DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #774955  autor: Andery
 03 sty 2015, 12:18
Zdecydowałem się na kupno LG G2. Z tego co wiem, to w Polsce oficjalnie można dostać tylko wersję 16 GB, ale na allegro sporo sprzedających oferuje wersje 32 GB. Opisane są, że pochodzą z "Europejskiej dystybucji", bezpośrednio od LG. Gwarancja na 24 miesiące producenta... Czyli tutaj w Polsce ona obowiązuje ? Sprzedawca oferuje paragon lub f.vat marża.
Jak mam to interpretować ? Czy byłby problem z gwarancją, bo jest to dystrybucja europejska czy może dlatego, że telefon ma 32 GB pamięci, a w Polsce można dostać tylko z 16 GB ?
 #775249  autor: fortel
 04 sty 2015, 12:27
Poszukaj w internecie numer telefonu do przedstawiciela LG na Polskę i zadaj mu te pytanie. Równie dobrze będzie jak zadzwonisz do Serwisu LG w Warszawie i spytasz.
 #775860  autor: _
 06 sty 2015, 14:16
Od jakiegoś czasu też interesuje mnie LG G2 D802 32 GB, przejrzałem trochę stron i wg tego co piszą ludzie w internecie, żeby mieć w razie czego jako taką gwarancję to trzeba mieć paragon/fakturę vat23% z numerem IMEI urządzenia, datą zakupu i kraju zakupu. Należy zwrócić uwagę z jakiej dystrybucji jest telefon, bo trafić można na azjatycką. LG G2 D802 32 GB z redcoon'a to podobno pochodzi z rynku niemieckiego.