DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #793806  autor: RadekRaw
 01 kwie 2015, 22:13
Witam,
Mam problem z telefonem żony, LG G2 Mini.
Telefon nowy (3 miesiące), z sieci PLAY, używany w T-Mobile, na Kit-kacie.

Dziś podczas jazdy z pracy, żona przy mnie uruchomiła na telefonie przeglądarkę Chrome i mapę Targeo (używanej na tym tel już dobre 100 razy). Telefon po chwili przeglądania mapy zawiesił się. Po wyłączeniu i włączeniu efekt jest taki, że po naciśnięciu przycisku odblokowania klawiatury z tyłu obudowy wszystko wygląda normalnie - widzę tapetę blokady ekranu, godzinę, mogę ze skrótu uruchomić tel/sms/aparat itp.

Jednak przy próbie odblokowania ekranu (przeciągnięcie palcem) i przejścia do pulpitów widać tylko czarny ekran. Można z góry ściągnąć zakładkę ze skrótami i nic poza tym.

Nie pomogła "naprawa" aktualizacji z poziomu programu (PC) LG Suite. Telefon wykonał aktualizację ponownie, zresetował się i nadal jest to samo... :(

Co może być przyczyną? Jak można to naprawić, poza odesłaniem telefonu do serwisu? :\

Dzięki za wszelkie sugestie.