DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 9 z 16
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16
 #797335  autor: babeo
 20 kwie 2015, 13:34
kamil1221 pisze:Kamil, w androidzie dostajesz gratis reklamy.
A może Kamil blokuje reklamy?
 #797346  autor: kamil1221
 20 kwie 2015, 14:12
Mam konto premium... dlatego reklam nie mam.
 #797364  autor: PWojciechowska
 20 kwie 2015, 15:13
W tapatalku na WP nie ma reklam. Na żadnym forum. Wiem, bo aktywnie przeglądam 5 for, w tym i to.
 #797365  autor: user_delete27
 20 kwie 2015, 15:15
Ale Kamil dodał screen z przeglądarki. To że na tapie nie ma reklam jest raczej oczywiste.
 #797372  autor: PWojciechowska
 20 kwie 2015, 16:08
Jeden screen był z telefonu z WP, z Tapatalka.
 #797571  autor: Blank
 21 kwie 2015, 14:55
Konto premium na 6 Miesi kosztuje 20 zł. To ledwie 3.33 zł miesięcznie. Czy to oby na pewno aż tak dużo, że pojawiło się aż 6 stron, w których spieracie się o to, czy Tapatalk powinien być darmowy,czy też nie?
Tak jak napisał, główną zaletą konta premium jest brak reklam i śledzącego badziewia w postaci GA. Tapatalk ma tę funkcjonalność, więc skoro dla niektórych użytkowników tego forum jest on aż tak bardzo ważny, to czy te 3.33 zł miesięcznie to jest naprawdę aż tak wielki wydatek?
Przecież to nawet na 1 piwo nie starczy -.-

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #797580  autor: kamil1221
 21 kwie 2015, 15:50
divhashmorex pisze: To ledwie 3.33 zł miesięcznie. Czy to oby na pewno aż tak dużo,
Za chwilę ktoś odpowie, że w imię "zasad" itp... Oczywiście że to nie jest wydatek. Na gorszę i droższe rzeczy rozwala się hajs.
 #797582  autor: user_delete27
 21 kwie 2015, 15:57
kamil1221 pisze:Za chwilę ktoś odpowie, że w imię "zasad" itp
Oczywiście że w imię zasad :D bo przecież nie dla oszczędności.
 #797586  autor: bazooka
 21 kwie 2015, 16:16
divhashmorex pisze:czy te 3.33 zł miesięcznie to jest naprawdę aż tak wielki wydatek?
Przecież to nawet na 1 piwo nie starczy
Nie oceniajcie ludzi w ten sposób - każdy sobie inaczej ocenia priorytety i ustala na co chce wydać 3,33zł. Takie jak nowozaprezentowane podejście @divhasha zmusza do argumentów niskich lotów, bo niech sobie każdy policzy 3,33 x 100 czy 500 użytkowników - jaka to jest suma i czy adekwatna za używanie darmowego Tapatalka :?:
[wycykanie od 500 użytkowników w jednym momencie 20zł to jest już w ogóle masakra]
Jeśli komuś potrzebne jest coś z tego portalu co daje konto premium to może się zastanowić, ale dla kogoś kto tylko korzysta z forum i ceni sobie np usługę Tapa - czy da zarobić korporacji, która teoretycznie ma w d... każde sentymentalne traktowanie tego portalu od X lat :?:
Liczy się tylko kasa, a ta kasa - choćbyście mnie nie wiem jak przekonywali - nie pójdzie na rozwój portalu w takim kierunku jakie sobie życzy 100 czy 500 użytkowników i każdy z osobna, nie będą spełnione zachcianki forumowiczów o POMAGAJKAch czy innych rzeczy, które zostały nam zabrane... O tym się nie mówi, ale skoro jesteśmy na forum i piszemy o Tapatalku dotyczącego tylko forum to rozdzielajmy różne aspekty konta premium - proszę Was :!:
Naprawdę nie mam argumentów na to by przekonać decyzyjnych do zmiany tego ustalenia, to jest decyzja kogoś innego nawet niż Administratorów - ja nie dam żadnej korporacji za dostęp do Tapa nawet piwa - poradzę sobie i będę używał Jego bez niego.

Jak dla mnie to zwykła teraz walka o kasę dla Comperii - sorki ale nie umiem tego przemilczeć :(
 #797616  autor: WitekT
 21 kwie 2015, 19:25
Pomagajki wrócą, już o tym pisaliśmy. Tak samo, jak pisałem, że od kilku tygodni działamy w inny sposób, a efekty zaczyna już być widać.
Jak dla mnie to zwykła teraz walka o kasę dla Comperii - sorki ale nie umiem tego przemilczeć
TELEPOLIS.PL od samego początku, od prawie 11 lat jest przedsięwzięciem komercyjnym. I będzie dalej. Czy możesz mi powiedzieć co jest w tym złego, bo nie rozumiem? To jest nasze miejsce pracy - tak samo jak Ty masz swoje. To jest miejsce, które daje nam pensje i pieniądze potrzebne do życia.

