DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
  • Strona 11 z 16
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16
 #797666  autor: user_delete27
 21 kwie 2015, 21:05
Witek poleciłeś mi zapoznać się z czatem z prezesami Comperii ponieważ miało z niego wynikać ze Telepolis jest najbardziej perspektywicznym projektem spółki. Zapoznałem się z czatem i dla mnie jasno wynika z niego ze Telepolis jest perspektywiczne bo jest szansa wycisnąć więcej z porównywarki? Jest to tam ujęte czarno na białym. Co tam więcej można wyjaśniać?
Co do adblocka - owszem stosuje go i nie wstydzę się tego. Włączyłem go za czasów gdy na telepolis reklamy latały na prawo i lewo i tak już jakoś zostało.
Ale spokojnie, jak obiecałem kilka postów wcześniej - jeżeli tapatalk w przeciągu kilku miesięcy nie zostanie udostępniony wszystkim tak jak przewiduje, to przeprosze za wszystko i wykupie pół roku premium. Sorry za byki w tekście ale klepie z jezyny i nie zawsze korekta działa poprawnie ;)
 #797671  autor: WitekT
 21 kwie 2015, 21:15
dziadek186 pisze:Witek poleciłeś mi zapoznać się z czatem z prezesami Comperii ponieważ miało z niego wynikać ze Telepolis jest najbardziej perspektywicznym projektem spółki. Zapoznałem się z czatem i dla mnie jasno wynika z niego ze Telepolis jest perspektywiczne bo jest szansa wycisnąć więcej z porównywarki? Jest to tam ujęte czarno na białym.
"Wycisnąć"? Powtórzę - coś w tym złego? Bo przedstawiasz to w ewidentnie negatywnym świetle. Czy jest to nieuczciwe, złe?
dziadek186 pisze:Co do adblocka - owszem stosuje go i nie wstydzę się tego. Włączyłem go za czasów gdy na telepolis reklamy latały na prawo i lewo i tak już jakoś zostało.
Wiesz co? Jak nie szanujesz mojej pracy, to zupełnie mi nie zależy na tym, żebyś mi w czymkolwiek przyznawał rację - teraz ani kiedykolwiek...

Miłego dnia.
 #797672  autor: bazooka
 21 kwie 2015, 21:19
WitekT pisze:Co do stosowania Adblocka - jeżeli sprawia Ci przyjemność korzystanie z naszej pracy za darmo i sumienie Cię nie gryzie, to proszę bardzo
I tutaj bym wydzielił na konto portalu i forum... bo czasami można by powiedzieć, że niektórzy z nas bardziej pracują na tym forum...niż redakcja.
A z Waszej strony jest to, że ono po prostu jest a wkład na postawianie forum już dawno się zwrócił.
To co jest tematem tabu, czyli wyliczanie ile już Wam wpadło i wpada jest kluczowe, ale o tym ciiii.....
Sprawa porównywarki i to co mi akurat adblock głównie ma blokować to jest powód, dla którego większość z nas opuściłaby to forum gdyby nie on... forum, nie portal...naprawdę uwierz Witek.
Nie wyobrażam sobie wchodzenia na forum i ładowania się tej porównywarki...w tym miejscu gdzie jest...już nie.
 #797674  autor: WitekT
 21 kwie 2015, 21:23
sebusy pisze:I tutaj bym wydzielił na konto portalu i forum... bo czasami można by powiedzieć, że niektórzy z nas bardziej pracują na tym forum...niż redakcja.
A forum stoi w powietrzu... I proszę, nie podawaj mi tu przykładów, ze hosting to kosztuje 30 zł rocznie...
sebusy pisze:To co jest tematem tabu, czyli wyliczanie ile już Wam wpadło i wpada jest kluczowe, ale o tym ciiii.....
A dlaczego jakieś wyliczenia "ile nam wpadło" mają być tematem dyskusji? Niezbyt rozumiem, wyjaśnisz? Dlaczego chcesz nam cokolwiek wyliczać? Niezbyt rozumiem dlaczego rościsz sobie do tego prawa? Wyjaśnisz?
Sprawa porównywarki i to co mi akurat adblock głównie ma blokować to jest powód, dla którego większość z nas opuściłaby to forum gdyby nie on... forum, nie portal...naprawdę uwierz Witek.
Nie wyobrażam sobie wchodzenia na forum i ładowania się tej porównywarki...już nie.
Tak, takie osoby są, ale nie ma ich dużo. Forum nie jest oderwanym bytem, jest częścią całego, dużego TELEPOLIS.PL i bez dużego serwisu by nie istniało.
