DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 200
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 200

 #745712  autor: JacekK
 02 wrz 2014, 13:50
Podpytałem na infolinii o cenę tego pakietu #DLA_MNIE_SUPER i dowiedziałem się, że cena 49 zł jest dla:

- nowych klientów, którzy przeniosą numer
- wszystkich klientów migrujących z taryfy 2012 (Bez kompromisów)

Trzeba tylko użyć właściwego kodu USSD, aby zapłacić 49 zł zamiast 59 zł: *222*49#

Cena 59 zł obowiązuje tylko klientów nowych, którzy zakupią lub aktywują nowy starter, tak wynika z informacji udzielanych przez konsultantów

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #745714  autor: garfield-
 02 wrz 2014, 13:52
perdos1, Nie ma w PLAYu z RWK lejka z automatu, dopiero po wykupieniu pakietu i jego skończeniu, nie dłużej jednak niż 30 dni. Lejek odrazu masz w opcji LT, ale tam trzeba doładowywać co jakiś czas.

 #745727  autor: Emsi
 02 wrz 2014, 14:22
Czyli w kwestii darmowego neta wszystko pozostało bez zmian. :) Tylko przy stawce 0,29 i bez bonusu powinni zrobić tańsze pakiety danych niż w BK.

 #745755  autor: perdos1
 02 wrz 2014, 15:27
garfield-, No nie ma, ale zawsze masz 15% do doladowania, do tego dochodza czeste promocje, pakiet 10za5, tansze pakiety danych. Virgin jest lepsze jezeli komus zalezy tylko na lejku.

 #745885  autor: garfield-
 03 wrz 2014, 00:30
Część osób właśnie interesuje lejek z difoltu i konto ważne jak najdłużęj za jak najmniej.
Często z uwagi na to, że mają jeszcze służbowe telefony, albo inny no limit - zbieraj minuty - do dzwonienia, i dzwonią z prywatnego bardzo rzadko. Do tego możliwość dokupienia lub otrzymania pakietu zą rozsądne złotóweczki. Jakby machneli pakiet 2 GB za 10 PLn jak lyca to mieli by wielu chętnych podejrzewam.

 #745886  autor: ChuckyCiechanow
 03 wrz 2014, 00:33
garfield- pisze:Jakby machneli pakiet 2 GB za 10 PLn jak lyca to mieli by wielu chętnych podejrzewam.
To całkiem możliwe :) Sam bym się pisał na to.

 #745894  autor: lee
 03 wrz 2014, 02:31
caly czas brak np. do kupienia wiekszych pakietow danych czy faktycznie tanich minut a nie samego no limit ktore mnie osobiscie nie pasuje...

 #745945  autor: marcz123456
 03 wrz 2014, 12:09
Wydaje mi się że całe to badanie rynku w virgin, które spowodowało stworzenie tej taryfy, jest o dupę rozbić.
Celują w młodzież, a mój kuzyn prędzej da się pociąć, niż będzie z kimś rozmawiał przez telefon. Sms też nie pisze wielu, bo wystarczy mu facebok. Zresztą częściej siedzi na wifi.
Ta oferta po prostu nie jest dla tego przedziału wiekowego co proponują.

 #745957  autor: Emsi
 03 wrz 2014, 12:52
Nie mają czym przyciągnąć nowego klienta. Przeciętny śmiertelnik jak będzie potrzebował no limitów, to weźmie sobie Nju, a nie jakiś "egzotyczny twór" jakim jest VM. Już nie mówię o tym, że tu płaci się z góry, a w Nju płaci się za tyle ile się wykorzysta. W aktualnej podstawowej opcji też nie mają nic do zaoferowania - niczym niewyróżniająca się stawka minutowa/SMS-owa, drogie pakiety danych i pakiety minutowe też bez szału. Jedynie lejek, ale na takich klientach daleko nie pociągną, co będą u nich dla samego lejka. :mrgreen:

 #746323  autor: słoneczny
 04 wrz 2014, 22:16
Spoko, spoko. Nawet wRodzinie ma swoją wierną rzeszę klientów. :-)
Nie każdemu NJU pasuje. Ja mam sporo numerów z Playa, więc dzwonią do mnie jak po sieci.
Czy ja zapłacę 5zł więcej czy mniej, to jest szczegół.

Virgin też głupi nie jest. Ma kolejne bonusy, tylko szykuje je na odpowiedni moment.

