DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 165
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 165

 #78279  autor: martins
 06 cze 2006, 14:25
Tak, wiem, ale spojz na bramke z gg. Tam jesli wpiszesz numer tel i trzecia cyfra jest liczba parzysta (nr z ery) odrazu zmniejsza ci dlugosc smsa :( A tylko podaj trzecia liczbe nieparzysta (plus) to BUM i nagle mozna sobie pisac i pisac. A ja wlasnie uzywam gg do smsow.

 #78332  autor: Kaczy
 06 cze 2006, 17:22
Martins, ale tutaj w niczym nie zawinia operator.
Takie bramki są inicjatywą firm takich jak gg. Operator w ogóle tego nie kontroluje.

Jedyne co można zrobić to czekać, aż wypuszczą nową wersję komunikatora z poprawioną sytuacją w związku z przenoszeniem numerów.

...::: Made for loneliness :::...

 #78350  autor: D@rio
 06 cze 2006, 18:39
Kaczy pisze:Martins, ale tutaj w niczym nie zawinia operator.
Takie bramki są inicjatywą firm takich jak gg. Operator w ogóle tego nie kontroluje.

Jedyne co można zrobić to czekać, aż wypuszczą nową wersję komunikatora z poprawioną sytuacją w związku z przenoszeniem numerów.
No cóż. Tutaj to już jest broszka Gadu-Gadu. Będą musieli poprostu zmodyfikować komunikator tak aby klient sam decydował jakiej bramki użyć. I wtedy nawet jeśli wpiszemy nr. 506xxx-xxx i zaznaczymy sieć Plus GSM to pójdzie Nam to przez bramkę Plusa i SMS zostanie szczęśliwie doręczony. Innej możliwości nie widzę. Bo napewno operatorzy nie udostępnią Gadu - Gadu sp. z.o.o bazy numerów przeniesionych...

Obrazek

 #79319  autor: wucash
 12 cze 2006, 00:03
czy żeby przenieść numer trzeba mieć usunięty simlock?

 #79320  autor: LukaszB
 12 cze 2006, 00:20
wucash pisze:czy żeby przenieść numer trzeba mieć usunięty simlock?
Tak, dostaniesz kartę sim operatora do którego się przenosisz.

TELEPOLIS.PL >> telekomunikacja jak na dłoni

 #86021  autor: iSiO
 15 lip 2006, 16:10
A ja mam kilka pytań bo mój brat ma zamiar sie przenieść z POPa do Simplusa (mi to juz sie odwidziało), ale nie ma konta na forum i prosił żeby zapytać:

1. Z tego co wyczytałem to musi mieć 61 zł na koncie w Popie i karta musi byc zarejestrowana, ale jak sie zarejestrować skoro nie dostaje sie żadnej karty ani nic do wypełnienia przy kupnie startera?
2. Plus pobierze ta kase da nowa karte.

3. Czy po przeniesieniu na konecie bedą jakieś pieniadze w Sim+?
4. Do jakiej taryfy zostanie przeniesiony do Easy czy Team7?
5. Czy nie bedzie problemów z aktywacja niektórych usług, np darmowych rozmów czy swojaków?

 #86024  autor: orB
 15 lip 2006, 16:19
A mnie dziwi jedna sprawa(chyba że o czymś nie wiem). Skoro zabierają się za takie coś jak przenośność, bo chyba UE tego wymaga, to chyba tak samo powinni się zająć simlockami. Co z tego że użytkownik nie jest ograniczony bo może się przenieść, ale znowu telefon go ogranicza. Jak dla mnie paranoja, powinni się tym zająć.

 #86030  autor: D@rio
 15 lip 2006, 16:40
iSiO pisze:A ja mam kilka pytań bo mój brat ma zamiar sie przenieść z POPa do Simplusa (mi to juz sie odwidziało), ale nie ma konta na forum i prosił żeby zapytać:

1. Z tego co wyczytałem to musi mieć 61 zł na koncie w Popie i karta musi byc zarejestrowana, ale jak sie zarejestrować skoro nie dostaje sie żadnej karty ani nic do wypełnienia przy kupnie startera?
2. Plus pobierze ta kase da nowa karte.

3. Czy po przeniesieniu na konecie bedą jakieś pieniadze w Sim+?
4. Do jakiej taryfy zostanie przeniesiony do Easy czy Team7?
5. Czy nie bedzie problemów z aktywacja niektórych usług, np darmowych rozmów czy swojaków?
Ad 1: Rejestracji musi dokonać w salonie firmowym Orange albo poprzez WWW, przynajmniej kiedyś tam był formularz rejestracyjny.
Ad 2: dokładnie tak, dostanie nową kartę SIM.
Ad 3: nie jestem pewny ale z tego co mi się wydaje konto będzie 0.00 PLN.
Ad 4: To wyjdzie w trakcji przenosin, pewnie zadzwonią do Ciebie i zapytają albo sam im powiesz ze chcesz aby ustawili Ci EASY albo TEAM7
Ad 5: Nie powinny takie problemy występować już obecnie.

