DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #765859  autor: AgaSadowska
 28 lis 2014, 11:24
Mam zamiar kupić smartfon firmy LG (poprzednie telefony też miałam LG i nigdy mnie nie zawiodły, więc nie przerywam dobrej passy), może macie coś sprawdzonego do polecenia. Podoba mi się np. Smartfon LG Swift L9 Black Optimus P760, jakieś opinie na temat użytkowania?

komornik egzekucja łodź
 #765992  autor: Dylvish
 28 lis 2014, 21:31
tak,ja go mam.
ogolnie demon predkosci to nie jest jednak po zastosowaniu paru prostych modyfikacji okazalo sie ze potrafi naprawde wiele,tzn greennify pozwala zaoszczedzic baterii,nova launcher pozwala na lepsza i moim zdaniem ladniejsza modyfikacje interfejsu itp
jedyne co mnie w nim wkurza to aparat... :( oczywiscie przy dobrym oswietleniu fotki wychodza znosne ale...jak go porownam do mojego poprzedniego samsunga wave 723 to az mnie szlag trafia no ale to kwestia przyzwyczajenia :D no i krecac filmy brakuje stabilizacji obrazu heh..
a tak naprawde to i tak na niego zlego slowa powiedziec nie dam!jak za takie pieniazki to w/g mnie naprawde niezly sprzet!
a poza tym jak masz konkretne pytania to zapraszam pw albo tutaj,chetnie pomoge/podpowiem

I come in peace,you go in pieces.
 #766031  autor: symbianek
 29 lis 2014, 00:29
Jeśli nie chcesz być rozczarowana to weź pod uwagę LG G2 mini. To jedyny nie przekraczający 5 cali smartfon który obecnie jest najlepszy. Ma wiele atutów, jak lte, dobra bateria, procek z 4 rdzeniami. Jest też perspektywa, że dostanie najnowszy system androida 5. Sprawdź opinie innych internautów i się zastanów.
 #767761  autor: Janek99
 05 gru 2014, 00:06
powiedz jeszcze jaki masz budżet.
Ja posiadam G2 i jestem i polecam go Tobie. Jeśli masz koło 900zł tośmiało możesz już szukać :)
 #774718  autor: Sniegson
 02 sty 2015, 14:58
JA również planuje coś takiego nabyć, a jak bateria trzyma w tych modelach?
 #781275  autor: Optek
 30 sty 2015, 09:38
Ja proponuję trochę dołozyć i sprawić sobie smartfon Lg G2, obecnie w rankingach jest bardzo wysoko jak można sobie zobaczyć:
http://lepsze.co/ranking/telefony-komorkowe
W sklepach internetowych można go również kupić w bardzo dobrej cenie ( za mniej niż 1000 zł).Jakość wykonania jest dobra, konkurentem jest SGS4 jednak w przeciwieństwie do niego Lg ma lepszy procesor jak i baterię
Jakość zdjęć jest dobra.

To mądry człowiek ? pomyślał Iwan ? Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.
 #784061  autor: nataliakozakiewicz
 11 lut 2015, 08:33
ja nie mam LG ale właśnie się zastanawiam nad LG G3 a HTC ONE - ta starsza wersja bez LTE, bo w sumie no weszła ta nowa technologia i szybszy internet i nie wiem czy warto inwestować w tel, który jest technologicznie trochę do tyłu...

Wieczorami troche bloguje o finansach firma kruk