 #797678  autor: goral2099
 21 kwie 2015, 21:27
Myślę, że w tej dyskusji nie można osiągnąć porozumienia. Jedynie zaakceptować zdanie drugiej strony. Redakcja ma taki pomysł na konto premium - muszą zarabiać. Niektórzy czytelnicy, tak dla idei chyba i z zasady nie lubią płacić i nie będą chociaż kwota jest niewielka. Koniec. :) Nikt tu nikogo nie przekona raczej. Ja na razie daję szansę Telepolis. Wykupuje konto premium, obserwuję i czekam. Może się zawiodę, może nie. Zobaczymy
 #797681  autor: bazooka
 21 kwie 2015, 21:33
WitekT pisze:A dlaczego jakieś wyliczenia "ile nam wpadło" mają być tematem dyskusji? Niezbyt rozumiem, wyjaśnisz? Dlaczego chcesz nam cokolwiek wyliczać? Niezbyt rozumiem dlaczego rościsz sobie do tego prawa? Wyjaśnisz?
Każdy Polak jak dostanie palec to chce całą rękę...
...i że tak przypomnę
WitekT pisze:Bo wtedy rozmowa przechodzi na płaszczyznę dlaczego Konto Premium kosztuje tyle, a nie mniej czy więcej.
Może niektórzy czekają na te wyjaśnienia, dlaczego ?
 #797682  autor: bazooka
 21 kwie 2015, 21:37
goral2099 pisze:Myślę, że w tej dyskusji nie można osiągnąć porozumienia. Jedynie zaakceptować zdanie drugiej strony.
Dokładnie, jesteśmy też drugą stroną, ale na straconej pozycji - jesteśmy biorcami - musimy akceptować, ale pomarudzić też można.
Jestem tym, co za to nie da nikomu piwa...i się tego nie wstydzę...
Przy tym pisząc "to" mam na myśli dostęp do forum przez Tapa - inne usługi dawane z premium mnie nie interesują, niestety.
 #797683  autor: goral2099
 21 kwie 2015, 21:37
sebusy pisze: Każdy Polak jak dostanie palec to chce całą rękę...
A ty byś chciał całą rękę za darmo? ;)
sebusy pisze: musimy akceptować,
Nie, nieprawda. Nie musimy nic akceptować - możemy. Możemy też odejść np. :)
 #797685  autor: bazooka
 21 kwie 2015, 21:40
Nie napisałem, że mnie to nie dotyczy, panie kolego ...ale redakcja też jest zdaje się Polska :)
goral2099 pisze:Nie musimy nic akceptować - możemy. Możemy też odejść np.
Niektóre odejścia mogą być spektakularne :)
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2015, 21:43 przez bazooka, łącznie zmieniany 1 raz.
 #797686  autor: WitekT
 21 kwie 2015, 21:41
Każdy Polak jak dostanie palec to chce całą rękę...
...i że tak przypomnę
Rozumiem, że będziesz nam teraz wyliczał ile powinniśmy zarabiać? Pytam bardzo kulturalnie - kto dał Ci do tego moralne prawo?
sebusy pisze:Może niektórzy czekają na te wyjaśnienia, dlaczego ?
Tak nam wyszło z wyliczeń przy założeniu konkretnej ilości wykupujących Konto Premium w połączeniu ze spadkiem przychodów z reklam i planami wprowadzenia nowych funkcji.
 #797689  autor: WitekT
 21 kwie 2015, 21:45
sebusy pisze:Dokładnie, jesteśmy też drugą stroną, ale na straconej pozycji - jesteśmy biorcami - musimy akceptować, ale pomarudzić też można.
Pomarudzić zawsze można. Byle rzeczowo, starając się zrozumieć drugą stronę.
sebusy pisze:Przy tym pisząc "to" mam na myśli dostęp do forum przez Tapa - inne usługi dawane z premium mnie nie interesują, niestety.
To zdanie utwierdza mnie w przekonaniu, że zrobiliśmy dobrze. Uatrakcyjniamy Konto Premium, wprowadzamy funkcję która cieszy się zainteresowaniem. To jest abonament jak u operatorów - składa się na niego szereg usług, z których jedne są dla Ciebie atrakcyjne, a inne mniej. A dla innego abonenta te mniej interesujące dla Ciebie są ważniejsze dla niego.
 #797692  autor: bazooka
 21 kwie 2015, 21:49
WitekT pisze:Rozumiem, że będziesz nam teraz wyliczał ile powinniśmy zarabiać? Pytam bardzo kulturalnie - kto dał Ci do tego moralne prawo?
Nadinterpretacja to domena dawcy, powtarzam się... Odpuść już sobie.
Podjąłem decyzję, przeciwną do @gorala2099 i nie "wesprę".
WitekT pisze:To jest abonament jak u operatorów - składa się na niego szereg usług, z których jednych potrzebujesz, a innych nie.
