DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #768961  autor: michalq8
 09 gru 2014, 16:29
Witam. Posiadam HTC 8s by WP już od roku i 7 miesięcy. Telefon sprawował się idealnie do wczoraj, gdy to w ten dzień ekran wygasł i tak trwa do dzisiaj. Najdziwniejsze jednak w tym wszystkim jest to że dotyk normalnie chodzi (można robic wszystko w nim z "pamięci") tak samo głośnik i cała reszta oprócz tego wyświetlacza. No i właśnie moje pytanie brzmi ile mniej więcej kosztowałoby taka naprawa, lub czy można zrobić to samemu? Co mogło się tam stać, pomimo tego że telefon nie był zalany ani po upadku, leżał w etui całą noc a rano zobaczyłem tylko czarny ekran. Myślałem też o zmianie telefonu o podobnych parametrach, jeśli ta naprawa by mnie wyniosła większą sumę.
 #769044  autor: wook
 09 gru 2014, 21:38
Nie masz gwarancji? Bo jak masz to by była najlepsza opcja.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #769100  autor: Xy
 10 gru 2014, 09:35
A czemu na rok? Telefon kupiłeś jako nowy czy używany i pozostał Ci tylko rok gwarancji? Bo obligatoryjnie urządzenie musi mieć minimum dwa lata gwarancji.
Wróżyć nie będziemy ale najlepiej jak wybierzesz się do jakiegoś serwisu GSM i zapytasz o koszt wymiany wyświetlacza. A ten możesz kupić na Allegro z jakiegoś uszkodzonego telefonu, gdzie zdechła np. elektronika. Z drugiej strony może tylko jakaś taśma puściła?

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71