DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #775785  autor: kawq
 06 sty 2015, 10:34
Jakie sa roznice pomiędzy tymi telefonami. ktory lepiej kupic i dlaczego? Czy te dwa aparaty bardzo sie roznia? Chcialbym aby wypowiedzial sie ktos kto trzymal w rekach ktorys z tych telefonow :)
 #775939  autor: fonsz
 06 sty 2015, 19:19
Posiadam f60 i porównywałem go w sklepie z L fino i f60 według mnie jest lepszy.Jest sporo cieńszy,system wydawał sie plynniejszy lecz bardziej okrojony z funkcji.Ma pojemniejsza baterie.Posiada LTE(które według mnie jest zbędnym bajerem).L fino robil lepsze zdjecia i mial wiecej ustawien w systemie
 #775945  autor: maniek89
 06 sty 2015, 19:34
fino - mniejsza bateria , lepszy aparat, brak lte
f60, lte lepsza bateria słabszy aparat.
Gdyby nie lte to jednak fino bardzej przypada mi do gustu. Lepiej wykonany, fajne materiały, - przycisk z tyłu obudowy tak umiejscowiony że masz go pod palcem - wygodne.
 #785019  autor: Geriver
 15 lut 2015, 21:06
Posiadam Lg L fino i bardzo fajnie mi się go używa, miałbym problem z tymi przyciskami z tyłu, ale jest knockcode tzn. można wybudzić telefon podwójnym puknięciem w ekran co bardzo ułatwia użytkowanie. Lg f60 też wydaje się być fajny, nieco cieńszy niż fino, lepszy procesor i gpu. Oba telefony będą sprawowały się okej jak na telefon do 500zł.