 #746334  autor: lee
 04 wrz 2014, 23:02
W takim tempie może być ciężko xd

Coś na wzór tego jak mbank mobile się stoczył ...

 #746351  autor: bazooka
 05 wrz 2014, 07:16
słoneczny pisze:Virgin też głupi nie jest. Ma kolejne bonusy, tylko szykuje je na odpowiedni moment.
Zapewne jakąś taktykę ma...teraz oberwali zwolennicy BK, bo muszą wybrać albo to co daje BK, albo śmieszne pakiety, ale ten "odpowiedni moment" będzie oznaczał, że jest już naprawdę źle: "tonący brzytwy się chwyta" :!:
W pierwszej kolejności spodziewam się włączenia możliwości migracji pomiędzy taryfami (nawet odpłatnej), no i po wprowadzeniu pakietów przez KLUCZ to #NASZYBKO musi stać się pakietem 30dniowym - inaczej żadnego momentu zwrotnego dla VM obecnie nie widzę.
lee pisze:Coś na wzór tego jak mbank mobile się stoczył ...
mBank mobile się nie stoczył, On przeliczył poziom jaki mu się kalkuluje utrzymywać to MVNO i przestał komplikować swoją ofertę - nastąpiło to w momencie gdy wszelkie regulaminy stały się ważne na czas nieokreślony. Swoją drogą ciekawi ile mają abonentów? Klienci od nich jednak z tego co wiem odchodzą, ale przede wszystkim Ci co nie korzystają/przestają korzystać z usług banku i potrzebują więcej dzwonić. Choć korzystam z ich usług, wiem, że taki moment gdy przestanie się Im opłacać nastąpi, ale wcale nie będę mocno płakać - póki co - mi się też kalkuluje :)

Tymczasem od Virgin wymaga się czegoś innego, nieprawdaż :?:
Moim zdaniem w ogóle nie można tych dwóch sieci porównywać.

 #746356  autor: lee
 05 wrz 2014, 07:59
Byłem w mbank i podziękowałem

Skoro podają ze jest jakoś kilka tysięcy simów a było chyba z 50k to dla nie oznacza to jw nadpisałem xd

 #746377  autor: Blank
 05 wrz 2014, 09:24
Ja nigdy nie korzystałem z mBank mobile, choć jeszcze jakiś czas temu korzystałem z usług mBanku (karta kredytowa, konto, itd.). W momencie, znaczącego pogorszenia oferty, z uwagi na to, że miałem już konto w Alior Sync zamknąlem karty debetowe, zostawiając tylko kredytową i konto. W momencie, gdy zmusili mnie do korzystania z nowego serwisu randkowo-transakcyjnego dla trans i ludzi o odmiennej orientacji, zdecydowałem się całkowicie zamknąć konto w mBanku.
Teraz mBank, ani mBank mobile kompletnie niczym się nie wyróżniają. Niczym pozytywnym, mówiąc konkretnie. Bo akurat bank wyróżnia się nowym "wizerunkiem" wycelowanym chyba w osoby pokroju "rafalali" i zmienianiem regulaminów częściej, niż się zmieniają promocje w sklepach...

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #746487  autor: bazooka
 05 wrz 2014, 17:49
divhashmorex, Twoja elokwencja mnie powala, ale swoje bardzo subiektywne transrandkowe porównania zachowaj dla siebie, i nie oceniaj książki po okładce. Twoje uprzedzenia są Twoimi - przyjąłem. Zmiany regulaminów są obecnie w każdym banku i to nie rzadziej niż w mBanku (korzystam z 5 banków) - mi się też one nie podobają i nie mają nic wspólnego z korzyściami jakie można wynieść od tego MVNO, zaznaczając że się samemu tak do końca tego banku nie wybrało...i ciężko będzie się z nim rozstać przez najbliższe 25lat (...)
Po drugie, 30min (a tyle dostaje średnio od mBank mobile darmowych minut / miesięcznie) - kosztuje w Virgin w nowej taryfie, w pakiecie 5zł / co przy dalszym liczeniu 29gr/min w Virgin (nowa taryfa) a w porównaniu do 19gr/min w mBank daje znaczącą różnicę (tu zaznaczam, że dla mnie jest, bo nie stać mnie na płacenie za nolimity). Jeśli zechcesz możesz sobie liczyć tworząc porównanie do BK i bonusu Klubu Virgin jednak zakładając, że dzwonisz około 40min/m-cznie z tego numeru - nie będzie wielkiej różnicy. O innych zaletach mBank mobile pisałem już gdzie indziej na forum i nie mam zamiaru się powtarzać, bo i tak zostanę zjedzony, choćby przez lee...aczkolwiek nie wiem jakie to ma znaczenie ile jest SIMów jeśli działa (ja zapytałem wyżej z dziecinnej ciekawości) :?: Swoją drogą i tak Virgin nie daje darmowych wewnątrzsieciówek więc co ma piernik do wiatraka :mrgreen: :?: Czym zatem może być lepsze VM od mBank mobile dla mało dzwoniącego :?: To właściwie retoryczne pytanie, ale subiektywizm oraz krytyka jest domeną przeciętnego Polaka, któremu nikt nigdy nie dogodzi - więc podejrzewam, że otrzymam zaraz poniżej litanię różnych teorii :)

