DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows

Moderator: Moderatorzy

 #809139  autor: oruniak
 28 cze 2015, 21:58
Witam, wpisuję w szukajkę, przeglądam sklep i nadal nie mogę znaleść programu do oglądania filmów na telefonie (Win 8.1). Czy istnieje coś podobnego jak MX Player na Adnroida? Przeglądając sklep Androida już po chwili pożna znaleść pierdyliard aplikacji do oglądania filmów. W Windzie nie mogę niczego znaleść. Podpowiecie mi jakieś tytuły? Chodzi mi o aplikacje FREE.
 #809146  autor: oruniak
 28 cze 2015, 22:39
Miałem to przez chwilę, ale nie widział moich filmów (3GP) na karcie, widział tylko zrobione wbudowaną kamerą. Teraz zainstalowałem znów po Twojej podpowiedzi i dalej mam problemy żeby znaleść filmy na karcie. Zero intuicyjności, nie mówiąc już o tym że głośność trzeba regulować klawiszami a nie przesuwaniem palucha po ekranie. Ale dziękuję Ci z info. Może jeszcze jakaś inna propozycja od kolegów? Smartfona bardzo często używam do oglądania filmów, dlatego zależy mi na wygodnym intuicyjnym odtwarzaczu.
 #809174  autor: Xy
 29 cze 2015, 09:02
VLC albo wbudowany. Nic innego raczej nie znajdziesz...

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #809225  autor: wook
 29 cze 2015, 13:19
oruniak pisze:ale nie widział moich filmów (3GP) na karcie
wgrałem plik 3GP na swoją Lumie i normalnie w fabrycznym odtwarzaczu poszło. w jakim kodeku masz te filmy swoje?

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #809332  autor: oruniak
 29 cze 2015, 21:04
wook pisze:
oruniak pisze:ale nie widział moich filmów (3GP) na karcie
wgrałem plik 3GP na swoją Lumie i normalnie w fabrycznym odtwarzaczu poszło. w jakim kodeku masz te filmy swoje?
3GP,AVI, MPEG4
Pobrałem na próbę MoliPlayer. Nie jest zły, ale nadal twierdzę że Mx Playerowi z Andka może tylko buty sznurować.
Xy pisze:VLC albo wbudowany. Nic innego raczej nie znajdziesz...
Mój brat miał kiedyś na WM taki fajny lekki programik, ale ani ja ani on nie pamiętamy jego nazwy :/