DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #799223  autor: jarek198867
 30 kwie 2015, 11:29
Witam wszystkich.

Przepraszam, jeśli w złym miejscu zadaję pytanie.

Chodzi o mapy Google w trybie offline. W domu zapisałem kawałek mapy, żeby później mieć do niej dostęp w trybie offline. Mapa taka jest dostępne offline 30 dni. Następnego dnia jak chciałem ją otworzyć w trybie offline, to nie mogłem. Było napisane, że mapa jest niezaktualizowana. I nie mogłem otworzyć. Nie wiem czy będzie to mądre pytanie z mojej strony, jeśli zapytam czemu nie mogłem otworzyć tej mapy?

Z góry dzięki
 #799228  autor: kamil1221
 30 kwie 2015, 12:13
jarek198867 pisze: Nie wiem czy będzie to mądre pytanie z mojej strony, jeśli zapytam czemu nie mogłem otworzyć tej mapy?
Odpowiedź:
jarek198867 pisze:Było napisane, że mapa jest niezaktualizowana. I nie mogłem otworzyć.
 #799229  autor: jarek198867
 30 kwie 2015, 12:41
No tak, ale może nie do końca moje pytanie oddało to, co chciałem zapytać. Wiem, że przez to, że nie była zaktualizowana nie mogłem otworzyć. Po prostu chciałem ją otworzyć w takim stanie w jakim ją zapisałem. Co nie jest konkretnie zaktualizowane, aplikacja mapa, czy sama mapa nie jest zaktualizowana? Wyszła nowa aktualizacja i dlatego nie mogłem jej otworzyć? To naprawdę super. Przykładowo o 10 zapisałem mapę i ruszyłem w drogę. Za pół godz. wychodzi aktualizacja mapy i nie mogę już jej otworzyć?

Po prostu nie wiem o co chodzi, jak uniknąć takich sytuacji.
 #799230  autor: kamil1221
 30 kwie 2015, 12:51
Tu raczej chodziło o to że sama mapa jest nie aktualna, nie aplikacja.
 #799232  autor: jarek198867
 30 kwie 2015, 13:19
No no, właśnie o to mi chodziło. Przepraszam za niezrozumiałe pytanie. To lipa trochę. Jakaś mała zmiana i nie można jej otworzyć offline. Powinna mimo wszystko być w takim stanie w jakim została zapisana. Google ewentualnie powinno poinformować, że od czasu zapisania mogły nastąpić jakieś zmiany. Ale i tak co za różnica skoro to i tak wersja beta