Obrazek

 #86038  autor: iSiO
 15 lip 2006, 17:23
D@rio pisze:
iSiO pisze:A ja mam kilka pytań bo mój brat ma zamiar sie przenieść z POPa do Simplusa (mi to juz sie odwidziało), ale nie ma konta na forum i prosił żeby zapytać:

1. Z tego co wyczytałem to musi mieć 61 zł na koncie w Popie i karta musi byc zarejestrowana, ale jak sie zarejestrować skoro nie dostaje sie żadnej karty ani nic do wypełnienia przy kupnie startera?
2. Plus pobierze ta kase da nowa karte.

3. Czy po przeniesieniu na konecie bedą jakieś pieniadze w Sim+?
4. Do jakiej taryfy zostanie przeniesiony do Easy czy Team7?
5. Czy nie bedzie problemów z aktywacja niektórych usług, np darmowych rozmów czy swojaków?
Ad 1: Rejestracji musi dokonać w salonie firmowym Orange albo poprzez WWW, przynajmniej kiedyś tam był formularz rejestracyjny.
Ad 2: dokładnie tak, dostanie nową kartę SIM.
Ad 3: nie jestem pewny ale z tego co mi się wydaje konto będzie 0.00 PLN.
Ad 4: To wyjdzie w trakcji przenosin, pewnie zadzwonią do Ciebie i zapytają albo sam im powiesz ze chcesz aby ustawili Ci EASY albo TEAM7
Ad 5: Nie powinny takie problemy występować już obecnie.

Ad1. Kurcze teraz nie moge sprawdzić tych danych przez strone www, nie wiem czy nie wpisałem jakichś głupot...
Ad3. Szkoda, bo tak to deko drogo.

Jeszcze jedno pytanie, program 5Plus jest tylko dla abonentów czy też dla Simplusowców?

 #86043  autor: D@rio
 15 lip 2006, 17:35
iSiO pisze:
D@rio pisze:
iSiO pisze:A ja mam kilka pytań bo mój brat ma zamiar sie przenieść z POPa do Simplusa (mi to juz sie odwidziało), ale nie ma konta na forum i prosił żeby zapytać:

1. Z tego co wyczytałem to musi mieć 61 zł na koncie w Popie i karta musi byc zarejestrowana, ale jak sie zarejestrować skoro nie dostaje sie żadnej karty ani nic do wypełnienia przy kupnie startera?
2. Plus pobierze ta kase da nowa karte.

3. Czy po przeniesieniu na konecie bedą jakieś pieniadze w Sim+?
4. Do jakiej taryfy zostanie przeniesiony do Easy czy Team7?
5. Czy nie bedzie problemów z aktywacja niektórych usług, np darmowych rozmów czy swojaków?
Ad 1: Rejestracji musi dokonać w salonie firmowym Orange albo poprzez WWW, przynajmniej kiedyś tam był formularz rejestracyjny.
Ad 2: dokładnie tak, dostanie nową kartę SIM.
Ad 3: nie jestem pewny ale z tego co mi się wydaje konto będzie 0.00 PLN.
Ad 4: To wyjdzie w trakcji przenosin, pewnie zadzwonią do Ciebie i zapytają albo sam im powiesz ze chcesz aby ustawili Ci EASY albo TEAM7
Ad 5: Nie powinny takie problemy występować już obecnie.

Ad1. Kurcze teraz nie moge sprawdzić tych danych przez strone www, nie wiem czy nie wpisałem jakichś głupot...
Ad3. Szkoda, bo tak to deko drogo.

Jeszcze jedno pytanie, program 5Plus jest tylko dla abonentów czy też dla Simplusowców?
Ad1: no wiesz ;) to mówi się trudno :-) trzeba myśleć co się wpisuje bo później wychodza takie kwiatki i problemy :mrgreen:

Ad3: no cóż, tak to już jest. Narazie żadna siec w przenosności pre-paid nie daje bonusu i jakiś specjalnych ofert za przeniesienie.

5Plus to program tylko dla abonentów.

Obrazek

 #98050  autor: Prometo
 24 sie 2006, 10:10
Jednak 50zł to jeszcze za dużo :/ Powinno być tyle co karta doładowująca

A ja byłem w salonie i powiedzieli mi, że trzeba zapłacić 50 zł + zakup znaczków opłaty skarbowej za 10 zł
Ostatnio zmieniony 24 sie 2006, 17:18 przez Prometo, łącznie zmieniany 1 raz.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #98106  autor: przemek910
 24 sie 2006, 12:14
Prometo pisze:Jednak 50zł to jeszcze za dużo :/ Powinno być tyle co karta doładowująca
No właśnie tyle kosztuje karta doładowująca :?

