Play... :)
Mam niby bardzo podobny numer z ładniejszym prefiksem i zerami z tyłu, ale w ciekawej, starej taryfie Virgin Bez Kompromisów, nie osiągalnej dla nowych aktywacji... jednak nie zdecydowałem się na sprzedaż, bo wartość pierwszego takiego numeru wrzucona na aukcje okazała się dość niska: po odjęciu stanu środków na koncie wyszło mi aż 12zł "dochodu" :)
 #811384  autor: KR2615
 12 lip 2015, 10:31
Jak na moje max 19,99. Gdyby nie ta jedynka wart byłby kilka stówek chociaż w Twoim przypadku lepiej gdyby był to 539 300 900 albo jak kto woli 5XY X00 Y00. Obecny ma zbyt wiele cyfr i zbyt mocno nakombinowane
 #811484  autor: dan7
 12 lip 2015, 22:46
Dzięki za odpowiedzi.
Sebusy - wcale się nie obraziłem - nie mam o co ;-) . Chciałem po prostu zasięgnąć Waszej opinii. Numer jest z Biedronki i już wyciągnąłem z niego co mogłem z mojej wiedzy :smt017 . Chyba że macie jeszcze jakiś ,,myk'' na niego.
Następny już robię na ten sam sposób
Tak więc Sebusy widzisz że nie tylko z Orange wyciągam ile się da. No jedynie z Plusa jeszcze nic nie wyzyskałem.
Tak więc jak nic nowego nie wykombinuję to albo kosz albo go sprzedam (nie jestem do niego przywiązany).
Zawsze jak zachodzę do Biedronki to szukam takich fajnych numerów.
Hejka :smt006

Pozdrowionka z wyspy Wolin !

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #811497  autor: bazooka
 13 lip 2015, 06:39
dan7 pisze:Numer jest z Biedronki i już wyciągnąłem z niego co mogłem z mojej wiedzy :smt017 . Chyba że macie jeszcze jakiś ,,myk'' na niego.
Nie bardzo wiem co masz na myśli, i jaka jest Twoja wiedza :)
Akurat ja trzymam i nie wyrzucam numeru z Play bo stan darmowy całkowicie za darmo jak na razie FOREVER po P4 na domowym telefoniku czasami się przydaje :P ...rozumiem, że to Ciebie nie urządza :?: