DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #737304  autor: DaveX
 02 sie 2014, 23:37
Dla osób, które sporadycznie korzystają z internetu, Cyfrowy Polsat ma ciekawą ofertę.

Plan Zero czyli umowa bez abonamentu.

Podpisuje się umowę na 12 miesięcy. Jedyna opłata jest to opłata aktywacyjna w kwocie 19 zł.
Nie płaci się żadnego abonamentu, na start otrzymuje się 10 GB pakietu danych do wykorzystania przez 12 miesięcy.
Jeśli wykorzystamy pakiet i dalej będziemy korzystać z internetu uruchamia nam się pakiet 1 GB, opłata za ten pakiet to kwota 9,90 zł, pakiet ważny jest przez 60 dni.
Można ustawić limit, aby w jednym okresie rozliczeniowym nie zostało uruchomionych zbyt wiele pakietów, np. tylko 2.

Do umowy można dokupić modem USB lub router mobilny (działający w HSPA+) w kwocie od 49 zł. Na przykład HUAWEI E3131 jest dostępny w tej cenie.
Z samego neta można korzystać też na LTE - jeśli posiada się swój sprzęt :D

Ciekawa propozycja także do korzystania w tablecie czy smartphonie z dual-simem.

Więcej o ofercie TUTAJ

 #737311  autor: Karlos20
 03 sie 2014, 01:06
Bardzo fajna opcja, lecz wiążesz się kontraktem, który przejdzie na czas nieokreślony. 10 GB na rok - można polemizować - czy to dużo czy mało.
Po przekroczeniu limitu, 1 GB to 9,90, który będzie ważny 60 dni, potem przepadnie.
Opcja idealna, jak ktoś chce tanio dostać modem (49 zł + 19 zł aktywacja SIM/USIM).

Ale czy opcja na kartę nie byłaby lepsza, np. w Play?
Porównywalny pakiet 1 GB to 9 zł + taryfa w RWK. Bez abo i KONTRAKTU ! Po przekroczeniu limitu - brak opłat w czasie ważnego pakietu (lejek). Można w miesiącu kupić nawet 999 pakietów i je spokojnie przedłużać co miesiąc.

CP spoją ofertą chce skusić userów mających dość kodów z Aero2 w BDI.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #737379  autor: DaveX
 03 sie 2014, 13:00
Wielkość pakietu to pojęcie względne :D
Przy normalnym, codziennym używaniu taki pakiet można zużyć w tydzień, dwa czy miesiąc.

Ale są ludzie, którzy z Internetu korzystają kilka razy w miesiącu, w tym tylko żeby przelewy porobić a tak to nie siedzą. I przykładowo taki pakiet 10 GB niektórym na rok starczy.
A potem pakiecik 1 GB za 9,90 zł który ważny jest przez 60 dni, a nie jak w większości opów na 30 dni.

Dlatego według mnie do sporadycznego korzystania oferta bardzo dobra. Czy też jako internet w tablecie czy w smartphonie z dual-simem (alternatywa dla aero2).
Taniej też wyjdzie niż Orange na Allegro (6 GB za 50 zł na rok) czy Plus na Allegro (12 GB za 50 zł na 4 miesiące).

A co do umowy. Niby nju mobile to też umowa, na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Tu umowa na 12 miesięcy, ale nie ma żadnej opłaty abonamentowej. Jeśli nie korzystamy to żadne koszta się nie naliczają :-)

 #737400  autor: Kryniczanin
 03 sie 2014, 13:57
Znajomy byłby zainteresowany, jednak modem nie jest mu potrzebny. czy można kupić bez modemu?

 #737410  autor: Kryniczanin
 03 sie 2014, 14:28
DaveX, Dzięki

Jedno pytanie lata temu był abonentem plusa, skończyło się rozwiązaniem umowy i windykacją, oczywiście spłacił wszystko i jest czysty czy na takie tylko sim może mu wypluć kaucję? Sprawa sprzed 15 lat?

 #737522  autor: Karlos20
 03 sie 2014, 23:32
Kryniczanin, tu chodzi o BIK - jeśli tam jest czysty, oferta przejdzie bez zakłóceń.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #737547  autor: Kryniczanin
 04 sie 2014, 07:11
Karlos20, Czysty, dzięki.

 #740489  autor: wook
 14 sie 2014, 15:06
Nie ma w tym żadnych haczyków? Bo wziął bym dla routera Mi-Fi, bo jak rozumiem biorę umowę i po kilku msc mogę rozwiązać a modem zostaje dla mnie? Wtedy ta cena 118 PLN za ZTE MF60 wygląda świetnie (nawet lepiej niż na allegro bo jeszcze pakiecik dochodzi). Oni nie zakładają chyba sim-locków?

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #740756  autor: DaveX
 15 sie 2014, 18:37
wook, nie ma haczyków. Wszystko opisane. Router kupujesz na własność po podpisaniu umowy dostajesz pierwszą fakturę na kwotę 19 zł. I możesz korzystać z 10 GB. Jak wykorzystasz to możesz już nie używać karty więc dodatkowe pakiety nie będzie ci aktywowało.