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...
 #121269  autor: swanno
 05 lis 2006, 20:05
Jakie sa koszty migracji z Simplusa do Mixplusa (ile trzeba miec na koncie) ??
Czy jest jakis wymóg co do tego ile czasu mam Simplusa, czy moge sobie kupic starter i odrazu zalatwiac przeniesienie do Mixa??

 #121348  autor: D@rio
 05 lis 2006, 22:56
swanno pisze:Jakie sa koszty migracji z Simplusa do Mixplusa (ile trzeba miec na koncie) ??
Czy jest jakis wymóg co do tego ile czasu mam Simplusa, czy moge sobie kupic starter i odrazu zalatwiac przeniesienie do Mixa??
Dla użytkowników Simplus, którzy spełniają następujące warunki:

1. pozostawanie w okresie ważności konta
2. posiadanie limitu dodatniego w wysokości nie niższej niż 5 zł z VAT w momencie dokonywania Konwersji
3. dokonanie rejestracji numeru
4. posiadanie minimalnego 3 miesięcznego stażu liczonego od daty aktywacji karty SIMPLUS

Obrazek

 #121351  autor: swanno
 05 lis 2006, 23:03
D@rio pisze:
swanno pisze:Jakie sa koszty migracji z Simplusa do Mixplusa (ile trzeba miec na koncie) ??
Czy jest jakis wymóg co do tego ile czasu mam Simplusa, czy moge sobie kupic starter i odrazu zalatwiac przeniesienie do Mixa??
Dla użytkowników Simplus, którzy spełniają następujące warunki:

1. pozostawanie w okresie ważności konta
2. posiadanie limitu dodatniego w wysokości nie niższej niż 5 zł z VAT w momencie dokonywania Konwersji
3. dokonanie rejestracji numeru
4. posiadanie minimalnego 3 miesięcznego stażu liczonego od daty aktywacji karty SIMPLUS
Wszytko pieknie tylko ten 3-miesieczny staż wszystko psuje, a tak mialbym piekny numer 601 xxx xxx w Mixie :?
Dzieki D@rio

 #121374  autor: D@rio
 06 lis 2006, 00:24
musisz przeczekać. Pozdrawiam.

Obrazek

 #122936  autor: slawus
 11 lis 2006, 15:26
D@rio pisze:
swanno pisze:Jakie sa koszty migracji z Simplusa do Mixplusa (ile trzeba miec na koncie) ??
Czy jest jakis wymóg co do tego ile czasu mam Simplusa, czy moge sobie kupic starter i odrazu zalatwiac przeniesienie do Mixa??
Dla użytkowników Simplus, którzy spełniają następujące warunki:

1. pozostawanie w okresie ważności konta
2. posiadanie limitu dodatniego w wysokości nie niższej niż 5 zł z VAT w momencie dokonywania Konwersji
3. dokonanie rejestracji numeru
4. posiadanie minimalnego 3 miesięcznego stażu liczonego od daty aktywacji karty SIMPLUS
Przy przejściu z Simplusa na Mixa numer nie musi być zarejestrowany, wystarczy że się pokaże fizycznie kartę sim tego konwertowanego simplusa. Po za tym nie trzeba mieć 5 zł na koncie, wystarczy że karta jest aktywna (min. 5 zł jest przy przejściu na abonament).

 #122939  autor: Kaczy
 11 lis 2006, 15:30
slawus pisze:Przy przejściu z Simplusa na Mixa numer nie musi być zarejestrowany,
Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura.
Uruchamiając specjalny system (EDI) po podaniu numeru telefonu wyskakuje informacja, że możliwe przejście z Sim+ na MIX`a po zarejestrowaniu.

...::: Made for loneliness :::...

 #122976  autor: slawus
 11 lis 2006, 16:35
[ Dodano: 2006-11-11, 16:37 ]
Kaczy pisze:
slawus pisze:Przy przejściu z Simplusa na Mixa numer nie musi być zarejestrowany,
Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura.
Uruchamiając specjalny system (EDI) po podaniu numeru telefonu wyskakuje informacja, że możliwe przejście z Sim+ na MIX`a po zarejestrowaniu.
Nie wiem jak jest w Punktach Autoryzowanych, natomiast w Salonach Firmowych Plusa można bez najmniejszego problemu zrobić konwersję na Mixa z niezarejestrowanym Simplusem a nawet zarejestrowanym na inną osobę (trzeba tylko pokazać kartę sim sprzedawcy).
Ostatnio zmieniony 11 lis 2006, 16:59 przez slawus, łącznie zmieniany 1 raz.

 #122980  autor: Kaczy
 11 lis 2006, 16:57
slawus pisze:zarejestrowanym na inną osobę (trzeba tylko pokazać kartę sim sprzedawcy)
Czyli kradnę kartę simplusa mojej dziewczynie i podpisuje z jej kartą umowę na siebie? Bardzo dziwne!

...::: Made for loneliness :::...
  • Strona 2 z 165
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 165
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 165