DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows

Moderator: Moderatorzy

 #809584  autor: klimasz
 01 lip 2015, 14:57
Witam,

Zastanawiam się nad zakupem w/w. modeli. 730-stka jest nieco tańsza, posiada slot na dwie karty sim. Moje pytanie jak wpływa DS na długość działania baterii (jeżeli będę korzystał z jednej karty SIM) czy wtedy oba modele będą działały tak samo długo? Czy w jakikolwiek sposób druga antena jest aktywna i zżera więcej prądu? LTE jest mi tak potrzebne jak uchodźcy z Afryki w Polsce...
 #809593  autor: ManiacGSM
 01 lip 2015, 15:54
Nie wiem jak to jest z modelem z wyższej półki ,ale na przykładzie mojej 530 DS to czy z dwiema kartami czy z jedną codziennie i tak ładuję baterie-według mnie trzyma niemalże tyle samo.. pod wieczór jest 30-40% może jestem przewrażliwiony i tak podpinam i nie czekam aż będzie w stanie ''oszczędzania'' baterii.
Teraz dodaj 2+2 skoro 730 jest o wiele,wiele lepsza od mojej ''530'' i większy ekran.

Oczywiście jest to tylko moja prywatna opinia-i absolutnie oprócz funkcji dual-sim ,nie ma co porównywać tych dwóch modeli. Wpisz sobie w wyszukiwarkę test/recenzja-trochę Ci tematów wyskoczy o tych modelach. Również na temat działania baterii. Niemal nie które są aż według mnie aż nazbyt optymistyczne aby w telefonach z tak dużym wyświetlaczem, przy wysyłaniu sms'ów, sprawdzania maili, i innych ''zabaw'' jakie ma każdy nowy telefon(smartfon) starczało aż na tyle ile opisują niektórzy recenzenci. Osobiście według mnie może to prawda-może nie. Jak dla mnie można to między bajki włożyć aby ze standardową baterią dzisiejsze zabawki trzymały dwa i pół dnia.
-no chyba że w trybie samolotowym ;-)

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #809608  autor: klimasz
 01 lip 2015, 18:05
No właśnie, mnie przede wszystkim interesuje kwestia zużycia baterii na 1 karcie vs. 2 kartach, czy widać różnicę? Jeżeli nie to obawiam się, że singlowa konstrukcja 735 w trybie 3G może trzymać minimalnie dłużej (jak to wygląda z technicznego punktu widzenia?). Co do pozostałości, to zdaje sobie sprawę, trochę większy ekran, jednakże i bateria o 50% pojemniejsza. :)