Umowę możesz wypowiedzieć po 12 miesiącach z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Ale nawet tego samego dnia co podpisujesz umowę, możesz w APS zostawić pismo "... iż wypowiadasz umowę zachowując 30-dniowy okres wypowiedzenia ze skutkiem na ostatni okres rozliczeniowy określony w umowie".

Sprzęt w CP nie posiada sim-locka.

 #740815  autor: Pajuch
 16 sie 2014, 01:21
Mają błędy w regulaminach ;)
Więc brać, brać używać i składać reklamacje :)
Kod: Zaznacz cały
Pakiet danych 1 GB ważny przez 60 dni3) 9,90 zł4) 
3) Pakiet danych przyznawany automatycznie przy rozpoczęciu sesji po wykorzystaniu lub wygaśnięciu pakietu 10 GB na 60 dni. Ilość pakietów można
ograniczyć w ramach dostępnego limitu



Mnoży się automatycznie :smt007 :smt006 :smt005

 #740839  autor: DaveX
 16 sie 2014, 09:45
Pajuch, przeczytaj jeszcze raz. Z sensem :mrgreen:
Pakiet danych (według tabelki 1 GB - przyp.) przyznawany automatycznie przy rozpoczęciu sesji po wykorzystaniu lub wygaśnięciu pakietu 10 GB na 60 dni.
Pajuch pisze:Więc brać, brać używać i składać reklamacje :)
Taaa.. które będą nie zasadne :P

 #742328  autor: maciejnet
 21 sie 2014, 17:41
Będąc dziś w dwóch salonach CP (pomijam braki elementarnej wiedzy na temat promocji i cen, brak kultury, żucie gumy podczas rozmowy ze mną i odbieranie telefonów) nie jest możliwe zakupienie wspomnianej oferty w opcji only sim. Trzeba dokupić modem.

 #743636  autor: molibden
 26 sie 2014, 06:34
Nie wiem po co to komu skoro przelewy, pocztę, www można zrobić na zwykłym lejku internetowym. Dostawcy prześcigają się w coraz to głupszych ofertach które mają za cel sprzedać nic w atrakcyjnej cenie (tu 1gb za 9zł)

 #743640  autor: bazooka
 26 sie 2014, 06:55
molibden, naprawdę ja też mierze wszystko swoją miarą, ale jak czytam o fascynacji lejkiem to mnie krew zalewa. Czy wszyscy muszą oglądać yt czy cokolwiek innego co żre transfer, żeby nie chcieć lejka? Czy nie można chcieć otworzyć sobie pełnej (niezminimalizowanej do m.) strony bez korzystania z Opery Mini i denerwowania się? Czy wszyscy muszą zużywać więcej niż 1GB / 60dni :!: :?: Jak to napisała w jednym temacie niejaka @hanna - czy to naprawdę zajeżdża wiochą, że wezmę zapłacę 19zł i będę mieć przez rok 10GB, które na pewno starczy mi w moim tablecie ? - właśnie odsprzedaje kartę Dziewicy w taryfie BK z zaj.... lejkiem i będę miał akurat na necik na rok do tableta a potem jak będzie potrzeba.
Czy naprawdę uważasz, że ta oferta jest głupia :?:
P.S.
podobną ofertę miało Orange Free: Day-by-Day-0 ale się z tego wycofali - wtedy to były inne pieniądze i inne limity danych, ale gdy potrzebowałem to używałem i na dzień miałem 1GB za 10zł (2009rok).

 #744225  autor: garfield-
 27 sie 2014, 23:44
Gdzieś, ktoś widział co ile jest rozliczany transfer ?

 #744435  autor: LOOPO
 28 sie 2014, 19:38
Czy komuś udało się kupić tą ofertę? Ja jakoś nie mam do niej szczęścia. Albo jakaś awaria, albo brak modemów. :D

 #744436  autor: bazooka
 28 sie 2014, 19:43
Brak odpowiedzi na pytanie zadane mailem w poniedziałek 25 bm. od [email protected]: gdzie mogę uzyskać/podpisać umowę na tę ofertę? - trzeba będzie dzwonić i dopytywać o prawdę...ale to dopiero w poniedziałek.

 #746310  autor: LOOPO
 04 wrz 2014, 20:54
sebusy, Czy udało się Ci czegoś dowiedzieć, zawarłeś umowę?

 #746315  autor: bazooka
 04 wrz 2014, 21:20
Ech, brak odpowiedzi do dnia dzisiejszego uważam za bardzo niepoważne podejście ze strony CP - tak jakby faktycznie nie chcieli tego sprzedawać.
Poza ciągle o tym zapominam :)

 #746346  autor: DaveX
 05 wrz 2014, 01:26
Pakiet rozliczany jest co 100 kB - jak w każdej ofercie CP.

Do oferty dołączone są modemy HSPA+ które są już wycofywane. Chcą sprzedać to co jeszcze mają, więc jeśli w danym APS nie mają już tych modemów to raczej już ich nie będą mieć :wink: