DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #751795  autor: Korektor89
 26 wrz 2014, 14:28
Witam,

Krótkie zapytanie odnośnie kwestii, która mocno mnie nurtuje. Mianowicie, czy nie mając aktywnego pakietu internetowego, nie posiadając środków ( oferta MIX) można cieszyć się nielimitowanym internetem 3G ? Od razu informuję, że miałem taki przypadek.

P.S. Telefon nie obsługuje LTE.

 #751804  autor: david4nal
 26 wrz 2014, 15:12
Ze strony Play wynika, że nielimitowany internet w mixie jest tylko w LTE do końca roku, wiec nie przypadek o którym mówisz nie powinien być możliwy. Może mieli jakiś błąd w systemie?

 #751805  autor: Korektor89
 26 wrz 2014, 15:24
Możliwe, że mieli jakiś błąd. Ale wiem co piszę, nie ściemniałbym celowo ;)

Zrobiłem zgłoszenie, ale póki co nikt nie jest w stanie mi na to odpowiedzieć. Transmisja danych odbywała się w ramach "Transfer danych w strefie taniego internetu w Play" i rozliczane za 0 zł. Teoretycznie powinien być lejek - ale nie było i jechałem z internetem na maksa. Sprawdziłem sobie, że w tym czasie pobrałem ok 9 GB danych nie płacąc ani grosza (!). Dopiero od jakichś 4 dni mam lejek. O co chodzi ?

 #751806  autor: KA
 26 wrz 2014, 15:28
Lejek nie zawsze załącza się od razu - ciesz się, ale to przypadek lub błąd.

W końcu DZIAŁAJĄCY Android!!!

 #751808  autor: Korektor89
 26 wrz 2014, 15:36
Czy ktoś kiedyś słyszał o podobnej historii ? :P Lejek załącza się po ponad 2 miesiącach od wyczerpania pakietu :)

Co najlepsze: mój bardzo dobry kumpel miał podobnie. Dostał sms od PLAY związany z zasięgiem w roamingu czy coś w ten deseń - nie pamiętał dokładnie, ale chodziło o roaming. No i też nie posiadając pakietu ani kasy śmigał po necie z pełną prędkością. Postanowiłem to sprawdzić po tym jak mi powiedział - i o dziwo ! działało !.

W jego przypadku zabawa z prawdziwie nielimitowanym internetem zakończyła się po ok 2-3 tygodniach, ja cieszyłem się tą opcją ponad 2 miesiące. Historia nie z tej ziemi przyznacie.

 #751965  autor: NokiaUser
 27 wrz 2014, 08:57
Korektor89 pisze:Czy ktoś kiedyś słyszał o podobnej historii ?
Słyszałem, nawet o lepszej: nielimitowany Internet za darmo przez półtora roku, także w Play :) Zazwyczaj była prędkość 7 Mb/s, więc całkiem miło :)
A z takich mniej upublicznionych historii, znam przypadek, że człowiek w ofercie mix Play miał nielimitowany Internet, bo coś tam było z pakietem internetowym: nie odnowił go ten człowiek czy coś takiego i załączył się no-limit :) Kilka dni temu włączył się lejek, ale i tak długo to działało, bo co najmniej dwa lata.

 #752172  autor: badylo
 28 wrz 2014, 08:05
Korzystam z karty RedBull Mobile i kilkukrotnie lejek włączał mi się z opóźnieniem od kilku godzin do kilku dni. Co ciekawe zdarzało mi się to tylko w jednym miejscu :shock:

 #752174  autor: pakierhakierxd
 28 wrz 2014, 08:17
Też bym chciał aby z opóźnieniem mi się włączał :D ,wczoraj udostępniałem neta dla laptopa i bardzo szybko się załączył :P -abo Formuła M -od przyszłego miesiąca migruję na Unlimited 4.0 z większym pakietem o 0.5 gb + lte bez limitu ,zobaczę jak będzie teraz.

Pozdrawiam :)

 #752181  autor: badylo
 28 wrz 2014, 09:18
pakierhakierxd pisze:Też bym chciał aby z opóźnieniem mi się włączał :D ,wczoraj udostępniałem neta dla laptopa i bardzo szybko się załączył :P -abo Formuła M -od przyszłego miesiąca migruję na Unlimited 4.0 z większym pakietem o 0.5 gb + lte bez limitu ,zobaczę jak będzie teraz.
DUŻO lepiej do RedBull mobile
Kod: Zaznacz cały
http://www.redbullmobile.pl/oferta/abonament/bez-telefonu/

 #752224  autor: pakierhakierxd
 28 wrz 2014, 12:33
Mam jeszcze 11 miesięcy umowy która wziąłem z Xbox. 8 miesięcylprzez podobno można przedłużyć może spróbuję. Na abo beztel 39.99