DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #776579  autor: radek8
 09 sty 2015, 11:16
Jak w temacie.
Zaktualizowałem dzisiaj oprogramowanie telefonu na android 4.4.2 i nie mogę nigdzie znaleźć opcji gdzie można zmienić wygląd zegara na ekranie blokady (wcześniej była taka możliwość w opcjach ekranu blokady, teraz nie mogę znaleźć). Proszę o pomoc, niewiem gdzie to znaleźć, troche się zmieniło (a zauważyłem to po tym, że nie ma już ikony GPS tylko Lokalizacja).
 #777332  autor: wlisik
 12 sty 2015, 13:08
Skąd aktualizowałeś oprogramowanie? Z OTA czy dałeś mu z pliku?
Przytrzymaj palec na zegarze i zmień rozmiar.....dostępne tylko w oficjalnym sofcie aktualizowanym via OTA
 #779948  autor: wlisik
 22 sty 2015, 21:58
Sorki za późną odpowiedź......
LG Suite dostaje tą samą wersję co idzie via OTA więc palec na zegarku i przeciągnij turkusowy trójkącik :)
 #785082  autor: radek8
 16 lut 2015, 09:50
Ja też sorry za późną odpowiedź. Chciałem zrobić tak jak napisałeś, ale jak trzymam palec na zegarze to mogę jedynie przesunąć ekran w bok, żeby dodawać widgety, gdzie jest ich tylko kilka i nie można nic do nich dodać.