DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #760238  autor: bialas55
 03 lis 2014, 15:58
kupilem uzywany owy telefon z nowa bateria li-ion blc 2 1250 mah .pierwsze moje ladowanie trwalo bardzo dlugo poki ja naladowalem (z 8 godzin), i ogolnie nic nie pisalo w stylu bateria w pelni naladowana tylko po prostu przestalo ladowac, a kiedys juz mialem taki telefon i pamietam ze bylo cos w tym stylu bateria w pelni naladowana, 4 dni praktycznie samego czuwania telefonu i jest tylko jedna kreska . co jest nie tak, czy ja ja nie do konca naladowalem, czy to po prostu sa takie malo wydajne baterie w noki 3310??

 #760250  autor: bialas55
 03 lis 2014, 16:31
tak jest komunikat ze laduje dodam, ze nie formatowalem baterii, bo czytalem ze li-ion nie trzeba prawda?

 #760258  autor: bialas55
 03 lis 2014, 16:58
zalozmy ze bateria sie w pelni naladowala, a ja przegapilem ten komunikat, to zeby 4 dni i tel rozladowany, chyba ze bateria to jest jakis tani zamiennik i dlatego?