Dlatego nie mam żadnego abonamentu oprócz neta stacjonarnego :)
Chciałbym Tapa, ale nie zapłacę i się obędę - bynajmniej nie będę uchodził za "koperkowego chłopaka", co to nie ma co z czasem robić.
 #797696  autor: WitekT
 21 kwie 2015, 21:57
sebusy pisze:Nadinterpretacja to domena dawcy, powtarzam się... Odpuść już sobie.
Podjąłem decyzję, przeciwną do @gorala2099 i nie "wesprę".
Zbaczasz z tematu i nie odpowiadasz na pytanie. Ja Ciebie nie próbuję przekonać do zakupu Konta Premium. Czy nie zrozumiałeś mojego pytania? Jeżeli tak, to powiedz, postaram się zadać je w inny sposób, wytłumaczyć o co mi chodziło.
 #797699  autor: bazooka
 21 kwie 2015, 22:02
To co napisałem oznacza: Cokolwiek napiszę będzie złe i teraz zbaczeniem z tematu - już nic od Ciebie nie wymagam i poproszę o to samo - odwoływanie się do moralności to najgorsze jak możesz ubliżyć między wierszami, choć starasz się bardzo kulturalnie.
Myślę, że sobie wszystko wyjaśniliśmy - zrób jak czujesz i w czym się przekonałeś, ja już od 5minut się z tym pogodziłem, że Tapa do tego forum niet :)
 #797705  autor: WitekT
 21 kwie 2015, 22:18
sebusy pisze:To co napisałem oznacza: Cokolwiek napiszę będzie złe i teraz zbaczeniem z tematu - już nic od Ciebie nie wymagam i poproszę o to samo - odwoływanie się do moralności to najgorsze jak możesz ubliżyć między wierszami, choć starasz się bardzo kulturalnie.
Cieszę się, że wycofałeś się ze swoich wcześniejszych twierdzeń, do których się odnosiłem, i uznałeś je za niestosowne.

Miłego wieczoru,
 #797706  autor: bazooka
 21 kwie 2015, 22:20
WitekT pisze:...i uznałeś je za niestosowne.
Jeśli taka interpretacja Ciebie uszczęśliwia to cytując...
dziadek186 pisze:Jak sobie życzysz. Wzajemnie.
 #797904  autor: Blank
 22 kwie 2015, 20:32
Ja mam taką propozycję - może dla tych bardziej aktywnych użytkowników forum również dać dostęp do Tapa za darmo? Taki sebusy, czy babeo, jakby nie patrzeć, pomogli już nie jednemu użytkownikowi. Co za tym idzie oni w znacznym stopniu wspierają forum, co przyczynia się do większego ruchu, większej ilości wyświetlonych/klikniętych reklam i większej ilości zakupionych forum. Żeby nie było nie chodzi mi konkretnie o tę dwójkę, ale ogólnie o tych aktywnych użytkowników, którzy pomagają innym i generują dzięki temu dodatkowy ruch na stronie.
Tacy użytkownicy są zazwyczaj ignorowani - nie mają żadnych przywilejów, a bez nich takie forum wiele by straciło, więc chociażby taką drobnostką można byłoby pokazać wdzięczność za ich udział w życiu forum.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #797908  autor: bazooka
 22 kwie 2015, 20:45
Dziękuję Ci @divhash, ale naprawdę nie jest to konieczne - zapewne według interpretacji Administracji, takie wyróżnienie wskazywało by niepotrzebny podział, zamieszanie, oraz konieczność ręcznych weryfikacji moderujących. Chyba lepiej pomogę z poziomu dekstopowego, ostatecznie mam według niektórych wiele czasu na toczenie "koperkowych dyskusji".
P.S.
Akurat 3 dni miałem zaległego urlopu - jutro w pewnych godzinach - już posta pisanego przeze mnie nie zobaczycie :)
 #797910  autor: babeo
 22 kwie 2015, 20:53
divhashmorex pisze:Taki sebusy, czy babeo, jakby nie patrzeć, pomogli już nie jednemu użytkownikowi. Co za tym idzie oni w znacznym stopniu wspierają forum, co przyczynia się do większego ruchu, większej ilości wyświetlonych/klikniętych reklam i większej ilości zakupionych forum. Żeby nie było nie chodzi mi konkretnie o tę dwójkę, ale ogólnie o tych aktywnych użytkowników, którzy pomagają innym i generują dzięki temu dodatkowy ruch na stronie.
Na forum teoretycznie jest grupa VIP. Piszę teoretycznie, bo od paru lat jest martwa. Kiedyś coś ona znaczyła. Samo przyjęcie nowej osoby odbijało się szerokim echem na forum.
Pewnie już mało kto o tym pamięta, ale kiedyś nawet byłem członkiem grupy VIP Obrazek
  • Strona 11 z 16
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16