DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #774743  autor: bansheee
 02 sty 2015, 16:20
Hej, mam problem.Otóż dziecko dorwało mi się do telefonu i zablokowało telefon, należy się zalogować na konto Google, którego nie znam. Jak mogę rozwiązać problem? Miał ktoś podobną sytuację? Z góry dziękuję za pomoc :wink:


edit: bardzo chciałabym zachować pliki,chociażby zdjęcia jest jakiś sposób?
 #774919  autor: Spiite
 03 sty 2015, 10:33
Zrobiłem nieumyślnie takie coś koledze i niestety stracił wszystko z telefonu...

Telefonom dotykowym i abonamentom mówię stanowcze NIE
 #776794  autor: misk
 10 sty 2015, 02:17
bansheee pisze:
mozesz rozwinąć wypowiedź? stracę wszystkie daane? na czym to polega? a gdybym zaniosła go do salonu?
Może w salonie Google albo HTC by to zrobili (sic!)

Blokady telefonu z Androidem po wzorze i po PINie nie służą tylko do blokowania możliwości korzystania z telefonu, ale zabezpieczają też pośrednio dane na nim zapisane.

Jeśli na telefonie nie ma tzw. custom recovery lub nie było wcześniej włączonego debugowania (adb), to już po ptakach. Jeśli nie wiesz o czym piszę, to tym bardziej.

http://www.htc.com/pl/support/htc-one-s ... 52374.html
 #776801  autor: darase
 10 sty 2015, 10:05
Wyjmujesz kartę micro i... ale karty brak :(
Możesz wyjąć baterię?
Kiedyś miałem podobny problem ale w innej wersji androida. Po wyjęciu baterii i ponownym uruchomieniu system jeszcze raz pokazał wzór do odblokowania.

eCoal i nie ma problemu :-)
 #776802  autor: mikkel
 10 sty 2015, 10:07
Takie zabezpieczenia to są dobre ale tylko po to żeby sobie życie utrudnić.
Ja tak kupiłem sobie samochód, sprowadzany od handlarza, posiadający śruby na kołach zabezpieczające przed kradzieżą. Oczywiście klucza już nie było.