DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #756323  autor: bolek2004
 16 paź 2014, 16:10
Dziwna sprawa trochę. Jest sobie taka strona jak glamrap.pl, to taki hiphopowy pudelek, czasem wchodzę coś tam poczytać i ciekawa rzecz bo zawsze jak korzystam z internetu Orange free na kartę to klikając tą stronę jest łączenie i potem komunikat że nie można odnaleźć strony, w bardzo rzadkich przypadkach udało się wejść na tą stronę ale po chwili to samo. Myślałem że ta strona tak ma, że serwer na którym leży jest jest przeciążony, bo ostatnio długo z Ofnk korzystałem.
Ale problem polega na tym że jak przesiadłem się na Aero 2 z powrotem to się okazało że strona ta cały czas ładuje się bez najmniejszego problemu o każde porze dnia i nocy.
Dla testu wklepałem jeden kod lays i zmieniłem kartę na Free i strona nie działa.
Wniosek taki że to wina Orange bo na Aero2 chodzi bez problemu, może to ktoś jakoś wyjaśnić dlaczego tak się dzieje bo trochę mnie to dziwi powiem szczerze.

 #756336  autor: bazooka
 16 paź 2014, 17:10
Calm7, ma rację...
Próbowałem (zasięg H) - nie mogę wczytać - ciekawe :roll:
Jestem skłonny pisać zapytanie do BOK - czy sam piszesz bolek2004 :?:

 #756339  autor: Sig
 16 paź 2014, 17:31
Winna może być też strona - mogli zbanować całą pulę IP OFNK, więc pisz do operatora, ale też do administratora strony z pytaniem, czy czegoś nie blokują (podając swoje przykładowe IP, gdy strona nie działała).

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #756393  autor: bolek2004
 16 paź 2014, 20:27
Wszystkie strony działają dobrze na Orange free, tylko z tą jedną jest taki problem dlatego się tak zdziwiłem, zasięg Orange mam koło 60% także wszystko działa jak należy oprócz tej jednej strony.
Może rzeczywiście to wina strony, może zbanowali jakąś pule adresów.
Na Aero nie ma problemu z otwarciem tej strony wcale.
Jeśli ktoś ma ochotę to niech napisze w tej sprawie do Orange, bo ja nie zamierzam.

 #756398  autor: Ramirez
 16 paź 2014, 20:37
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=698093

Takie zgadywanie.. Może to przez to?? Może akurat ta strona nie radzi sobię z ta kompresją orange i zupełnie głupieje, skutkiem czego sa problemy w otwarciu tej strony??

 #757306  autor: mofom
 20 paź 2014, 19:35
spróbuj przez phproxy na simce ofnk.
jak wejdzie to strona banuje ipki oryndża.

miałem tak z porteusem i playem. zbanowali.

 #761367  autor: bolek2004
 07 lis 2014, 21:06
Rzeczywiście wszedłem przez bramkę proxy i strona bez problemu się otwiera.

 #761877  autor: Dzeus
 10 lis 2014, 12:16
Wniosek taki, że przeglądać trzeba ją przez bramkę proxy.