DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #787371  autor: Kamg
 26 lut 2015, 10:04
Witam, mam pytanie odnośnie działania baterii w LG G2. Telefon kupiłem parę dni temu na allegro, i od początku miał problemy z baterią. W pierwszy dzień trzymał bardzo słabo, potem już coraz lepiej. Wczoraj trochę się zdziwiłem tym, jak bateria działała. Po odłączeniu od ładowania 100% utrzymywało się przez ponad 5 godzin. Potem, gdy po tych 5 godzinach zeszło do 99% włączyłem na 20 minut Real Racing 3. Przez te 20 minut zeszło mi 8% baterii. Po upewnieniu się, że gra jest całkiem wyłączona (Menedżer zadań od LG i Clean Master), znowu przestałem na jakiś czas używać telefonu, ale bateria schodziła nadal, i opuszczenie o 1 procent zajmowało nie 5 godzin, a jakieś 30 minut. I teraz moje pytanie, czy takie zachowanie telefonu jest normalne? Jeśli nie, to czy gwarancja to obejmuje?
 #787373  autor: Thomas123
 26 lut 2015, 10:22
Jeśli telefon jest nowy to po kilku cyklach wszystko się ustabilizuje. Nie polecam programów typu Clean master bo to co nim zabijesz i tak się uruchomi aby wykonać zadanie. Paradoksalnie zamiast zmniejszać zużycie baterii jak myślałeś to je zwiększasz.
 #787374  autor: Niezgodna7
 26 lut 2015, 10:23
Z tego co opisujesz - o baterię jeszcze nie musisz się martwić, a telefon działa normalnie.
 #787378  autor: Kamg
 26 lut 2015, 10:37
Dobra, dzięki wielkie za szybkie odpowiedzi :)
To jeszcze jedno, małe pytanko. Jak to w rzeczywistości jest z ładowaniem baterii? Powinno się ją wyładowywać do 0 i potem ładować do 100, czy może nie dopuszczać do całkowitego rozładowania? W G2 jest bateria Li-Polymer.
 #787752  autor: Dylvish
 27 lut 2015, 20:08
powitac
ewentualnie jak juz sie wszystko pouklada to mozesz sobie zaintalowac appke Greenify wraz z dodatkiem do niej.jak dobrze skonfigurujesz to zdecydowanie zmniejszysz zuzycie akumulatora
pozdrowionka

I come in peace,you go in pieces.
 #788009  autor: Gitarka
 01 mar 2015, 21:11
Kamg pisze:Dobra, dzięki wielkie za szybkie odpowiedzi :)
To jeszcze jedno, małe pytanko. Jak to w rzeczywistości jest z ładowaniem baterii? Powinno się ją wyładowywać do 0 i potem ładować do 100, czy może nie dopuszczać do całkowitego rozładowania? W G2 jest bateria Li-Polymer.
wyładować, może nie całkiem do zera, ale prawie i potem ładowac na 100%. Ja przez złe ładowanie musiałam kupowac nową baterie