DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #779286  autor: ZycMocniej
 20 sty 2015, 10:24
Witam,
Uzbierała mi się ponad stówka na koncie, a przez to że mam MIXa(Plus) doładowań trochę jeszcze mi zostało. Jakieś pomysły na wykorzystanie tych pieniędzy, prócz wykupywanie jakichś kont premium na różnych serwisach z filmami, smsy charytatywne itp.?
Pozdrawiam :)
 #779373  autor: Niezgodna7
 20 sty 2015, 16:11
A przelew w Plusie jeszcze działa? To komuś innemu na kartę.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #779442  autor: Sig
 20 sty 2015, 20:08
Nie brać Mixów na przyszłość, bo to nieatrakcyjne, nieopłacalne oferty, które ponadto często stają się skarbonkami.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #779463  autor: ZycMocniej
 20 sty 2015, 21:16
Kiedyś Mixy mi się sprawdziały, ponieważ miałam pracę w której często nigdy nic nie było wiadomo i potrafiłam dwa lata w rok umowę skończyć, praca zmieniona, więc i takich wydatków komunikacyjnych między pracownikami brak. Stąd ten problem.
Tak czy siak, dzięki za pomoc. ; )
 #780191  autor: Nikita_Bennet
 24 sty 2015, 12:26
ZycMocniej pisze:Witam,
Uzbierała mi się ponad stówka na koncie, a przez to że mam MIXa(Plus) doładowań trochę jeszcze mi zostało. Jakieś pomysły na wykorzystanie tych pieniędzy, prócz wykupywanie jakichś kont premium na różnych serwisach z filmami, smsy charytatywne itp.?
Pozdrawiam :)
ja chyba wykorzystam te karty na których mam nadmiar złotówek (sim+ ponad 450zł, taktak coś ponad 150zł na pakiety internetowe do tabletu jak jestem poza domem).
Ewentualnie opłaty jakiś ogłoszeń itp, bo przelew komuś jest ograniczony chyba do jakiejś kwoty.
 #780203  autor: ZycMocniej
 24 sty 2015, 13:20
Nikita_Bennet pisze:
ZycMocniej pisze:Witam,
Uzbierała mi się ponad stówka na koncie, a przez to że mam MIXa(Plus) doładowań trochę jeszcze mi zostało. Jakieś pomysły na wykorzystanie tych pieniędzy, prócz wykupywanie jakichś kont premium na różnych serwisach z filmami, smsy charytatywne itp.?
Pozdrawiam :)
ja chyba wykorzystam te karty na których mam nadmiar złotówek (sim+ ponad 450zł, taktak coś ponad 150zł na pakiety internetowe do tabletu jak jestem poza domem).
Ewentualnie opłaty jakiś ogłoszeń itp, bo przelew komuś jest ograniczony chyba do jakiejś kwoty.
Mogłabym przelać komuś, tylko... jak to zrobić? I czy to jest możliwe? Chyba najlepiej zgłosić się do ich siedziby, prawda?
 #780507  autor: Nomedaj
 26 sty 2015, 16:05
Zwyczajnie spłać tego miksa, rozwiąż umowę z przejściem do Plus na Kartę, włącz rok ważności konta po doładowaniu, doładuj 5 zł i korzystaj z telefonu miesiącami, nie wydając ani złotówki.