DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #794593  autor: jarek198867
 07 kwie 2015, 12:30
Witam,

Mam pytanie. Na dole ekranu głównego co trzy przyciski dotykowe. Trójkąt z lewej, kółko z prawej i dwa prostokąty nachodzące na siebie po prawej. Wiem do czego wszystkie służą, ale zastanawia mnie funkcja tego po prawej. Przykładowo jak włączę aparat i potem wyjdę trójkątem z lewej strony to wracam do ekranu głównego. A jak nacisnę te prostokąty to mam okienko tego aparatu. I teraz moje pytanie. Wtedy ten aparat jest tak jakby zminimalizowany czy tam jest pokazywana jedynie historia ostatnio uruchamianych aplikacji? Bo zastanawiam się czy muszę po wyjściu z każdej aplikacji wchodzić tam i zamykać te okienka. Nie wiem czy wpływa to jakoś na żywotność baterii?

Mam nadzieję, że zrozumieliście moje wypociny. Ciężko mi to lepiej wyjaśnić. Jeśli mimo wszystko ktoś nie będzie wiedział o co chodzi, niech zada po prostu pytanie pomocnicze. Zdaję sobie sprawę z tej gmatwaniny :D

Z góry dziękuję za odpowiedzi
 #794600  autor: hdfunpack
 07 kwie 2015, 12:47
Wstaw jakiś zrzut ekranu.

Z tego co napisałeś, to wydaje mi się, że aparat jest zminimalizowany, ale po otwarciu kilku innych aplikacji automatycznie się zamyka, bo nie starczyłoby pamięci ram.
 #794610  autor: Niezgodna7
 07 kwie 2015, 13:04
:- )
Trókąt (koperta?):
to taka pauzo - zatrzymanie aplikacji plus historia
*
Wyjście:
to zatrzymanie aplikacji plus historia
*
Prostokąty:
Wybór z histori spauzowanych /wyłączonych aplikacji do uruchomienia /powrotu odpauzowania
*
Tak czy siak, czy trójkąt, czy exit - zajmują jakąś tam pamięć, nie ma sensu ich ubijać jeśli często do nich powracasz /przełączasz się między nimi.
 #794617  autor: jarek198867
 07 kwie 2015, 13:29
Ja mam taki ekran jak tu:

https://www.google.pl/search?q=lg+g3+ek ... 001%3B1780

Z prawej strony na dole jest kwadrat. Za pomocą niego mogę wrócić to ostatnio otwieranych aplikacji. Tylko czy one są tam spauzowane czy po prostu wyświetla historię. Chodzi o to czy mam tam co chwilę wchodzić i je zamykać "iksem", żeby oszczędzić baterię. Przykładowo jak z galerii wyjdę trójkątem po lewej, to potem jak kliknę kwadrat to mam tam okienko galerii. To znaczy, że ona jest tylko zminimalizowana czy zamknięta, a to jest tylko wyświetlana historia. I skąd np mam wiedzieć, że aplikacja jest wyłączona czy tylko zminimalizowana?

Smartfona mam od 3 dni także wiele rzeczy jest jeszcze dla mnie nie do końca wyjaśnionych także z góry przepraszam za głupie pytania :)
 #794761  autor: hdfunpack
 08 kwie 2015, 07:51
Czyli tak jak napisałem :
hdfunpack pisze:aparat jest zminimalizowany, ale po otwarciu kilku innych aplikacji automatycznie się zamyka, bo nie starczyłoby pamięci ram.