DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #753326  autor: WitekT
 02 paź 2014, 18:45
Kryniczanin pisze:WitekT, To ja Ci zadam jedno pytanie. Czy podając informację o takiej konferencji jest możliwość że więcej osób na nią przyjedzie?

Odpowiedź jest jedna i oczywista. Więc jest to REKLAMA konferencji.
Krzyniczanin, to ja Ci zadam jedno pytanie. Czy podając informację o jakiejś ofercie operatora jest możliwość, że więcej osób z niej skorzysta?

Odpowiedź jest jedna i oczywista. Więc jest to REKLAMA operatora.

 #753427  autor: Kryniczanin
 03 paź 2014, 08:38
WitekT, Najpierw autopromocja, teraz pośrednictwo. Widzę niestety - nie przejdzie przez gardło CI słowo "REKLAMA" nie ważne kogo, jednak REKLAMA.

 #753534  autor: WitekT
 03 paź 2014, 19:16
Kryniczanin, ciężko mi dyskutować w momencie, kiedy nie odnosisz się do moich argumentów. Czy zgodnie z Twoją definicją newsy to reklamy? Jeżeli nie, to dlaczego?

 #754593  autor: mikkel
 08 paź 2014, 08:09
A co powiecie na to? Kolejne reklamy?


Obrazek

 #754594  autor: user_delete27
 08 paź 2014, 08:32
mikkel, ten syf to chyba nie od nich. Zerknij w panel sterowania czy nie masz tam przypadkiem zainstalowanego Klip Pal'a.

 #754597  autor: mikkel
 08 paź 2014, 08:36
No tak, to przepraszam.
Wczoraj doinstalowało mi się sporo syfu z ODINem i właśnie mam zamiar przywrócić obraz dysku.

 #755688  autor: Kryniczanin
 13 paź 2014, 12:12
WitekT, Co to jest

http://www.telepolis.pl/artykuly/tablet ... 3,753.html

Jak to jest że ta CHAMSKA I NATRĘTNA REKLAMA jest wyświetlana dla użytkowników premium?

To jest partnerskie podejście? To JEST POGARDA i ŚMIANIE SIĘ W TWARZ nazywana dla zmyłki Artykułem Sponsorowanym.

Koniec skończyło się wykupywanie premium. I nawet nie myślcie że wyłącze adblocka.

Nie za takie robienie ze mnie wariata.

 #755735  autor: NokiaUser
 13 paź 2014, 17:01
Kryniczanin, to jest chyba pierwsza oferta z serii tylko na Telepolis i nie widzę nic złego w tym, aby użytkownicy Konta Premium też ją widzieli. Przecież tutaj chodzi o darmowy tablet do abonamentu, więc użytkownicy Kont Premium tym bardziej powinni to widzieć.

 #755765  autor: slawekt
 13 paź 2014, 19:32
NokiaUser pisze:to jest chyba pierwsza oferta z serii tylko na Telepolis
Niestety nie... Podobną w swej treści notatkę znajdziesz tutaj.
Jak widać portal telepolis.pl zmienia się wraz ze zmianą właściciela. Niestety niekoniecznie na lepsze, i trudno Kryniczaninowi odmówić racji...

 #757118  autor: WitekT
 19 paź 2014, 22:49
Kryniczanin pisze:WitekT, Co to jest

http://www.telepolis.pl/a...ay,3,3,753.html

Jak to jest że ta CHAMSKA I NATRĘTNA REKLAMA jest wyświetlana dla użytkowników premium?
Artykuły sponsorowane wisiały ZAWSZE także dla użytkowników premium. Bardzo ciekawe, że wcześniej na to nie zwracałeś uwagi, a do moich wcześniejszych pytań na forum nawet nie raczyłeś się odnieść.

Odnoszę nieodparte wrażenie, że Twoim celem jest przywalanie się do wszystkiego i sianie zamętu...

 #757145  autor: Kryniczanin
 20 paź 2014, 09:10
WitekT, I znów obracasz kota ogonem, zwyczajnie doszedłem do wniosku, nie ma co się kopać z koniem. A co do sponsorowanych to był pierwszy sponsorowany to tej rozmowie z reklamami dotyczącej co jest czym i jak wmawiałeś wszystkim czarne = białe.