 #746620  autor: kamail86
 06 wrz 2014, 10:35
Oferta mBank mobile dawno temu zatrzymała się i obecnie moim zdaniem jest ona po prostu słaba i nie konkurencyjna. Owszem, dla kogoś kto mało korzysta z telefonu, a ma w mBanku jakieś kredyty itp. za które dostaje darmowe minuty, może być nadal atrakcyjna, zwłaszcza że nadal mają darmowy pakiet 50MB. Ale dla pozostałych osób znalezienie lepszej oferty nie jest obecnie trudne. Sam byłem w mBank mobile blisko rok i zmieniłem go właśnie na VM z BK, bo ich oferta była wówczas znacznie lepsza od mBanku. Oczywiście obecna nowa oferta #wszystko zupełnie nie nadaje się już dla osób mało dzwoniących, więc nietrudno by mBank był od niej lepszy. Jednak nadal istnieją dobre alternatywy dla mBanku np Klucz mobile, który obecnie (jeśli ktoś nie wysyła wielu SMSów poza sieć) jest lepszy nawet od BK. Inną ciekawą alternatywą dla mBank mobile może być nju lub tubiedronka, kwestia tylko profilu użytkowania i co komu lepiej pasuje.

 #746622  autor: user_delete26
 06 wrz 2014, 10:43
Co do mBanku podobała mi się zawsze metoda doładowania telefonu przez sms, wpisywałeś np. 20 i wysyłałeś na dany numer. Telefon doładowany. Fajna sprawa.

 #746628  autor: pauvre
 06 wrz 2014, 11:32
Chciałbym podzielić się refleksją nad przejściem z BK do #DLAMNIESUPER.
Otóż wygląda na to, że nadarzyła się korzystna, okazja przejścia do nowej taryfy. Korzystając z obecnej promocji Allegro na mobilne zakupy - za zakupy przez aplikacje mobilną Allegro na kwotę 50zł (może być kilka różnych aukcji o mniejszej wartoścj a nawet różni sprzedawcy, ale skupię się tutaj na doładowaniach) otrzymuje się rabat 20zł i pobierają przy płatności z konta 30 zł zamiast 50zł. Kupując tam na aukcjach doładowania VM w obecnych cenach, tzn. 9,25zł za 10zł i 4,60zł za 5zł odpowiednio: 5x9,25zł + 1x4,60zł, suma wyjdzie: 50,85zł. A więc z tych doładowań na koncie VM w taryfie BK będę miał 82,50zł uwzględniając 50% bonus, za które pobiorą mi z konta w banku: 30,85zł - uwzględniając rabat Allegro za zakupy przez aplikację mobilną.
Mam możliwość poprosić 6 (może 7) znajomych, by zakupili dla mnie doładowania na swoich kontach. Zatem zamrażając w doładowaniach z Allegro kwotę: 6x30,85zł = 185,1zł mamy saldo w VM: 6x82,50zł = 495zł (plus 30x 100mb = 3GB - za doładowania nominałem 10zł). Taka kwota wystarczy na 10 miesięcy korzystania z #DLAMNIESUPER - przy jego obecnej cenie. Jeżeli nie pomyliłem się wcześniej w obliczneniach, to daje nam to w praktyce za 18,51zł na 30dni: no limit rozmów do wszystkich, no limit smsów do wszystkich oraz 3gb.
Minusem jest oczywiście po tym okresie późniejszy brak możliwości powrotu do BK i zostanie ze stawką 49zł na miesiąc, ale liczę, że VM polepszy w między czasie ofertę. Jeżeli nie, to zawsze można zmienić operatora, bo nie spodziewam się, żeby przez ten czas ceny jakoś drastycznie wzrosły u konkurencji.
Podsumowując: wydaje mi się, że te 10 czy 12 miesięcy no limitów + netu w tak śmiesznej cenie może być warte rezygnacji z BK. Nikt też tego raczej nie przebije w najbliższych miesiącach, ale obym się mylił.

