DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #758538  autor: wertyuiop
 26 paź 2014, 18:11
Hej wszystkim :) Słyszalam, że w telefonach można blokować dostęp do stronek internetowych. Chcę zablokować dostęp do dwóch z nich i jak zrobić to w telefonie Nokia Asha 300? Przeglądarka w telefonie to Opera.

 #758642  autor: pakierhakierxd
 27 paź 2014, 08:16
Raczej nie zrobisz tego na tym telefonie,prędzej gdybyś miała Androida :)

Pozdrawiam :)

 #758729  autor: hdfunpack
 27 paź 2014, 16:30
Prawie na pewno się nie da, tym bardziej że to Opera. :(

 #758764  autor: wertyuiop
 27 paź 2014, 19:13
Jesteście pewni, że nic się nie da zrobić? Kurczę, no bardzo mi zależy na tym. Jakaś aplikacja, coś?

 #758769  autor: hdfunpack
 27 paź 2014, 19:24
W samym telefonie prawie na pewno nie ma takiej funkcji. Opera kompresuje strony i przez to trudno jest rozpoznać (operatorowi) na jaką stronę się wchodzi.

To zamknięty system, więc aplikacja raczej tu nic nie zmieni.

 #758827  autor: wertyuiop
 28 paź 2014, 00:20
A może da się na jakiejś innej przeglądarce w telefonie? O ile takie istnieją na telefon, nie wiem bo od lat korzystam z Opery

 #758968  autor: sa
 28 paź 2014, 17:06
wertyuiop pisze:A może da się na jakiejś innej przeglądarce w telefonie? O ile takie istnieją na telefon, nie wiem bo od lat korzystam z Opery
To ci nic nie pomoże,zresztą inne przeglądarki są gorsze od opery mini kiedyś testowałam i tylko opera się nadaje do zwykłego np.codziennego użytku na zwykłym telefonie.A sam system noki s40 nie daje takich możliwości technicznych. Takie coś to możesz na kompie czy laptopie i ewentualnie smartfonie i tablecie ale nie na prostym telefonie z s40...Ale za to możesz całkiem neta wyłączyć.A tak na marginesie czemu chcesz dostęp do tych 2 stronek zablokować? nie prościej nie łączyć się z nimi wcale?w operze mini z tego co wiem to ty decydujesz na jaka stronę wchodzisz a nie dana strona.

 #759328  autor: wertyuiop
 30 paź 2014, 00:14
sa pisze:
wertyuiop pisze:A może da się na jakiejś innej przeglądarce w telefonie? O ile takie istnieją na telefon, nie wiem bo od lat korzystam z Opery
To ci nic nie pomoże,zresztą inne przeglądarki są gorsze od opery mini kiedyś testowałam i tylko opera się nadaje do zwykłego np.codziennego użytku na zwykłym telefonie.A sam system noki s40 nie daje takich możliwości technicznych. Takie coś to możesz na kompie czy laptopie i ewentualnie smartfonie i tablecie ale nie na prostym telefonie z s40...Ale za to możesz całkiem neta wyłączyć.A tak na marginesie czemu chcesz dostęp do tych 2 stronek zablokować? nie prościej nie łączyć się z nimi wcale?w operze mini z tego co wiem to ty decydujesz na jaka stronę wchodzisz a nie dana strona.
Ehh, no pewne sprawy prywatne dlaczego chcę zablokować te stronki. Nie chcę wchodzić, ale nie mogę przestać sprawdzać ;) Pójście do salonu operatora też nic nie da?

 #759451  autor: sa
 30 paź 2014, 14:29
wertyuiop pisze:
Ehh, no pewne sprawy prywatne dlaczego chcę zablokować te stronki. Nie chcę wchodzić, ale nie mogę przestać sprawdzać ;) Pójście do salonu operatora też nic nie da?
Operator tu nic ci nie pomoże,co najwyżej odłączy cię od neta całkowicie ,a jak masz ten problem to trenuj silną wolę :lol: bo system twojego telefonu nie ma takich możliwości technicznych .A aby odłączyć się od neta zupełnie to wizyta w salonie nie jest potrzebna wystarczy usunąć dane łączności internetowej z punku dostępu i ustawień możesz to zrobić samodzielnie chyba że fona masz od opa i dane zapisane na stałe.A wtedy pozostaje samodzielne utworzenie nowych danych w punkcie dostępu(ustawienia i konfiguracja) i wybranie ich jako domyślne.Możesz też pokombinować z ustawieniami proxy tj jak masz włączone to wyłączyć, ale to nie daje gwarancji że na te dwie wybrane strony nie wejdziesz.Więc albo całkiem się od neta odłączysz albo trenuj silną wolę :wink: .