DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #796935  autor: albi87
 18 kwie 2015, 11:08
Nie dostrzegłem tutaj tematu dotyczącego tego modelu. Jeśli gdzieś jest proszę tam przenieść ten mój. ;) Podzielę się tym, co sądzę o Asha 210. Otóż zmęczony posiadaniem licznych telefonów z ekranem dotykowym, które bardzo mnie nie lubiły i szybko wariowały, psuły się itp. zdecydowałem, że wrócę do telefonu z klawiaturą qwerty. Jestem bardzo zadowolony! Może nie ma wielu bajerów, gier, ale za to jest wytrzymała (tak nawet po kilku upadkach) i nigdy nie narzekałem na nią. Jedyne co się dzieje ostatnio - zauważyłem, że zaczyna się coś dziać z ładowarką albo otworem do ładowania w telefonie. Mieliście też tak? Serdecznie pozdrawiam.
 #925284  autor: Sachinyadav007
 11 maja 2017, 13:33
all ---wymoderowano-Remington---phone is very cheap and powerful. i am only waiting for nokia android phone which coming this year .. let c what new thing introduce by ---wymoderowano-Remington---