DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #782636  autor: simplussik
 05 lut 2015, 23:53
Używam LG G2 Mini w sieci Play w starej taryfie Lubię to! Po ustawieniu w telefonie trybu na automatyczny GSM/WCDMA/LTE i ręcznym wybraniu sieci LTE Play, po uruchomieniu transmisji danych na górze ekranu widnieje znaczek H. Chyba powinno być 4G, czy się mylę? W ustawieniach, informacje o sieci jest napisane HSPA lub HSPAP. Dlaczego telefon nie chce pracować w sieci LTE? Coś trzeba aktywować? Mam starą, jeszcze białą kartę SIM, dociętą do microSIM. Aktywowałem ją w lutym 2010 roku.
 #782643  autor: Sig
 06 lut 2015, 07:14
Wypadałoby napisać GDZIE tak ci pokazuje. Jeżeli jest to Włodawa, to z tego co widzę jest to teren przygraniczny z Białorusią, choć tu Ukraina może być problemem. Choć zakłócali głównie U900 z tego co pamiętam.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #782660  autor: simplussik
 06 lut 2015, 09:57
We Włodawie i Lublinie jest tak samo. Czy w mojej starej taryfie jest LTE, czy tylko w nowej taryfie Lubię to!?