Mógłbym prosić o jakieś konkretniejsze odniesienie się do powyższego fragmentu?
 #797619  autor: bazooka
 21 kwie 2015, 19:41
Będę taki dobry i pospieszę z wyjaśnieniem, aczkolwiek do dwóch powyższych swoich i kilku innych wpisów nie doczekaliśmy się "odniesienia" wcale :(
Mniej więcej by to było tak:
sebusy pisze: ...jest to zagranie poniżej pasa - bo zachętą na "wsparcie" może być tylko coś czego NIE MA gdzie indziej, a nie pogrywaniem sentymentem jego stałych bywalców, pokroju kolegi babeo (dołączył 2006 - WOW!!)
...a ponieważ trochę wyjętę z kontekstu będzie moglo być źle odebrane, bo po tym powiedziane było wiele innego to kieruję do konkretnego postu:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 75#p797052

Nigdy jednak nie będziesz już @Witku wystarczająco obiektywny w dniu dzisiejszym by pisać co było te 11 lat temu - jeśli ktoś nie chce to nie musi się do tego odnosić i rozumieć o czym piszę - dlatego myślę PASS, bo jak już napisałem właśnie w tamtym poście...
sebusy pisze:...nie mam ochoty tu pisać - pisanie o tym skończy się na tym, że musimy to przełknąć jeśli chcemy korzystać i już - tak jak z przejściem na nowe forum.
 #797621  autor: WitekT
 21 kwie 2015, 19:43
sebusy pisze:igdy jednak nie będziesz już @Witku wystarczająco obiektywny w dniu dzisiejszym by pisać co było te 11 lat temu
Czy mógłbyś to wyjaśnić? Nie rozumiem tego.
A z racji tego, że wątek się porozłaził, a ja na dodatek lubię konkrety, to jak tylko hasłowo napiszesz do czego mam się odnieść, to zrobię to z miłą chęcią nic nie omijając i nigdzie nie klucząc. Pomożesz? Lubię do końca wyjaśnione sytuacje.
 #797622  autor: bazooka
 21 kwie 2015, 19:45
sebusy pisze:jeśli ktoś nie chce to nie musi się do tego odnosić i rozumieć o czym piszę
 #797623  autor: WitekT
 21 kwie 2015, 19:46
sebusy pisze:sebusy napisał(a):
jeśli ktoś nie chce to nie musi się do tego odnosić i rozumieć o czym piszę
Napisz, proszę - ja serio nie rozumiem. Nie żartuję, piszę to bez żadnych podtekstów.
Być może z racji tego, że wszystko jest rozbite na wiele postów i wątków, to się w tym po prostu pogubiłem.
 #797625  autor: bazooka
 21 kwie 2015, 19:52
@Witku, proszę Cię - jeśli nie chcesz czytać miedzy wierszami to tego nie rób, nie zmuszam...
...to nie ma nic akurat do rzeczy do tego co zostało napisane w tym wątku.
Czy pamiętasz jaki byłeś i o czym myślałeś 11 lat temu, gdzie była wtedy Comperia, gdzie Ty i Twój portal, gdzie Taptalk w tym wszystkim - ta dyskusja prowadzi do nikąd - ja też nie pisze złośliwie i nie stosuje podtekstów. Jeśli 11 lat temu czułeś, że dojdzie do takiej wymiany zdań jak w tym wątku to szczerze gratuluję, na prawdę nie dorastam Ci do pięt i do tego co się dorobiłeś, zazdroszczę... ale nie na tyle by porównać dawanie Taptalka za 20zł/180dni do swojej ciężkiej pracy, która również ma związek z obsługą klientów, ale to zupełnie inny biznes i tu na pewno ja tego nie ogarnę choćbyś nie wiem co mi zdradził.
Peace i szacun, ale dalej pisać nie ma sensu.
pozdro
 #797626  autor: Blank
 21 kwie 2015, 19:53
sebusy,
co masz na myśli przez
Takie jak nowozaprezentowane podejście @divhasha zmusza do argumentów niskich lotów, bo niech sobie każdy policzy 3,33 x 100 czy 500 użytkowników - jaka to jest suma i czy adekwatna za używanie darmowego Tapatalka :?:
Takie podejście miałem zawsze. Jeśli jest to dla was takie ważne, to nie rozumiem dlaczego wymagacie, aby serwis rezygnował z jakiegokolwiek przychodu w związku z udostępnianiem tej funkcjonalności (reklamy), jednocześnie ponosząc jej koszty (transfer, obciążenie)
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2015, 19:55 przez Blank, łącznie zmieniany 1 raz.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #797627  autor: bazooka
 21 kwie 2015, 19:55
@divhash - pozwolisz, że odpiszę przez PW, by nie "drażnić lwa" :)
 #797631  autor: babeo
 21 kwie 2015, 19:59
Ja jestem bardzo ciekaw tej reorganizacji, tych nowosci i głównie tego, czy uda sie przywrócić ruch i merytoryczny poziom z czasów lat 2009-2012.

Witku, o ile to nie jest tajemnica, jak kształtuje się ruch na forum, liczba odwiedzin, zalogowań?
Zauważam, że pojawiają się użytkownicy, krórzy się zarejestrują, zadadzą pytanie i się więcej nie pojawiają.
Straciliśmy (chyba) ten trzon twardych i pewnych bywalców.

PS ostatnio wszedłem tak rekreacyjnie w JTW, jak zacząłem czytać, że ktoś poleca Meizu M1 Note i zachwala, jakby używał go przez pół roku i nawet nie ma kto tego zripostować to aż mi się żal zrobiło.
  • Strona 9 z 16
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16