DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #794726  autor: nokla8282
 07 kwie 2015, 21:55
Witam
Mam problem z zakupionym telefonem z tej aukcji: http://allegro.pl/lenovo-k900-jak-nowy- ... 39868.html

Telefon przyszedł do mnie w kopercie foliowej zawiniętej jakąś pocięta bluzką, co okazało się dopiero po otwarciu koperty, liczyłem chociaż na jakiś dodatkowy kartonik prócz fabrycznego czy folię bąbelkową. Pierwszy rzut oka całkiem ok, potem okazało się, że telefon chyba uszkodzony, brak ostrości w aparacie, oraz powtarzające się wyłączanie telefonu. Według mnie coś jest na stykach bo wyłącza się podczas wstrząsu. Kontaktowałem się przez email ze sprzedającym dopiero po kilku dniach odpowiedział. Dziś jeszcze raz odpaliłem telefon by pokazać co się dzieje, niestety pojawił się kolejny problem z tym, że ładowanie zatrzymało się na 22 % a sprzedający się wypiera wszystkiego.
Napisałem do pewnego użytkownika na allegro który zajmuję się naprawą tych telefonów i czekam na odpowiedź, oczywiście zgłosiłem spór na allegro ale pewnie i tak będą mieli to w d***

Czy ktoś miał podobny problem? Udało się to jakoś rozwiązać, niestety sprzedający ma wyrąbane i nie ma zamiaru ani oddać pieniędzy ani rekompensaty.
 #794780  autor: Niezgodna7
 08 kwie 2015, 09:54
A tak z ciekawości - na podany tam nr to dałeś radę się dodzwonić?