Niestety zabetonowałeś się w swoim okopie i konstruktywne propozycje rozwiązania sprawy masz zwyczajnie w nosie.

A padała taka
Kryniczanin pisze:Skoro tak bronicie tego "pro publico bono" to ja mam świetny kompromis nowa funkcjonalność konta premium - możliwość w końcu całkowitego usunięcia natrętnych reklam (w moim odczuciu jest top np. tekst sponsorowany) - sterowanie w panelu - włączasz masz, wyłączasz nie masz. Tylko tyle i aż tyle mi trzeba do szczęścia. Oczywiście poza zapisem w regulaminie o tym i nic więcej. I jestem w raju.

 #757154  autor: WitekT
 20 paź 2014, 09:50
Kryniczanin pisze:WitekT, I znów obracasz kota ogonem, zwyczajnie doszedłem do wniosku, nie ma co się kopać z koniem.
Kolejna sprzeczność w Twoim zachowaniu. Mówisz, że nie chcesz kopać się z koniem, a ciągle piszesz o tych reklamach. Czy moje poprzednie, zadanie jakiś czas temu pytanie, zostało przemilczane bo było zbyt celne?

 #757167  autor: Kryniczanin
 20 paź 2014, 10:28
WitekT, W moim odczuciu to zdanie skompromitowało Cię. Ty masz inne więc wszystko w normie. Stanowiska mogą być różne i to jest zdrowe.

I znów jedziesz w zaparte. Ciągle piszę. Czy słownie:jeden post 13 października po pojawieniu się reklamy zwanej tekstem sponsorowanym to jest cytuję"ciągłe pisanie"

Skoro jeden post to jest ciągłe pisanie to ja jestem księżną Kate...

 #757172  autor: WitekT
 20 paź 2014, 10:46
To jest kolejny post na temat reklam - czy zaprzeczysz?
Ja nigdy nie uciekałem od dyskusji, ale jeżeli druga strona unika odpowiedzi na trudne pytania, to trudno nazwać to dyskusją...

Szkoda, że masz czas odpisywać na kolejne posty, a nie masz czasu na odpowiedź na naprawdę proste pytanie. Ale OK - rozumiem, że z jakiś względów nie chcesz, więc tym samym sam zabierasz sobie prawo do wymagania jakiś odpowiedzi ode mnie...

 #757179  autor: Kryniczanin
 20 paź 2014, 11:10
WitekT, Skończmy tą dziecinadę którą grasz. Proszę o usunięcie konta z serwisu i forum. Nie wyrażam zgody na przechowywanie przez portal/serwis Telepolis.pl moich danych mogących mnie zidentyfikować, Oznacza to że domagam się usunięcia wszystkich postów - gdyż po usunięciu standardowym konta dane służące do identyfikacji pozostają w serwisie.

Dziękuję za 4,5 roku. Mam nadzieję że nie będziecie robić problemów i trzymać mnie na siłę.

 #757182  autor: slawekt
 20 paź 2014, 11:25
Kryniczanin pisze: Dziękuję za 4,5 roku. Mam nadzieję że nie będziecie robić problemów i trzymać mnie na siłę.
Kryniczanin, tak jak już wcześniej w tym wątku pisałem, masz trochę racji, ale nie przesadzaj... Napisałeś ponad 1220 wiadomości i pomogłeś ludziom 36 razy. Po co to wszystko zaprzepaścić? WitekT okopał się na Swoim stanowisku, jego sprawa, ale Ty też niepotrzebnie ciśniesz temat na maksa... Definicja reklamy i jej zależność od konta premium jest jak widać płynna. Zrozum też nowego właściciela portalu, też chce odzyskać zainwestowane pieniądze. Stąd ta nieszczęsna "promocja" Play bez możliwości komentowania... Mnie też ona się nie podoba.
Zastanów się jeszcze raz nad Swoją decyzją, i pomagaj dalej ludziom :-)

 #757187  autor: Kryniczanin
 20 paź 2014, 11:47
slawekt pisze:Definicja reklamy i jej zależność od konta premium jest jak widać płynna.
I tu jest problem. To jest robienie ludzi w balona.

