DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #788011  autor: pololo
 01 mar 2015, 21:49
Witam. Od 7 miesięcy jestem właścicielem HTC one X. Jak do tej pory nie było żadnych problemów. Kilka dni temu żeby telefon zaczął się ładować, po podłączeniu kabla do telefonu i wtyczki musiałem odłączyć USB od wtyczki do kontaktu następnie znowu podłączyć i dopiero wtedy się zaczął ładować o_O . Dzisiaj podłączyłem telefon gdy miał 10% baterii ale żadna ładowarka nie działa. Tzn telefon wgl nie reaguje na podłączenie do prądu. Gdy spróbowałem z komputerem wgl nie wykrył urządzenia ;/ I jeszcze kilka dni wcześniej zupełnie się rozładował co jak do tej pory zdarzyło mi się ze 3-4 razy.
 #789453  autor: Danka_Jaszczurka
 07 mar 2015, 19:28
Hej pololo. Byłam posiadaczką HTC ChaCha, może jakoś pomogę. Chyba coraz częściej spotykamy się z ładowarkami typu wtyczka-usb, ale nie wiem czy to dobre rozwiązanie. Problem z ładowaniem może wynikać z brakiem łączności między wtyczką do kontaktu a wejściem usb kabla (uszkodzone wejście usb albo wtyczka). Z kolei problem z brakiem wykrycia telefonu przez komputer może wynikać z uszkodzenia wejścia usb telefonu, np. poprzez zwarcie(?) przy podłączeniu telefonu do ładowania do kontaktu (brak łączności na styku wtyczka-wejście usb kabla). Na Twoim miejscu poszłabym do serwisu z tym, bo nie wiem czy nie jest to poważniejsza sprawa.

Wiza do Chin, to jedyne o czym dzisiaj marzę.
 #789479  autor: dan7
 07 mar 2015, 21:26
Spróbuj podłączyć inny kabel usb do ładowarki. U mnie padły przez 3 lata 4 kable. Jeżeli nie masz to pożycz lub kup nowy.

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile