DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.

Moderator: Moderatorzy

 #790137  autor: Morvius
 12 mar 2015, 12:44
ja kupiłem office 2010 za 200zł z allegro. nie mam teraz możliwości podejrzenia linka więc nie wiem jaki pakiet oglądasz tzn nie wiem co się w nim znajduje

Klasyczny obserwator wątku.
 #790140  autor: mikkel
 12 mar 2015, 12:56
Z negatywnej oceny sprzedającej:
"Firma oferuje licencje OEM, które mogą być sprzedawane łącznie z komputerami przez dostawcę sprzętu. Po kontakcie z firmą Microsoft otrzymałem informację , że zakupiona licencja nie może być sprzedawana w obrocie detalicznym. Pozdrawiam wawasoftware!"
Myślę że to wszystko wyjaśnia.



MICROSOFT OFFICE 2013
Licencja dożywotnia przypisana do jednego użytkownika i jego konta Microsoft
Office 2013 Dom i Student to najbogatsza edycja najnowszego pakietu domowego, który stworzony został przez firmę Microsoft dla użytkowników domowych.

Rejestracja Na stronie MICROSOFT
Nie jest to sam klucz z konta MSDN !!! Otrzymujesz fizyczny kod produktu !!!!
GWARANCJA - KAŻDA KARTA KLUCZ JEST NOWA NIGDY NIE AKTYWOWANA
Aktywacja Online na stronie producenta Microsoft
https://downloadoffice.getmicrosoftkey.com/
Office w wersji PL licencja-karta z kluczem bezterminowa

OPIS :
Microsoft Office 2013 Dom i Uczeń to pakiet dedykowany dla użytkowników domowych i uczniów. Został on zaprojektowany tak, aby pomagał tworzyć i komunikować się szybciej, dzięki nowym, oszczędzającym czas funkcjom i przejrzystemu, nowoczesnemu interfejsowi. Microsoft Office2013 Dom i Uczeń pozwala zapisywać dokumenty w chmurze w usłudze OneDrive (dawniej SkyDrive) i uzyskiwać do nich dostęp z niemal dowolnego miejsca. Pakiet zawiera najnowsze wersje programów Word, Excel, PowerPoint, OneNote.

Wersja: Karta Klucz do aktywacji pakietu Office. Możliwość przeniesienia na inny komputer jednak nie częściej niż raz na 90 dni.Zastosowanie: Pakiet do użytku w domu w celach nie komercyjnych

Pakiet zawiera: Kartę Klucz i instrukcję instalacji.
Czas ważności licencji: nieograniczona czasowo.

Opis: Pakiet zawiera aplikacje: MS Word 2013, MS Excel 2013, MS PowerPoint 2013, MS OneNote 2013.
 #790148  autor: Morvius
 12 mar 2015, 13:44
ja kupiłem klucz i instrukcję wtedy. dostawca w przeciągu godziny ze mną wszystko zakończył i wszystko lux działało. musiałem pobrać pakiet z linku który został mi podany i wprowadzić zakupiony klucz. działa na 100% bo korzystam. jeśli ci 2010 odpowiada to jak wrócę z pracy ok 19 to ci podeślę nazwę sprzedawcy bo może ma jeszcze jakieś

Klasyczny obserwator wątku.
 #790152  autor: mikkel
 12 mar 2015, 13:58
Nie trzeba, już kupiłem właśnie. W pracy mam offica 2007 i też tylko kartę z kodem.
Dzięki.
 #790155  autor: Morvius
 12 mar 2015, 14:10
ok

Klasyczny obserwator wątku.