Ja ze znajomymi w 2011 zakładaliśmy forum o tematyce kolejowej. Obiecaliśmy że nie będzie reklam (jest to jedyne forum bez reklam) i nie było ani jednej i nie będzie do kiedy ja będę adminem. Jedynie za kilka dni pojawi się baner jednego z użytkowników co ma chore dziecko z prośbą o pomoc. Użytkownik był naszym sponsorem płacił miesięcznie mniej więcej tyle samo co na telepolis konto premium z własnej dobrej woli. Poprosił nas o to. Wystarczył jeden mail i telefon bo czystym skur....... było by powiedzieć NIE.

Może jestem kretynem, imbecylem jednak dla mnie brak reklam to brak reklam a nie brak reklam = masa reklam.

 #757195  autor: user_delete27
 20 paź 2014, 12:29
Kryniczanin, szkoda nerwów, nie wykupuj konta premium, zastosuj adblocka i bądź pomocny na forum, a adminstracja niech dalej robi z białego czarne - to ich broszka i myślę że odbije im się to czkawką.

PS. Pijalnia czekolady przy deptaku nadal działa? Zimno się zaczyna robić i człowiek by się napił czegoś ciepłego ;-)

 #757215  autor: Kryniczanin
 20 paź 2014, 13:59
dziadek186, Ostatnio omijałem deptak. forum, otwarcie pijalni. Jak przejdę się to jakoś dam Ci znać :D

 #757240  autor: WitekT
 20 paź 2014, 16:25
Ja się nie okopałem na swoim stanowisku, choć zdaję sobie w pełni sprawę, że jest ono twarde. Po prostu nikt nie rzucił argumentu, który przekonałby mnie do zmiany stanowiska. Co nie znaczy, że takiego argumentu nie ma albo w głowie nie próbuję sobie analizować ile proponowane zmiany zajęłyby czasu programistom i czy jest to wykonalne. Teraz po prostu tego nie widzę.

Jeszcze jedno apropos premium - pamiętam zastrzeżenia o "latających i wszędobylskich reklamach". Premium zdejmuje te wszystkie latające, a także DODATKOWO daje nowe możliwości. Wkrótce - userzy premium będą mogli korzystać z TapaTalka (prace nad nowym forum są bardzo zaawansowane). To był zamysł tego premium, żeby zdjąć PRZESZKADZAJĄCE reklamy i dodać nowe funkcje.

"Ordynarna reklama". Kryniczanin, zapytam się Ciebie - a Ty widzisz różnicę pomiędzy forum a serwisem? Gdzie pracujesz? Na tym forum kolejowym poświęcasz swój wolny czas, prawda? A TELEPOLIS.PL to nasze miejsce pracy. Rozróżnij komercyjne, ale z pasją realizowane przedsięwzięcie, od działalności hobbystycznej.

Jeżeli chcesz usunąć konto i dane, to tak, jest mi przykro, bo choć pisałem, że się czepiasz i takie odnoszę wrażenie, to jednak uważam Cię za jednego z sensowniej piszących (choć zakapiora podobnego chyba do mnie).

No ale cóż, taki lajf, wszystkim się nie dogodzi, a wszystko, cokolwiek byśmy robili, będzie uznawane jako działanie w złej woli i próbę wyciskania każdej złotówki poprzez "chamskie reklamy". Tyle, że tu, w Comperii, nikt takich planów nie ma. Nie wiem czy zauważyliście, że od 1 października zniknęła spora część reklam i wszystkie latające. Comperia TELEPOLIS.PL traktuje jako produkt premium, gdzie reklamować się można, ale za większe niż śmieciowe pieniądze. Zarabiać się będzie na porównywarce usług. Artykuły sponsorowane wyświetlały się użytkownikom premium już wcześniej - ale dopiero teraz, po przejęciu przez Comperię, zostało to zauważone. Czemu? Bo znowu zakłada się jakąś złą wolę - czemu pytam?

Cholernie ciężko jest zmienić system tak, żeby userzy premium nie widzieli tego cholernego artykułu sponsorowanego, który wyświetla się raz na kilka miesięcy na 7 albo 10 dni.

I tyle... Nie wiem, chyba już wszystko napisałem.