DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #804605  autor: wook
 02 cze 2015, 23:16
Przeczytaj O mnie u tego sprzedawcy
9. Usługodawca zobowiązany jest przekazać płatność za zakupiony produkt od Kupującego do Sprzedawcy zagranicznego pomniejszając wartość sprzedaży o kwotę prowizji dla Usługodawcy.

10. Usługodawca zobowiązuje się do jak najszybszego przekazania płatności Sprzedawcy zagranicznemu. Zazwyczaj jest to wykonane w czasie 1-2 dni robocze w od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie Usługodawcy.

11. Sprzedawca zagraniczny z którym Usługodawca podpisał umowę współpracy, u którego zakupił polski klient (Kupujący poprzez serwis allegro) zobowiązany jest wysłać produkt będący przedmiotem sprzedaży w jego firmie i dokonać wszelkich starań, aby przedmiot dotarł do Kupującego w stanie
takim jak został wysłany i zaoferowany poprzez konto allegro Usługodawcy.
1. Czas dostawy podmiotu aukcji z rynku zagranicznego wynosi około 10-35 dni roboczych (zgodnie z informacją udzielaną przez sprzedawcę zagranicznego). Wynika to z faktu, że przedmiot aukcji wysyłany jest z krajów azjatyckich.

2. Zazwyczaj przedmiot aukcji jest wysyłany od zagranicznego sprzedawcy ok. 2-7 dni roboczych od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie bankowym Usługodawcy.

3. W wyjątkowych przypadkach (np. problemy logistyczne dostawcy usług pocztowych, katastrofy naturalne, czas wojny, święta itp.) okres dostawy może wynosić 60 dni roboczych (zgodnie z informacją udzielaną przez sprzedawcę zagranicznego). Pod koniec tego okresu lub w innych przypadkach np. gdy Dostawca zagraniczny unika wysłania przedmiotu aukcji, Usługodawca występuje do podmiotu zagranicznego o zwrot pieniędzy za zakupiony przedmiot aukcji. Zwrot pieniędzy na konto Kupującego następuje w dniu zaksięgowania na koncie Pośrednika (właściciela aukcji). Cały proces trwa około 7-14 dni roboczych.

4. Usługodawca zobowiązuje się monitorować przesyłkę na podstawie przekazanej informacji o numerze przesyłki od Sprzedawcy zagranicznego. Usługodawca również przekazuje numer przesyłki Kupującemu drogą mailową.
Kod: Zaznacz cały
możliwe że to sprzęt z chin np z aliexpress pozadawaj pytania sprzedającemu o czas dostawy z tej konkretnej aukcji bo jeżeli tak jak ma napisane w informacjach że 14-31 dni to bardzo prawdopodobne że wysyłka z chin i niewiadomo czego się spodziewać. Gwarancja zapewne serwisowa o rodzaj gwarancji też dopytać. Sądząc po komentarzach to ciężko stwierdzić ale pamiętaj że do tej ceny może dojść jeszcze 23% VAT+koszt obsługi celnej (czyli może wyjść ponad 1400 PLN). Ja bym nie ryzykował.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #804641  autor: wook
 03 cze 2015, 09:29
powinny bo w marcu pokazali One M9

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #804668  autor: Mamana11
 03 cze 2015, 11:35
A jak myślicie, za ile można obecnie go kupić, żeby mieć pewność, że wszystko będzie ok? 1200 zł? I czy opłaca się kupować te sprowadzane z Chin czy USA? Wolałbym zaoszczedzic pare grosza nawet kosztem dłuższego czasu dostawy sięgającego 35 dni. Kupował ktoś kiedyś w ten sposób? Jest ryzyko?
 #804796  autor: penguino
 03 cze 2015, 23:07
Jak za 1150 jest padło to za 1200 nie kupisz oryginału. M8 z pewnego źródła raczej nie schodzi poniżej 1500zł. Telefony sprowadzone na 99% są regenerowanymi używkami z "gwarancją" w postaci ubezpieczenia serwisowego o ograniczonym zakresie. Niektórzy są zadowoleni, ale w razie problemów jesteś na lodzie. Jeśli celnicy przejmą przesyłkę to do ceny trzeba doliczyć 23% VATu.
 #804839  autor: wook
 04 cze 2015, 11:33
Mamana11 pisze:Wolałbym zaoszczedzic pare grosza nawet kosztem dłuższego czasu dostawy sięgającego 35 dni
Ja bym wolał w takiej sytuacji używkę z gwarancją producenta bo to moim zdaniem bezpieczniejsze.

Oraz pamiętaj że ten z tego linku może zostać zatrzymany przez urząd celny i dołożony może zostać VAT i wtedy wyjdzie prawie 1500 PLN.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #804891  autor: wook
 04 cze 2015, 19:16
POSIADA POLSKIE MENU (DODANY PRZEZ APLIKACJĘ MORE LOCALE)
TELEFON OBJĘTY JEST GWARANCJĄ SERWISOWĄ 12MC
Gwarancja serwisowa więc realizowana przez nich a nie przez HTC, takie gwarancje serwisowe to nic pewnego.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #804915  autor: Mamana11
 04 cze 2015, 23:13
Dzięki wszystkim za pomoc, teraz wiem czego unikać. Na koniec jeszcze zapytam, czy w związku z niedawną premierą M9, można się spodziewać spadku cen M8 w najbliższym czasie? I jeśli tak to o ile? Wiem, że nikt nie jest prorokiem, ale osoby, które w tym siedzą na pewno będą więcej wiedziały ode mnie ;) Bo z tego co teraz wiem, to taki na 100% oryginalny M8 kosztuje najmniej 1350-1400zł, więc za kilka miesięcy cena może spaść o te 200-300 zł w dół? Z góry dzięki i sorry, że tak męczę :P
 #804923  autor: penguino
 05 cze 2015, 03:30
Spadek cen w związku z premierą M9 już nastąpił, dzięki niemu M8 w ogóle da się kupić mniej jak 2000zł.
 #804936  autor: Mamana11
 05 cze 2015, 09:43
Czyli raczej nie ma szans, żeby do sierpnia/września ceny poszły w dół?