DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #763072  autor: Basta821
 15 lis 2014, 09:21
Mam pytanko.Chodzi i mi o tel Orange Yomi,nie dawno go kupiłem,telefon jest zaje....sty tylko od wczoraj wogule nie mogę z niego zadzwonić,chodzi mi o to że jak wybieram numer to w tel jest cisza tak przed dłuższą chwile i nie ma żadnego połączenia.Próbowałem też tak z ciekawości wybrać połaczenie na *500 ale też tak samo było.Byłbym wdzięczny na porade bo dopiero poznaje ten tel.Z góry wielkie dzięki

 #763077  autor: darase
 15 lis 2014, 09:52
500MB Ram? To katastrofa.
Nigdy nie kupiłbym takiego "super" telefonu.

Wyłącz włącz, może zaskoczy.
Sieć masz dostępną?
Może włączyłeś tryb samolot? :)

eCoal i nie ma problemu :-)

 #763084  autor: Niezgodna7
 15 lis 2014, 10:07
Tel.jest na kartę, czy abonament?
PS. A jest tam widoczny zasięg..? Włącz i wyłącz tryb samolotowy, i obserwuj ikonkę masztu gsm.

 #763121  autor: Basta821
 15 lis 2014, 11:47
Calm7 pisze:Tel.jest na kartę, czy abonament?
PS. A jest tam widoczny zasięg..? Włącz i wyłącz tryb samolotowy, i obserwuj ikonkę masztu gsm.
Tak,tryb samolotowy jest wyłączony.Pytałem też kumpla o ten problem i powiedział że też może być to że przez przypadek zablokowałem sobie wysyłanie swojego numeru i wtym jest problem bo on nie miał czasu żeby mi to wytłumaczyć jak w opcjach to wyłączyć.Wkurza mnie już to bo muszę pilnie zadzwonić a nie moge

[ Dodano: 2014-11-15, 11:55 ]
Calm7 pisze:Tel.jest na kartę, czy abonament?
PS. A jest tam widoczny zasięg..? Włącz i wyłącz tryb samolotowy, i obserwuj ikonkę masztu gsm.
mój tel jest na karte

 #763127  autor: Niezgodna7
 15 lis 2014, 12:01
A smsy wysyła?
Jak tak, to fakt, może być związek z ,,wyślij mój nr" lub ,,nie wysyłaj".
Ale jak nie grzebałeś w opcjach, to samo nie powinńo się odhaczyć.

[ Dodano: 2014-11-15, 12:03 ]
Send my caller ID = YES.

 #763132  autor: Basta821
 15 lis 2014, 12:09
Calm7 pisze:A smsy wysyła?
Jak tak, to fakt, może być związek z ,,wyślij mój nr" lub ,,nie wysyłaj".
Ale jak nie grzebałeś w opcjach, to samo nie powinńo się odhaczyć.

[ Dodano: 2014-11-15, 12:03 ]
Send my caller ID = YES.
dokładnie masz racje,tylko cholera wie gdzie i jak wejść w to dziadostwo żeby to naprawić,już sam głupi jestem jak to sie włączyło,nawet nie grzebałem w ustawieniach.Normalnie gadałem ze swoją panną i coś nas rozłączało a na drugi dzień zjebało się całkowicie że wogule do niej nie mogłem sie dodzwonić

 #763139  autor: Niezgodna7
 15 lis 2014, 12:28
Więc to nie to.
Wyjmij sim.
Wsadź w inny fon.
Dzwoni?
PS. A do Ciebie można się dodzwonić?
PS. 2. Sms możesz do Niej wysyłać?