Z drugiej strony, pozostając w taryfie BK i korzystając również z promocji Allegro, wychodzi nam za minutę: 7,6gr oraz 2,4gr za smsa, więc też całkiem fajne stawki jak przy RWK i lejku bez wykupowania terminowych pakietów. Jednak pierwsza opcja wydaje mi się dużo atrakcyjniejsza i ze względu na nią napisałem tego posta.

I taka to moja refleksja. :)
Będę wdzięczny za Wasze ewentualne konstruktywne uwagi na temat takiego rozwiązania. Zwłaszcza jeśli dostrzeglibyście jeszcze jakieś negatywne jego strony, których mogłem nie uwzględnić.
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2014, 11:57 przez pauvre, łącznie zmieniany 1 raz.

 #746630  autor: bazooka
 06 wrz 2014, 11:44
kamail86, z Tobą jest inna dyskusja i od razu przyznaję Ci rację, i dokładnie oto chodzi...nie trzeba odwoływać się do tzw hejtingu by ocenić ofertę obiektywnie.
Napiszę więcej - Klucz jest w tej chwili najlepszą ofertą prepaid w Polsce dla osoby nie korzystającej z min/SMS w ilościach nadzwyczajnych. O tym nie bałem się podkreślić w innym temacie na forum, w jednej wypowiedzi nie można jednak zawrzeć wszystkiego :)

pietro90, ...nie wspominając o usłudze automatycznego doładowania w momencie spadku środków poniżej 5zł :) Koszt utrzymania numeru 5zł/60dni => 30zł/rok co przy korzystaniu z Minuty na Bank może starczyć 30zł => 157min => to miesięcznie 13min ponad to co dostaliśmy w gratisie od mBank.

No, ale wróćmy do tematu tego wątku: VM, które od czasu nowej taryfy zaczęli na fanpagu fb, po prostu kupować "LIKE'i" - przybywa ich nawet w nocy...

 #746631  autor: everymen
 06 wrz 2014, 11:49
kamail86 pisze:Oferta mBank mobile dawno temu zatrzymała się i obecnie moim zdaniem jest ona po prostu słaba i nie konkurencyjna. Owszem, dla kogoś kto mało korzysta z telefonu, a ma w mBanku jakieś kredyty itp. za które dostaje darmowe minuty, może być nadal atrakcyjna, zwłaszcza że nadal mają darmowy pakiet 50MB.
A ja bym to napisał tak... Oferta mBank mobile, pomimo tego, że zatrzymała się dawno temu, nadal jest dobra i może być konkurencyjna. Szczególnie w przypadku osób mało korzystających z telefonu i internetu, zwłaszcza jeśli są aktywnymi klientami mBanku (darmowe minuty).
To na zasadzie: widzieć szklankę do połowy pustą albo widzieć do połowy pełną;)
Byłem w mBank mobile ponad 5 lat i biorąc pod uwagę moje zużycie minut, smsów i netu, nie było żadnej konkurencji. Jedynie Virgin mobile okazało się lepsze, oczywiście w starej ofercie "Bez Kompromisów".
Nju, Klucz i tuBiedronka to jedynie porównywalne oferty. Żadna z nich nie jest na tyle konkurencyjna, żeby osoba, która spełnia powyższe warunki, miała wystarczający powód do przenosin.
To tyle odnośnie mBank mobile;)
kamail86 pisze:... Klucz mobile, który obecnie (jeśli ktoś nie wysyła wielu SMSów poza sieć) jest lepszy nawet od BK.
Tutaj znowu użyłbym zwrotu "jest porównywalny";) Dla mnie w żadnym momencie nie jest lepszy niż BK. Minuty i smsy mam tańsze w BK, a net mam z Lycamobile;)
  • Strona 2 z 200
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 200
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 200