DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #810476  autor: sandyyyy
 06 lip 2015, 22:25
Witajcie, mam problem z telefonem LG G4. Podczas połączenia telefonicznego nie mogę odblokować ekranu. Naciskam dwa razy na ekran, używam przycisku blokowania a on nic. Najgorsze jest to, że kiedy do kogos dzwonię to nie mogę się rozlaczyc. Czy ja jestem jakas niedorozwinieta i po prostu do tego nie mogę dojść ? Proszę o pomoc!
 #810482  autor: Niezgodna7
 06 lip 2015, 22:43
jak ktoś dzwoni - nie musisz odblokowywać ekranu.
Przypatrz się, co się pojawia gdy ktoś dzwoni: jest jakaś ikonka?
może trzeba ją dotknąć i wtedy przytrzymać, i przesunąć np. w lewo?
:-)
Gdy Ty dzwonisz - powinnaś mieć coś w stylu czerwonej ikony, która dotknięta - wyłączy połączenie.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #810486  autor: sandyyyy
 06 lip 2015, 23:00
Calm7 pisze:jak ktoś dzwoni - nie musisz odblokowywać ekranu.
Przypatrz się, co się pojawia gdy ktoś dzwoni: jest jakaś ikonka?
może trzeba ją dotknąć i wtedy przytrzymać, i przesunąć np. w lewo?
:-)
Gdy Ty dzwonisz - powinnaś mieć coś w stylu czerwonej ikony, która dotknięta - wyłączy połączenie.
Jutro się temu przypatrze:) jednak często muszę sprawdzić coś w telefonie podczas rozmowy, z reszta miałam już nie jedna taka sytuację, ze druga osoba się nie rozlaczyla i słyszala co mówię do kogos.
 #810489  autor: sandyyyy
 06 lip 2015, 23:09
sandyyyy pisze:
Calm7 pisze:jak ktoś dzwoni - nie musisz odblokowywać ekranu.
Przypatrz się, co się pojawia gdy ktoś dzwoni: jest jakaś ikonka?
może trzeba ją dotknąć i wtedy przytrzymać, i przesunąć np. w lewo?
:-)
Gdy Ty dzwonisz - powinnaś mieć coś w stylu czerwonej ikony, która dotknięta - wyłączy połączenie.
Jutro się temu przypatrze:) jednak często muszę sprawdzić coś w telefonie podczas rozmowy, z reszta miałam już nie jedna taka sytuację, ze druga osoba się nie rozlaczyla i słyszala co mówię do kogos.
Już to sprawdziłam.. W żadnen sposób nie mogę się rozlaczyc..
 #810538  autor: Niezgodna7
 07 lip 2015, 11:05
w opcjach powinna być funkcja rozłączenia połączenia guzikiem -może to by ułatwiło twoje życie
:- )
-> setup -> i tam gdzie jest taka łapa
;- )
ps. jeśli podczas rozmowy grzebiesz w fonie, musisz powrócić do ,,dialera" aby znaleźć zakończenie rozmowy - wciśnij w tym celu jeden z dolnych przycisków aby wywołać menu.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis