DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #793675  autor: michals95
 01 kwie 2015, 11:36
Cześć wszystkim,

ostatnio intensywnie szukam dobrego telefonu, który godnie zastąpi moją wysłużoną 5 letnią Nokię. jak w temacie, zastanawiam się nad używanym LG G2 - znalazłem nawet ofertę w mojej okolicy model za ok 800 w stanie idealnym kupiony 09.2014 w MM. Wydaje mi się to dobra oferta, mimo iż jest to czerwona wersja kolorystyczna :mrgreen:
Chciałbym, aby telefon mi trochę posłużył więc waham się czy nie wybrać Moto G2 w cenie ok 800, zawsze byłby to model nowy prosto z pudełka. Z pewnością LG bije Moto na głowę w specyfikacji.

Co zrobilibyście na moim miejscu?
Pozdrawiam Michał
 #793695  autor: michals95
 01 kwie 2015, 13:04
Zależy mi bardzo na ekranie, może nie tyle na jego przekątnej to zagęszczeniu pikseli oraz na systemie (aby stabilny, ale nie przestarzały) Telefonu będą używał do dzwonienia, słuchania muzyki (słuchawki lub sprzęt audio), przeglądania Internetu (strony www. pliki pdf itp), sporadycznego grania.
 #793733  autor: fortel
 01 kwie 2015, 17:09
Moto G2 ma na starcie czystego Lolipopa i obiecane aktualizacje w pierwszej kolejności. A ta używka LG G2 pewnie ma JellyBeana lub KitKata ...no i zawsze to używany a nie telefon z 24 miesięczną gwarancją, prawda ? Ja bym wybrał Motkę, bez 2 zdań... :roll:
 #793740  autor: michals95
 01 kwie 2015, 18:24
Zgadza się, znalazłem używkę LG za 700zł z 15 miesięczną gwarancją, wiec nie wiem czy warto się decydować. W Motce martwi mnie bardzo ubogi zestaw jaki dostaję od producenta - nic poza kablem USB...
Poza tym, nie wiem czy w przypadku Motoroli warto dopłacić 100zł do wersji z LTE - dual sim póki co jest mi zbędny. Jednak wtedy cena urosłaby do jakiś 900zł (łącznie z ładowarką), więc całkiem sporo.