DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #753138  autor: kranu
 01 paź 2014, 21:05
Jako, że internet Power LTE od Plusa u(nie)szczęśliwił mnie transferami które nie pozwalają nawet na komfortowe przeglądanie stron, muszę się poratować jakimś dodatkowym internetem.

Mam zasięg LTE Play, jest różnica między ofertą Play i Red Bull Mobile?
W obu przypadkach doładowanie za 50zł powinno mi zapewnić darmowe 200GB LTE miesięcznie do końca roku.
RBM dodatkowo daje 2GB oraz YouTube.
Jakieś jeszcze różnice?

 #753140  autor: KR2615
 01 paź 2014, 21:10
Skoro LTE Cie rozczarowalo to czemu nie pomyslisz o internecie stacjonarnym? Skoro mieszkasz w tak zageszczonym miejscu nie ma sie co spodziewac zeby mobilne Internety dbrze dzialaly. W aglomeracji slaskiej jest mnostwo dostawcow, ktorzy jesli nie podejda Ci ze swiatlem prost do domu to zaoferuja nieco wolniejsze ale stabilne lacze bezprzewodowe.

 #753145  autor: kranu
 01 paź 2014, 21:15
Śląsk, to nie tylko miasta, ale też wsie.
Nie mam szans na kablówkę, ani tym bardziej na światłowód.
Jest tylko Neostrada na starej centrali, stacjonarny już zlikwidowałem.
Umowa Power LTE podpisana na 2 lata - będę walczył z Plusem, ale póki co potrzebuję się poratować działającym internetem.

 #753162  autor: garfield-
 01 paź 2014, 23:06
jęsli nie interesuje Ciebie oferta głosowa to pod względem używalności - nie ma różnicy, na obu smiga tak samo - z moich osobistych doświadczeń.

Ja latam w RBM ale to dlatego, że interesowała mnie dłuższa ważność połączeń wychodzących (dla starej taryfy jest 150 dni za 50 PLN) oraz YT jak jestem w podroży poza LTE.

 #754736  autor: carven
 08 paź 2014, 19:34
A są jakieś przecieki czy oferta zostanie przedłużona na 2015r? :)

Bo szczerze napisze, nie zależy mi na posiadaniu internetu lte, tylko na dużej paczce gb - jak najniższym kosztem. Musiałbym teraz inwestować w modem lte (na czym jak pisałem, niespecjalnie mi zależy), a jak sądzę, jest to oferta właśnie po to by pozachęcać do zakupu modemu lte na własny koszt, a nastepnie od 01.2015 play zlikwiduje te promo na 200gb i wprowadzi limity jak w zwykłej ofercie, wiecie coś na ten temat?

(sorry, że podpinam się z pytaniem ;)

 #754740  autor: pakierhakierxd
 08 paź 2014, 19:46
Myślę że nie będzie przedłużone,może weź sobie abo głosowe w Play za 9,99 dostaniesz lte bez limitu na 6 miesięcy :)

Te 6 miesięcy to jedyne prawie 60zł ;D ,jeszcze na 3g będziesz mieć 250 mb/miesiąc.

 #754742  autor: RBM 200GB LTE
 08 paź 2014, 19:50
W RBM środki z doładowania można na koniec wydać na SMS Premium. W Play Online się nie da.

 #754773  autor: jacoo
 08 paź 2014, 22:47
Aktualnie promocja stoi w regulaminie RBM do odwołania...także jest możliwość że ją przedłużą co będzie sprytnym zabiegiem marketingowym bo co zrobią świadomi klienci którzy przeszli do RBM/PLAY w celu darmowego LTE :P

Poza tym zasięgiem LTE na początku promocji były pokryte tylko największe miasta dopiero ostatnio ta lista się zwiększyła jednak nadal jest wiele dziur na mapie gdzie LTE nie dociera przykładowo z większych miast brak zasięgu w Zielonej Górze (wg mapy) lub słabe pokrycie na śląsku, a PLAY swoją ofertą LTE raczej celuje w mniejsze miejscowości gdzie nie ma alternatywy w postaci dobrego kabla typu UPC, Multimedia itp

Z ciekawości zapytam w jakich taryfach głosowych Play jest możliwość włączenia darmowego Lte oprócz RBM?