DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #757518  autor: hdfunpack
 21 paź 2014, 16:26
Witajcie! :D

3 miesiące temu zaprezentowana została Nokia X2 z androidem.

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/andr ... 30805.html

Natomiast jest ona nadal niedostępna. Na stronie Nokii (albo raczej microsoftu) jest napisane:
Dowiedz się przed innymi!
Zarejestruj się i dowiedz się, kiedy model Nokia X2 Dual SIM będzie w sklepach
Moje pytanie: kiedy ten telefon będzie dostępny? Czy to może microsoft coś zablokował?

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi :D

 #757570  autor: bazin111
 21 paź 2014, 20:11
Też czekam na ten telefon, ale mam coraz mniejsze nadzieje, że będzie dostępny w naszym kraju :( U miedzą (tz. u ruskich) jest już dostępny od 2 m-cy a u na "lipa" :( Oficjalnie M$ uśmiercił ten projekt, więc pewnie dostępna będzie ta Nokia tylko na wybranych rynkach i chyba nasz kraj się "nie załapał" (obym się mylił).

 #757574  autor: hdfunpack
 21 paź 2014, 20:20
Dzięki, a więc zapewne można sprowadzić ten telefon zza granicy. Czy wiesz z jakich jeszcze krajów?

 #757664  autor: bazin111
 22 paź 2014, 09:31
Obawiam się, że nie jest dostępny w żadnym z "cywilizowanych" krajów europy (ale mogę się mylić, nie wiem tego w 100%). Co do dostępności telefonu u naszych wschodnich sąsiadów, to sam się zastanawiałem czy go tam nie kupić (mam troszkę znajomych mieszkających niedaleko granicy z Kaliningradem i nie było by problemu z zakupem), ale pomysł upadł ze względu na brak świadczeń gwarancyjnych Noki dla sprzętu z Rosji w naszym kraju :(
Pozostaje nadal czekać, że może Nokia wprowadzi ten model do któregoś z państw UE a wtedy gwarancja była by realizowana w punktach Noki w Polsce (choć, jak wspomniałem, model ten dostępny chyba będzie dla wybranych krajów takich jak Rosja, Indie, Chiny)

 #757718  autor: hdfunpack
 22 paź 2014, 14:08
Zapewne wprowadzili go tam, gdzie model X (i reszta) sie dobrze sprzedał.

 #757728  autor: oranż
 22 paź 2014, 14:54
Jak dla mnie trochę brzydki ten telefon. Nie wiem po co instalować na nim Androida i zaśmiecać go tym Nokiowskim interfacem...