DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #773702  autor: ana_klops
 29 gru 2014, 20:43
Cześć!
Z góry przepraszam jeśli temat umieszczam w niewłaściwym dziale, ale jestem nowa na forum :)
Chciałam się zapytać czy w samsungu sIII neo istnieje możliwość wysyłania i odbierania MMSów bez włączania danych komórkowych? Bowiem przy włączonych danych oprócz pieniędzy na wysłanie MMSa, ściągane są mi z konta pieniądze za transfer danych w kraju, a np. na drugim telefonie (trochę starszym) płacę jedynie za wysłanie MMSa. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc i łopatologicznie wytłumaczyć w czym leży problem? :>
 #773795  autor: Niezgodna7
 29 gru 2014, 23:43
A w jakiej Ty sieci jesteś?
Wykup minimalny pakiet internetowy.
Np. 100MB.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #774625  autor: goral2099
 02 sty 2015, 03:50
Nie powinno pobierać z pakieu danych. A więc jeżeli upewnisz się, że wszystko masz poprawnie skonfigurowane składaj reklamację. Powinni naprawić błąd lub chociaż pomóc ustalić przyczynę.
 #774634  autor: Niezgodna7
 02 sty 2015, 09:41
Góral, obudź się
:- D

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #774635  autor: user_delete27
 02 sty 2015, 09:58
goral2099 pisze:Nie powinno pobierać z pakieu danych. A więc jeżeli upewnisz się, że wszystko masz poprawnie skonfigurowane składaj reklamację. Powinni naprawić błąd lub chociaż pomóc ustalić przyczynę.
Oczywiście że powinno i pobiera. Podczas wysyłania mmsa telefon aktualizuje też wszystkie inne aplikacje aż do wyłączenia transmisji danych, przecież to andek :)
 #774997  autor: goral2099
 03 sty 2015, 13:59
Matko...postaram się więcej nie pisać o czwartej rano. :) Nie dotarło chyba do mnie wtedy to co przeczytałem...
 #775247  autor: fortel
 04 sty 2015, 12:15
Jeśli ana jesteś w Play to na ich forum jest opisany sposób który w skrócie wygląda tak: W ustawieniach MMS, w adresie, piszesz dowolny skrót, resztę pozostawiasz bez zmian - jak masz wszystko prawidłowo ustawione- wyłączasz i włączasz telefon i powinno być o'k. Ja tak ustawiałem w Samasungu Ace {sieć Play z Bezpiecznym Internetem}. Telefon wysyła i pobiera MMS-y, nie pobiera nic z konta, nie mówiąc już jakiejkolwiek ,,transmisji danych' ' o której raczył wspomnieć dziadek186.